Autor Wątek: Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD-Polska.pl!  (Przeczytany 3625 razy)

Offline SteveMariano

• Użytkownik

# Marzec 01, 2015, 16:01:32
Witajcie jakiś czas temu otworzyłem serwis internetowy poświęcony tworzeniu gier na komputery, konsole nowej generacji oraz urządzenia mobilne. Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć profesjonalne gry na różne platformy, a nie znasz języków programowania, to odwiedź koniecznie moją stronę, a przekonasz się, że tworzenie gier jeszcze nigdy nie było takie proste!

Adres: http://www.gd-polska.pl

Oprócz kursów z RPG Makera, które teraz zacząłem pojawią się również różne inne artykuły o programach, w których tworzy się gry 3D, będą różnego rodzaju kursy programistyczne, graficzne i wiele więcej. Zapraszam serdecznie!

Mariusz Wota
Administrator serwisu internetowego GD-Polska.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Marzec 01, 2015, 19:14:53
zle sie czyta gdy lewa czesc jest biala a prawa czarna ( ale moze tylko na komorce?)
Czy Twoja strona jest jakas czescia tego portalu? Chodzi mi o nazwe ktora uzywasz ' warsztat gd', bo to chyba nie przypadkowa zbieznosc?

Offline SteveMariano

• Użytkownik

# Marzec 01, 2015, 19:28:12
Strona jest dopiero w fazie rozwoju niedawno dopiero wziąłem się za nią. Jeszcze na komórki nie jest całkiem dostosowana, bo mam problem z dostosowaniem kodu css, żeby była w pełni responsywna. Jeśli chodzi o nazwę Warsztat GD w artykułach, to to zwykła zbierzność nazw, bo nie chciałem pisać kurs czy tutorial, albo poradnik, a Warsztat GD (Warsztat Tworzenia Gier) po prostu bardziej mi odpowiada niż te oklepane zwroty. :)
Poza tym użyłem tej nazwy, ponieważ początek nazwy mojej strony - gd-polska jest skrótem od game design polska.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2015, 19:29:58 wysłana przez SteveMariano »

Offline SteveMariano

• Użytkownik

# Marzec 01, 2015, 19:43:21
W jeśli chodzi o tło, to na razie zmieniłem na lekko szare (prawie białe) dopóki nie dopracuję dopasowania na urządzenia mobilne

Offline ArekBal

• Użytkownik

• +4
# Marzec 01, 2015, 20:10:42
1. Bez Czerwonego i "Uwaga!" w adblock-warning psze.
2. Zejdź z Warsztat GD póki nie dogadasz się z "liderami" tego forum(a powinno to być łatwe) psze. Już mamy jednego Rebelianta który kierując się własnym interesem nadużył zaufania tego tutaj "community", nie chcesz być kolejnym.
3. Bez kursywy w menu chyba że nadasz im stałą szerokość... a tak wogóle pozbądź się tej kursywy na hoverze  z całej strony. Nie używa sięm ani kursywy, ani bolda w takich wypadkach. Jedynie podkreślenie, zamiana koloru, albo animowane przesunięcie, albo coś "kreatywnego".
4. Ten pasek po prawej potrzebuje delikatnych borderów, oraz wypukłego(wystarczy przesunięcie w Z) tekstu do ładnej prezentacji.
5. WTF ten hover na pasku u dołu karuzeli.
6. WTF dwie wyszukiwarki?
7. Ta lista główna się zwyczajnie rozjeżdża

Ogółem brak palety na stronie się przejawia. Strona jest brzydka z tego powodu IMHO. Logo w stylu Black Red White... ;)

Offline wozix

• Użytkownik

• +4
# Marzec 01, 2015, 23:09:58
Raz wszedłem i nigdy więcej nie wrócę. To mój wybór, że blokuję niektóre rzeczy i nie chcę na nie marnować zasobów. To co zrobiłeś na swojej stronie, to zwykłe chamstwo.

Offline kubera

• Użytkownik
    • Prywatna strona

• +2
# Marzec 01, 2015, 23:17:46
Ilość reklam zniechęca.

Offline kubera

• Użytkownik
    • Prywatna strona

• +1
# Marzec 01, 2015, 23:56:43

2. Zejdź z Warsztat GD póki nie dogadasz się z "liderami" tego forum(a powinno to być łatwe) psze. Już mamy jednego Rebelianta który kierując się własnym interesem nadużył zaufania tego tutaj "community", nie chcesz być kolejnym.

Ja się nawet doliczyłem dwóch takich poprzednio.
Drugi przypadek, to był gostek, który założył swoją stronę i nawet kubki z jej logo chciał nam sprzedawać.

Offline beermaster

• Użytkownik

# Marzec 02, 2015, 11:34:06
Fala hejtu była do przewidzenia ...

@ArekBal "psze" to jakieś słówko z gimnazjalnego slangu ?

Offline ArekBal

• Użytkownik

# Marzec 02, 2015, 11:58:35
http://staremelodie.pl/piosenka/1046/Nie,_psze_pana
https://www.youtube.com/v/GhQSJrAfFu8?autoplay=1&rel=0&enablejsapi=1&playerapiid=ytplayer

W gimbazie niedouczyli? :)

A patrz, "hejt" to znasz.

Dałem konkrety i argumenty. Gdzie tu nienawiść?

Offline beermaster

• Użytkownik

# Marzec 02, 2015, 12:04:42
W latach 80-tych gimbazy nie było.... hejt znam z internetu ... linków nie otwieram bo pewnie z wirusami .... nie dałeś konkretów ani argumentów ... wszędzie

Offline ArekBal

• Użytkownik

• +2
# Marzec 02, 2015, 12:39:17
Ciężko z kimś takim dyskutować. Jak do słupa...

Offline beermaster

• Użytkownik

# Marzec 02, 2015, 13:24:52
Troll do słupa , nie dysputa.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 02, 2015, 15:36:39
Strona jest dopiero w fazie rozwoju niedawno dopiero wziąłem się za nią.
To czemu zacząłeś od reklamowania? Najpierw zrób coś, co warto reklamować, a reklamuj potem. W odwrotnej kolejności to tylko ludzi zniechęcisz.

Offline SteveMariano

• Użytkownik

# Marzec 15, 2015, 16:52:01
Strona jest już w pełni dostosowana do telefonów, tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Zapraszam do przetestowania. :)