Autor Wątek: Nowy portal - prośba o opinię  (Przeczytany 1695 razy)

Offline Kubekk

• Użytkownik

# Październik 08, 2014, 20:20:09
Witam!

Przedstawiam Wam tutaj nową stronę internetową Erudyci.net
Portal jest do następnego tygodnia w fazie ostatnich testów i przygotowywania pierwszych artykułów, lecz trochę treści już jest. Dlatego proszę Was o ocenę.

Czy podoba Wam się szata graficzna i jak odbieracie treści na stronie? Proszę o wszelkie opinie i zachęcam do częstego odwiedzania tej strony. :D

Pozdrawiam

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline P@tyS

• Użytkownik
    • Patys coding

# Październik 08, 2014, 20:35:48
Fajnie zrobione, lecz zmieniłbym Search.., gdyż odkryłem je przez przypadek scrollując w górę :D jakaś informacja dla nowych użytkowników powinna być(nawet jakaś strzałka, czy coś w tym stylu). Menu Hobby wychodzi mi po lewej stronie za ekran (1024x768). Przycisk Load more i segregowanie treści, jednak bym spolszczył skoro wszystko na stronie jest po Polsku.

Ogólnie stronka fajnie zrobiona, z treści jak dla mnie za dużo sportu, ale podobał mi się dział kultura. Czasem wpadnę :D

Offline Kubekk

• Użytkownik

# Październik 08, 2014, 20:43:37
Strona jest póki co jeszcze w fazie beta, a na spolszczenie wszystkich elementów zabrakło jeszcze czasu, lecz zajmiemy się tym ;)

No ostatnio większość miała wenę do sportu i tak ten temat się rozwinął, lecz w najbliższym czasie także inne działy zostaną uzupełnione o wartościowe artykuły :D

Dzięki za odpowiedź i zapraszam!

Czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś opinie na temat tej strony? Bardzo zależy mi, a także innym twórcom na jak najlepsze zaprezentowanie i prowadzenie jej, więc każda opinia będzie bardzo pomocna ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 13:12:24 wysłana przez Kubekk »