Autor Wątek: Moja skromna twórczość  (Przeczytany 3014 razy)

Offline d!Moon

• Użytkownik

• +6
# Listopad 27, 2014, 14:27:29
Witajcie!
Od jakichś czterech lat zajmuję się "produkcją muzyki" (samą "kompozycją" muzyki symfonicznej od roku) i postanowiłem się z wami podzielić jednym z moich bardziej udanych (choć nieskończony - projekt przepadł razem z dyskiem) tworów. Ów twór miał być motywem przewodnim jednego z moich projektów w klimatach post-apo, który niestety pozostał na papierze.

https://soundcloud.com/davidkowcun/chapter-theme-old-project

[Tak, wiem - nie ma gitary basowej, a jak słychać (albo nie słychać) same kontrabasy są zbyt mało podbite, by tworzyły wyrazisty bas, a niestety nie mam już jak tego poprawić, gdyż projekt przepadł na starym dysku - jak pisałem wyżej]

Zapraszam do odsłuchu. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi to jestem otwarty na krytykę (na pytania swoją drogą również). :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2015, 15:27:44 wysłana przez d!Moon »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline smiler

• Użytkownik
    • Patryk Scelina - Cinematic Composer

# Grudzień 30, 2014, 11:18:35
No fajne. Ale słyszę, że robisz też taneczne numery :)

Offline d!Moon

• Użytkownik

# Grudzień 31, 2014, 02:34:22
No fajne. Ale słyszę, że robisz też taneczne numery :)

Hmm. Robię, robiłem. Trudno powiedzieć. Coraz mniej "kręci" mnie ten rodzaj muzyki. :)

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Grudzień 31, 2014, 22:44:20
Fajne.
Czy udostępniasz/nisz to na cc0 żeby można było tego użyć we własnym projekcie? :D

Offline d!Moon

• Użytkownik

# Styczeń 01, 2015, 05:05:13
Fajne.
Czy udostępniasz/nisz to na cc0 żeby można było tego użyć we własnym projekcie? :D

Jasne, nie ma problemu. :)

Offline d!Moon

• Użytkownik

• +1
# Marzec 06, 2015, 15:27:26
A tutaj kolejny - orkiestrowy - nie wiem co z nim dalej zrobić, więc wrzucam "teoretycznie niedokończony". ;)

https://soundcloud.com/davidkowcun/dreams-unfinished

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Kwiecień 22, 2015, 23:06:31
Tej pierwszej muzyki więc użyję do "mob-aren" w mojej aktualnie tworzonej grze - dzięki! :D

A ta druga też fajna, nie zauważyłbym że jest "niedokończona". ;)