Autor Wątek: Zmiana sterowania  (Przeczytany 2560 razy)

Offline LuigiGames

• Użytkownik

# Październik 06, 2014, 23:51:13
Siema mam pytanie jak zmienić sterowanie. Chodzi mi o to że zamiast sterować klawiatura chce sterować myszką po przez kliknięcie lewym lub prawym przyciskiem myszy.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Xirdus

• Redaktor

• +1
# Październik 07, 2014, 00:06:55
Serio? Takie rzeczy da się wygooglać w 5 sekund - szybciej niż założyłeś temat.

Offline LuigiGames

• Użytkownik

• +1
# Październik 07, 2014, 08:00:23
Serio? Takie rzeczy da się wygooglać w 5 sekund - szybciej niż założyłeś temat.

a tobie też by tyle zajęło zkopiowanie jak to zrobić,a nie pisać w ile sekund mogę to wygooglował.

Offline Xirdus

• Redaktor

• +2
# Październik 07, 2014, 08:13:50
a tobie też by tyle zajęło zkopiowanie jak to zrobić,a nie pisać w ile sekund mogę to wygooglował.
Pisałem z komórki i nie miałem możliwości skopiowania czegokolwiek. Ale jak tak ci zależy: http://bit.ly/1vL28Mn

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +3
# Październik 07, 2014, 08:56:51
Wrozne swietlanej przyszlosci jako programista. Xirdus trzeba bylo olac i niech sobie szuka.

Offline LuigiGames

• Użytkownik

# Październik 07, 2014, 09:52:23
Wrozne swietlanej przyszlosci jako programista. Xirdus trzeba bylo olac i niech sobie szuka.
tam nie umiesz szukać więc uprzejmie proszę żebyś nie komentował

// Proszę zachować kulturę dyskusji. -Xirdus
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 10:03:32 wysłana przez Xirdus »

Offline wozix

• Użytkownik

# Październik 07, 2014, 18:57:47
A może by tak na forum zakładanie tematów w niektórych działach byłoby możliwe po X postach lub Y czasu spędzonym na forum?

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +1
# Październik 07, 2014, 19:15:32
tam nie umiesz szukać więc uprzejmie proszę żebyś nie komentował

Nie rozumiem, ale ok.

Szacunek. Jesteś na tyle leniwy, żeby mieć pretensje do innych, że nie chcą zrobić czegoś za Ciebie?

Swoja droga nie pierwszy temat, który zakładasz z problemem do rozwiązania w 5 minut? :)

Offline lethern

• Użytkownik

• +3
# Październik 07, 2014, 19:29:50
Albo po prostu ograniczenie wiekowe 15lat+

luigi jeśli stworzysz coś tak wielkiego jak gra pong, wróć na forum, pokaż że coś potrafisz, bo pisanie że "nudzisz się na lekcjach informatyki i chcesz stworzyć grę" to jak pisanie, że w weekendy szykujesz się do lotu w kosmos bo książyc fajnie wygląda

btw brak podstawowego szacunku do starszych dyskwalifikuje Cie w moich oczach
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 19:34:18 wysłana przez lethern »

Offline jelcynek

• Użytkownik

• +7
# Październik 08, 2014, 16:13:02
A może by tak na forum zakładanie tematów w niektórych działach byłoby możliwe po X postach lub Y czasu spędzonym na forum?

Po co komplikować proste rzeczy. Temat by został olany to w jeden dzień byłby zagrzebany. Jestem zwolennikiem niepomagania w takiej sytuacji, bo wtedy wykształcimy w naszej młodzieży zdolność googlania, czytania po angielsku, ze zrozumieniem i ze zrozumieniem po angielsku. Jak wiemy te umiejętności są niezbędne w gamedevie. Więcej chillu, mniej zrozumienia!