Autor Wątek: 3City Game Jam 2015  (Przeczytany 3114 razy)

Offline lapac

• Użytkownik

• +1
# Styczeń 04, 2015, 23:26:43
Przypominam że w dniach 23-25 stycznia będzie odbywać się trójmiejska edycja "3City Game Jam"  międzynarodowego konkursu Global Game Jam.

Jest jeszcze czas aby zapisać się na to wydarzenie !!!

Ważne info dla samotnych wilków:
Nie musisz przychodzić ze swoją grupą. Po oficjalnym rozpoczęciu będzie czas na wymianę pomysłów z innymi uczestnikami i utworzenie grup. Zespoły będą liczyły maksymalnie 5 osób, nikt nie pozostanie bez grupy.

Więcej szczegółów na stronie:
http://3citygamejam.com/

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Styczeń 05, 2015, 01:04:02
W zeszłym roku mi nie wyszło ale teraz dołączę. Ktoś jeszcze z tego forum będzie?

Offtop
Przejrzałem profile uczestników. Grafików jest tak mało, że niektóre grupy mogą nie mieć w składzie żadnego grafika. Porażka :/

Offline koirat

• Użytkownik

• +2
# Styczeń 05, 2015, 02:11:30
Kilku programistów się przebranżowi na szybko ;)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Styczeń 05, 2015, 15:27:42
Ja będę. Nie wiem jeszcze z kim w drużynie ani w czym będę pisał :)

Offline cardinal.fang

• Użytkownik

# Styczeń 12, 2015, 17:59:27
Nie ma ktoś ochoty przygarnąć początkującego? Chętnie bym się wkręcił w środowisko, ale fajniej by było wpaść już z kimś kto coś tam ogarnia a nie liczyć na łut szczęścia.

Ja cośtam potrafię zakodzić w Pythonie czy Javie. Bardziej chodzi mi o przejrzenie sie od środka i łapanie doświadczeń niż o "wygraną". Ktoś chętny?

Offline Reg

• Administrator

# Styczeń 13, 2015, 12:44:24
Pisząc GGJ zawsze podkreślają, że warto przyjść nawet samemu, bo zawsze uda się jakąś drużynę zorganizować albo w ostateczności pisać grę samemu, a i tak dobrze się bawić.

Offline cardinal.fang

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2015, 16:34:38
No niby wiem, ale fajnie było miec jakąś pewność że będę z kimś lepszym ode mnie, bo programować coś tam umiem, ale z tworzeniem gier mam małą styczność.

Poza zabawą to chciałbym się trochę nauczyć a taki dedykowany weekend to stosunkowo dużo.

Offline lapac

• Użytkownik

• +1
# Styczeń 14, 2015, 13:52:55
Ja co prawda team mam ale sam się akurat zastanawiam czy nie lepiej spróbować samemu wszystko zrobić ;)

jako ciekawostka:
Gdańsk w TOP 10 ;) pod względem ilości zarejestrowanych uczestników :)

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Styczeń 21, 2015, 21:51:13
Czytam co tam przysłali i nie znalazłem niczego o tworzeniu grup. Miałem iść z kolegą ale boi się, że za mało umie (wiem, śmieszne).

Czyli jest wielce prawdopodobne, że będę wszystko robił sam?

Jak wygląda tam dobieranie się w grupy?

Offline Reg

• Administrator

# Styczeń 21, 2015, 22:11:40
Wg regulaminu, grupy mogą liczyć do 5 osób.

Wg FAQ:
Czy muszę przyjść z utworzoną już grupą?
Nie, nie musisz przychodzić ze swoją grupą. Po oficjalnym rozpoczęciu będzie czas na wymianę pomysłów z innymi uczestnikami i utworzenie grup. Zespoły będą liczyły maksymalnie 5 osób, nikt nie pozostanie bez grupy.

Ale rejestracja jest już zamknięta.

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Styczeń 21, 2015, 22:30:02
Wg regulaminu, grupy mogą liczyć do 5 osób.

Wg FAQ:
Ale rejestracja jest już zamknięta.

Obydwoje jesteśmy zarejestrowani jeszcze zanim liczba uczestników przekroczyła 100.

Widziałem to w regulaminie. Bardziej interesuje mnie czy owe dobieranie się w grupy będzie wyglądało np tak:
"Ktoś stoi obok mnie. Pytanie masz grupe 5 osobową?"
"Wychodzę na scene. Szukam grupy, umiem to i to, kto chętny!"
"Gdzie lista, gdzie ta lista. Widziałeś listę? Jaką listę? Tą z grupami"
"Kszy.. słuchaj ziomek, umiesz robić animacje? No nie. To nic, powodzenia" i do następnej osoby
Czy jeszcze inaczej?

Jak to będzie wyglądać, na co się nastawić?

Offline Reg

• Administrator

# Styczeń 22, 2015, 23:51:50
"Wychodzę na scene. Szukam grupy, umiem to i to, kto chętny!"
Było coś takiego! Kto chciał, ten wyszedł i opowiedział wszystkim o swoim pomyśle na grę oraz dodał, kogo szuka do drużyny.