Autor Wątek: Spoko and Poko gra na androida  (Przeczytany 6011 razy)

Offline bono2

• Użytkownik

• +2
# Styczeń 12, 2015, 00:58:25
Przestawiam wam grę nad którą siedziałem dłuższy  czas poza kilkoma skryptami i pomocą  mentalną kilku osób  machnąłem ja w zasadzie sam :)
Gra opowiada o dwóch żuczkach gnojakach  Spoko i Poko.  ale co tam będę wam się rozpisywał rzućcie  okiem na  film i jeśli was zachęci to pobierzcie sobie apke... 

link do filmu   https://www.youtube.com/watch?v=O8Pk4fKTnT4

link do gry  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lemonorange.spokoandpoko

Pozdrawiam
bono

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Styczeń 12, 2015, 01:38:56
<y>

Owocne i dobrze spożytkowane kilka tygodni pracy.

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • FotoGry

# Styczeń 12, 2015, 11:24:22
Nice :)

Offline beermaster

• Użytkownik

# Styczeń 12, 2015, 12:24:59
Wygląda spoko na moje (p)oko.

Offline kubera

• Użytkownik
    • Prywatna strona

# Styczeń 12, 2015, 23:50:13
Różne klasyczne scenariusze.
Fajny pomysł :)

Offline bono2

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2015, 00:30:00
taa.  troche taki powrót do klasycznych gier gdzie salony gier były w barakowozach i jeśdziły po kraju z karuzelami :)

Offline Pastan

• Użytkownik
    • BaseWeb.pl

• +1
# Styczeń 13, 2015, 14:30:04
Bardzo fajna gra. Z racji tego, że bardzo przypadła mi do gustu postanowiłem opublikować ją na mojej stronie, na której umieszczam ciekawe aplikacje z Google Play. ;)

http://bestapk.pl/spoko-poko/

Offline bono2

• Użytkownik

# Styczeń 14, 2015, 01:34:34
Fajnie jak najbardziej mnie to cieszy,  jeśli ktoś ma jakie ś pomysły  na promocje to chętnie przyjmę  dobre  rady jako nowator :).   Admob  jest uruchomimy ale strasznie to drogie...

b
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2015, 01:46:28 wysłana przez bono2 »

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Styczeń 14, 2015, 02:19:06
Fajnie jak najbardziej mnie to cieszy,  jeśli ktoś ma jakie ś pomysły  na promocje to chętnie przyjmę  dobre  rady jako nowator :).   Admob  jest uruchomimy ale strasznie to drogie...

b

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym również wiedzieć jak tanio i łatwo rozpowszechnić aplikację. Tydzień temu zamieściłem kilka tematów na kilku polskich i zagranicznych forach. Praktycznie każdy temat ma kilkaset wyświetleń ale pobrań jak na lekarstwo. Zresztą się nie dziwie, jak popatrzyłem na osoby tam piszące to nikt inny jak developerzy nabijający sobie posty, by móc tematy zakładać :P

Przepraszam za offtop ale kto wie, może jest jakaś tajemna wiedza o której nie wiem?

Offline Karol

• Użytkownik

# Styczeń 14, 2015, 09:22:00
Przepraszam za offtop ale kto wie, może jest jakaś tajemna wiedza o której nie wiem?
Niech w Twoją grę zagra PewDiePie i choćby to był gniot to masz miliony pobrań ;)

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Styczeń 14, 2015, 13:01:53
Niech w Twoją grę zagra PewDiePie i choćby to był gniot to masz miliony pobrań ;)

Miało być tanio. On za grę bierze pewnie coś ~10k $ choćby mówił że gra za darmo :)

Offline bono2

• Użytkownik

# Styczeń 15, 2015, 02:23:43
takie czasy,  nikt nie pisze o niczym za free nie mówiąc już  tv, .      np.  tvn do momentu gdy Polacy nie zdobyli  mistrzostwa w siatke nawet nie informował ze takowe mistrzostwa się odbywają  :)..

ale nic to pchamy wózek dalej...

Offline koirat

• Użytkownik

# Styczeń 15, 2015, 03:24:50
Miało być tanio. On za grę bierze pewnie coś ~10k $ choćby mówił że gra za darmo :)
Gra za darmo.
Płacisz dopiero za pokazanie na YT jak to robi ;)

Offline bono2

• Użytkownik

# Styczeń 23, 2015, 02:08:31
hej,  myślę o wrzuceniu Spoko and Poko  na Facebooka,  co sądzicie o tym pomyśle, ma  ktoś może jakieś doświadcznie w tym temacie ?

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 24, 2015, 15:07:24
Sam tzn zrobiłeś kod, grafikę, muzykę? Jeśli jesteś takim developerem-orkiestrą jak Konjak, to chcę Ci uścisnąć dłoń. :) A tak czy inaczej - podoba mi się filmik, nie ogarniam z niego wprawdzie jak się w to gra (coś pomiędzy arkanoidem a peggle?) ale zrobię sobie na telefonie trochę miejsca, zagram i wrócę z komentarzem.