Autor Wątek: Szukam osoby aby razem zmienić świat ;)  (Przeczytany 1653 razy)

Offline lizard1982

• Użytkownik
    • http://jpacanowski.pl/

# Marzec 05, 2015, 20:37:27
Witajcie,

Szukam osoby, która tak samo jak ja, kocha programować ale i coś więcej niż tylko to. Szukam osoby, aby nawzajem się móc motywować, aby dzielić się różnymi pomysłami, aby przeprowadzać burzę mózgów, aby móc się dzielić zadaniami oraz aby móc razem tworzyć oprogramowanie które być może zmieni świat. Poza programowaniem, interesuję się również astronomią, fizyką kwantową, sztuczną inteligencją oraz sztucznym życiem. Chciałbym tworzyć przełomowe oprogramowanie trzymające się tego kręgu zainteresowań, dzięki któremu będzie o nas głośno i być może zarobimy kiedyś na tym duże pieniądze. Mógłbym dalej siedzieć przy web developmencie, robić aplikacje internetowe, robić programiki, ale ja już tego nie chcę. Chciałbym coś więcej, nie tylko to. Owszem, lubię to robić, i nadal pewnie będę to robić w wolnym czasie, ale chciałbym robić coś bardziej ambitniejszego. Więcej o mnie oraz moich umiejętnościach, dowiecie się z mojej strony. Aha, żeby nie było, nie chodzi mi tylko o pieniądze. Chciałbym spełnić swoje marzenia tworząc oprogramowanie o którym może kiedyś będą mówić, a jednocześnie chciałbym zarabiać i żyć z tego co kocham robić.

Moja strona
http://jpacanowski.info

Mój adres mailowy
lizard1982@wp.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline jeruka9

• Użytkownik

# Marzec 05, 2015, 21:19:14
mógłbym  spróbować czemu nie, ale nie programuję  jestem raczej hobbystą tj: człowiekiem orkiestrą itp...
mam tez sporo idei tysiące itd.. ale pomyśl czy ma to sens  jeśli nie masz pomysłu na swoją "działalność" wątpię by ktokolwiek mógł ci pomóc ale życzę powodzenia

z poważaniem Jeruka9 a.k.a Jeruka9-San

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

# Marzec 06, 2015, 00:15:16
Skoro masz już domenę, to nie możesz jej podpiąć pod maila? wp.pl kiepsko wygląda.

Offline Rethil

• Użytkownik

# Marzec 06, 2015, 11:45:57
Może łatwiej by było gdybyś napisał więcej konkretów np. zamiast "chcę napisać coś ze sztuczna inteligencją i fizyką kwantową" wyraził się "chcę napisać program, w którym sztuczna inteligencja grupy agentów korzystałaby z zasady nieoznaczoności Heisenberga do podejmowania decyzji w strategicznej nawigacji".

Poza tym ze strony dowiedziałem się, że znasz się na technologiach webowych, co już powiedziałeś w poście - nic nowego. Trochę niepokoi mnie to "robić to" powtarzające się przez całą wypowiedź. Tak jakbyś przechodził kryzys wyboru własnej ścieżki zawodowej. Lubisz robić to czy tamto, ale chcesz robić coś innego bliżej nie sprecyzowanego - słaba zachęta do poważnej współpracy. Odniosłem wrażenie, ze po prostu nie wiesz co z sobą zrobić, i szukasz pomysłu na hit życiowy, który wystrzeli twoją karierę z procy, nie koniecznie w kierunku w którym podążałeś.