Autor Wątek: Moja muzyka  (Przeczytany 2486 razy)

Offline Patrulek

• Użytkownik

• +2
# Styczeń 10, 2015, 13:50:26
Cześć, od niedawna bawię się w tworzenie muzyki. Oto efekty:

https://soundcloud.com/patrulek/happyland-in-trouble
https://soundcloud.com/patrulek/no-escape

Wszelka krytyka mile widziana

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kikert

• Użytkownik

# Styczeń 10, 2015, 16:54:46
"No escape" bardzo mi się podoba, na początku drugiej minuty co dwie sekundy jest fajne... coś :)
W czym komponujesz?

Offline Patrulek

• Użytkownik

# Styczeń 10, 2015, 19:44:43
Komponuję (jeśli tak to już można nazwać :D) w FL Studio 10 z dodatkiem darmowych wtyczek.

A to "coś" o czym mówisz jest od samego początku przez prawie cały utwór :) Wbudowany w program pad z nałożonymi kilkoma efektami
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2015, 19:47:24 wysłana przez Patrulek »

Offline matheavyk

• Użytkownik
    • rabagames.com

# Styczeń 11, 2015, 02:53:36
Skoro wszelka krytyka mile widziana:
W Happyland nie podoba mi się początek i wszystkie momenty, w których pianino gra solo. Jakieś to takie zbyt przewidywalne, trochę sztywne, jakby ktoś uczył się grać na instrumencie i wymyślił sobie taki pierwszy utwór. A może, gdyby dźwięk nie był takim czystym pianinem, tylko z jakimś efektem albo innym instrumentem grany... Potem, gdy już się ożywia to jest ok, ale outro znowu wraca do, moim zdaniem, niskiego poziomu.

No Escape rewelacyjne :D
Nawet pasowałoby do jednej z gier, które robię, ale nie proponuję współpracy, bo nie widzę na razie realnej daty zakończenia projektu ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2015, 02:55:19 wysłana przez matheavyk »

Offline Rotek

• Użytkownik

# Styczeń 11, 2015, 14:25:52
Happyland takie sobie, ale no escape jest czadowe, super klimat.

Offline Patrulek

• Użytkownik

# Styczeń 11, 2015, 18:01:28
Dzięki za miłe komentarze :)

Co do Happyland utwór miał z założenia być prosty, ale momentami rzeczywiście może jest trochę zbyt pusto, czy sztywno jak to określiłeś, a co do " i wymyślił sobie taki pierwszy utwór", to właśnie to był mój pierwszy utwór, który leżał na dysku od jakiegoś już czasu, a projekt po prostu przeniosłem z Guitar Pro do FL :P

Co do współpracy, to nawet jeśli taką by mi ktoś zaproponował, to raczej na dzień dzisiejszy nie podjął bym się tworzenia utworów pod dany projekt. Uważam, że jeszcze trochę za mało mam obycia z dźwiękami i efektami, większość robię na czuja, bardziej eksperymentuję niż celowo coś tworzę. No i robię to czysto hobbystycznie w przerwach między pisaniem kodu, więc zanim dojdę do wprawy to może trochę czasu zająć, ale gdy już się podszkolę to kto wie... :D A jeśli komuś spodobałby się jakikolwiek utwór (zamierzam aktualizować temat, jeśli pojawi się coś nowego) w takiej lub lekko zmodyfikowanej postaci (jeśli ktoś by sobie tego zażyczył) i chciałby go wykorzystać, to jak najbardziej jestem otwarty na taką propozycję, wystarczy dać znać :)

Offline Patrulek

• Użytkownik

# Styczeń 19, 2015, 00:54:26
Chillout'owy utwór niekoniecznie nadający się do gry:
https://soundcloud.com/patrulek/under-a-gray-sky