Autor Wątek: Pomysły, Design i Poprawki  (Przeczytany 1192 razy)

Offline Venus8

• Użytkownik

• +1
# Listopad 14, 2014, 15:21:56
Witam,
Szukacie kogoś z głową pełną pomysłów? Może akurat trafiam w czyjeś oczekiwania,

W zasadzie od 5 roku życia nie robię nic innego poza kończeniem kolejnej pozycji która pojawia się na rynku od 10-22 wieczorem i jak do tej pory nie udało mi się znaleść pracy w żadnym innym zawodzie więc powyższe się nie zmieniło.
Teraz już nie zastanawiam się wiele nad innymi możliwościami, raczej chciałbym sprawdzić czy z głową wypełnioną tym co oferował rynek przez ostatnie 18lat i sporą wyobraźnią mógłbym zając się czymś w przemyśle gier... (na tym skupiam się przez ostatnie kilka lat, sama w sobie może być jedno-liniowa i to ogranicza najbardziej, ale jeśli korzystanie z niej to twoje hobby, to wygląda to trochę inaczej...)

Liczę na to, że ktoś zainteresuje się tym co mógłbym wnieść i dłuższą rozmowę.
Interesuje mnie wszystko co ma związek z projektowaniem... architektura, sztuka, pejzaże, szkice, ogrody... i jestem samoukiem, nie kończyłem żadnej szkoły. Osobiście podchodzę do tego tak, że nauka w szkole może torować pewien styl, chociaż z pewnością dba się tam o to by ramy pozostawały szerokie, to jednak materiał nie obejmuje 100% tego co świat ma do zaoferowania i ostatecznie każdy po szkole powinien stawiać na samorozwój, tak jakby sama edukacja była bardziej instrukcją obsługi do sandboxa zwanego wyobraźnią.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Listopad 14, 2014, 15:51:43
[...]
W zasadzie od 5 roku życia nie robię nic innego poza kończeniem kolejnej pozycji która pojawia się na rynku od 10-22 wieczorem i jak do tej pory nie udało mi się znaleść pracy w żadnym innym zawodzie więc powyższe się nie zmieniło.[...]

Ja nie mogę, to zdanie:/

// Proszę się wyrażać. -Xirdus
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2014, 16:12:59 wysłana przez Xirdus »

Offline beermaster

• Użytkownik

# Listopad 14, 2014, 16:10:35
Nie tylko to .. reszta to też niezła łamigłówka.

Offline Xirdus

• Redaktor

• +6
# Listopad 14, 2014, 16:18:38
Tłumacząc z polskiego na nasze, gość "przegrał" życie i chce to teraz spieniężyć, zostając wymyślaczem. Nie sprecyzował jednak, co miałby wymyślać, ani nie pokazał, że cokolwiek konkretnego wymyśleć potrafi - żadnej gry, opowiadania, konceptów, nic namacalnego.

Protip: żeby zachęcić kogoś do współpracy, trzeba pokazać, że coś się umie. Osobiście polecam nauczyć się obsługi Unity i stworzyć jakieś niewymagające, oryginalne i ciekawe fabularnie/stylistycznie/technicznie/jakośtam gry.

Temat zamykam zanim odpadoburza rozpęta się na dobre. Na prośbę OP mogę odblokować, jeśli będą ku temu podstawy.