Autor Wątek: Poznań, współpraca + mieszkanie + food + $ lub %  (Przeczytany 3331 razy)

Offline Devid

• Użytkownik

# Luty 17, 2015, 11:20:10
Witam Serdecznie,

Od dłuższego czasu dumam nad pomysłową aplikacją na androida. Przewinęło się wiele opcji i możliwości ale żadna z nich nie była warta grzechu... grzechu mam na myśli wywalenia np. 50 tyś zł w błoto.

Niedawno przechodząc z tematu na temat z moją kobietą, podsuną mi się zajebisty pomysł. Powstała więc koncepcja z dość pokaźną grupą docelową. Pomysł nie ogranicza się do jednego tytułu ( każdy kolejny tytuł to nowa historia nowa część i nowa symboliczna wpłata 1 euro)  wszystkie szczegóły face to face

Tak więc kolega który ma profesjonalne studio gier, pomógł mi podliczyć i skutecznie zniechęcić do tego że mój budżet skończy się na wyprodukowaniu 10 paczek gier. Nie o to mi tutaj chodziło... mam działalność gospodarczą i chciałem poszerzyć ją o ten drobny element :P czyli produkcja gier.

Jak wiemy nasze telefony i tablety tanieją, wraz z tym będzie więcej użytkowników chętnych do pobrania wymagających gier, co za tym idzie już co 3 nastolatek będzie miał gamepad do telefonu, a później będzie tylko lepiej - gdy internet będzie za free. Dlatego też tak bardzo się uparłem mimo problemów finansowych.

Rozwiązanie jakie znalazłem i propozycja

Szukam studentów którzy znają się na rzeczy i studiują w Poznaniu...
Poszukuje łącznie 5-6 osób

Oferuje pracę na luźnych warunkach, własny pokój w domku 1 rodzinnym, śniadania, obiad, kolacja oraz pensja lub % udziałów.

Jak się można się domyślić, domek będzie służył jako dom i biuro. Ma na celu wywołać burze mózgów, zaprzyjaźnić, pośmiać, współpracować i odciążyć moją kieszeń. Oferta nie jest wyłącznie dla studentów ale znając realia tylko dla nich będzie atrakcyjna.

Odnośnie aplikacji której jestem pomysłodawcą, wystarczą 3 zdania aby każdego przekonać do % udziałów :)

10 aplikacji x 10 tyś pobrań * 3,99 zł =

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline txt

• Użytkownik

# Luty 17, 2015, 12:20:14
Według mnie taka propozycja/oferta pokazuje tylko, że Podchodzisz do tworzenia gier nie z pasji lecz chęci osiągnięcia "majątku" na graczach.

Jak wiemy nasze telefony i tablety tanieją, wraz z tym będzie więcej użytkowników chętnych do pobrania wymagających gier, co za tym idzie już co 3 nastolatek będzie miał gamepad do telefonu, a później będzie tylko lepiej - gdy internet będzie za free. Dlatego też tak bardzo się uparłem mimo problemów finansowych.
Czytałem to z przerażeniem. Zamiast przywoływać tu zwykłe dane statystyczne Powinieneś starać się zarazić innych swoim pomysłem i kreatywnością.

Offline Devid

• Użytkownik

# Luty 17, 2015, 13:16:56
Moje myślenie i priorytety proszę zostaw mi...

Produkcja
Produkcja gier, w tym m. in. sprawy biznesowe.

bo albo ja albo ty pomyliłeś tematy.

czin88@gmail.com  - dla zainteresowanych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +1
# Luty 17, 2015, 15:38:26
10 aplikacji x 10 tyś pobrań * 3,99 zł =
Chyba mało która co płatna aplikacja osiąga 10 tysięcy płatnych pobrań. A już w szczególności nie ma co liczyć na to, że takich aplikacji z marszu uda się zrobić 10 pod rząd.

Według mnie taka propozycja/oferta pokazuje tylko, że Podchodzisz do tworzenia gier nie z pasji lecz chęci osiągnięcia "majątku" na graczach.
To żeś pojechał. Na pewno Rovio wypuszcza kolejne Angry Birdsy wyłącznie z pasji... ;)

Offline .

• Użytkownik

# Luty 17, 2015, 15:43:36
-
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2015, 16:00:24 wysłana przez . »

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

• +2
# Luty 17, 2015, 17:57:50
hej tu zx81. Twoje ogloszenie trafia w moje oczekiwania. Co prawda nie jestem studentem ale rozumiem ze to nie przeszkadza. Z nohej strony obiecuje 100 procentowe oblozenie wakatu programisty natywnego+cross platformowy kod. Zalatw jednego, dwoch grafikow+mozliwosc zakupu potrzebnych muzyczek i dzwiekow. Pozostale 2-3 miejsca w zespole to jakies fajne hostessy( warunek niezbedny). Czy mozesz podac przykladowy jadlospis tygodniowy i czy w food wliczony jest wyszynk( warunek niezbedny)?

Offline koirat

• Użytkownik

• +5
# Luty 17, 2015, 18:03:58
Rozumiem że hostessy to kobiety zajmujące się hostem.

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

• +1
# Luty 17, 2015, 18:11:21
No tak, w końcu twórcy gier powinni być wyłącznie pasjonatami. Bo przecież jak inaczej firmy typu EA mogłyby ich zapędzić do zwyczajowych w tej branży crunchy 120h/tydzień, eh? ;/

Offline Devid

• Użytkownik

# Luty 18, 2015, 12:16:59
Szukam lidera grupy - najlepiej programisty
Ważne dla mnie, aby była to osoba kreatywna dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

czin88@gmail.com

« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2015, 12:18:42 wysłana przez Devid »