Autor Wątek: CppDepend darmowa licencja  (Przeczytany 1707 razy)

Offline KeeL

• Użytkownik

• +1
# Grudzień 22, 2014, 18:09:30
Cześć,

Znalazłem na ich blogu informację z możliwością dostania darmowej licencji: http://www.codergears.com/blog/. Po napisaniu do nich e-maila dostałem prośbę o swój adres i numer telefonu. Teraz nasuwa mi się pytanie, czy jest im to niezbędne? Czy może to jest jakieś oszustwo, gdzie będą mi chcieli wcisnąć płatną wersję? Warto im zaufać?

Pozdrawiam KeeL

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

• +1
# Grudzień 22, 2014, 20:19:40
Ja od nich dostałem licencję na wersję Pro w zamian za napisanie recenzji na moim blogu. Skontaktował się ze mną sam Product Manager tego projektu. To moim zdaniem dowodzi, że są przyjaźni dla programistów.

Wiadomo, że zarejestrowanie się w takiej firmie może się wiązać z otrzymywaniem e-maili zachęcających do kupienia, zapoznania się z nową wersją itd. Tego bardziej bym się obawiał, niż jakiegokolwiek użycia podanego adresu czy numeru telefonu. Tak że moim zdaniem śmiało można się rejestrować.

Pomyśl tylko, czy naprawdę potrzebujesz takiego kombajnu. To jest bardzo potężny program. Warto go zobaczyć, pobawić się, ale pytanie, czy zrobisz z niego użytek, czy może do statycznej analizy kodu wystarczy np. prosty, darmowy CppCheck.

Offline KeeL

• Użytkownik

# Grudzień 22, 2014, 22:32:12
@Reg
Widziałem post na Twoim blogu.

Czy potrzebuję? Na tę chwilę na pewno nie, chociaż miło było by zapoznać się z tym programem.

Oprę się na Twojej opinii i skuszę się na tą darmową wersję. E-maile z ofertą mi nie straszne, zawsze można ustawić filtr antyspamowy na ich adres.

Offline kubera

• Użytkownik
    • Prywatna strona

# Grudzień 22, 2014, 23:49:26
Fajnie, że się ten wątek pojawił,  ja też się  zainteresowałem aplikacją, dziękuję.