Autor Wątek: digart.pl oszalal? czy taki byl zawsze?  (Przeczytany 5150 razy)

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

• +1
# Wrzesień 17, 2014, 16:40:12
Swietnie, witaj wiec i postaraj sie nie zaczynac od oskarzen o zlodziejstwo w pierwszych postach.

Tak personalnie( skoro to poruszasz), to mnie z kolei jest zupelnie obojetne z kim wspolpracuje, moze byc i nie kulturalny ale nie moze byc zaklamany i falszywy.

Wciaz mam nadzieje ze znajdzie sie jeden JEDEN ktory znalazl to o czym jest ten temat.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Incorrect

• Użytkownik
    • TrollWitchGames

# Wrzesień 17, 2014, 16:40:44
@Krzysiek K.
Również dzięki za powitanie, właśnie kończę grafikę do gry mobilnej więc za kilka dni będę szukał tu programisty (mam nadzieje że z lepszym skutkiem niż zx81 :) ), temat i tak nadaję się tylko na śmietnik więc pozwoliłem sobie na offtop.

Offline turboniedzwiedz

• Użytkownik

# Wrzesień 17, 2014, 16:44:32
Co ty masz z tymi oskarżeniami o złodziejstwo? Ktoś tym rzucił na digarcie, bardziej na zasadzie luźnego pogadania, a Ty to odbierasz, jakby tylko od tego świat zależał. Dystans - słowo klucz.

Nie, nie oszalał, taki był zawsze. Chociaż w sumie to nie, nie zawsze. Dawniej po pierwszych 5 minutach istnienia wątku byłoby jakieś 50 odpowiedzi nieprzychylnych w Twoją stronę.

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 17, 2014, 16:55:50
mam nadzieje że z lepszym skutkiem niż zx81 :)
Tego jestem pewny, a nawet jak nie znajdziesz to bedziesz mial normalna, przyzwoita rozmowe z kulturalnymi ludzmi.
Co ty masz z tymi oskarżeniami o złodziejstwo? Ktoś tym rzucił na digarcie, bardziej na zasadzie luźnego pogadania
Proste, dla mnie to nie jest luzne.

Offline Lobsang Rampa

• Użytkownik
    • Global Epidemic

# Wrzesień 17, 2014, 17:04:34
Wciaz mam nadzieje ze znajdzie sie jeden JEDEN ktory znalazl to o czym jest ten temat.

Znalezliscie tam kogos? na digart?

Tak, znalazłem kiedyś na digarcie 3 świetnych grafików i współpracowaliśmy razem przez jakiś czas, nawet dochodziło do płatności pieniężnych :P ale kontaktowałem się z nimi bezpośrednio przez email. Kontaktowałem się też z wieloma innymi osobami z digart.pl (a było to chyba z 20 osób), w tym najlepszymi obecnie grafikami w Polsce, i w większości przypadków dostawałem odpowiedź, przy tym zawsze grzeczną i kulturalną, nikt mnie nigdy nie potraktował z góry, czy w jakiś inny nieprzyjemny sposób. Może to kwestia bezpośredniego kontaktu. Sam też starałem się przy tych kontaktach być bardzo dyplomatycznym.

Btw. Przymierzam się znowu do rekrutacji na digarcie, i może właśnie przetestuję kanał forumowy, zobaczymy czy się uda :D

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2014, 17:06:13 wysłana przez Lobsang Rampa »

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik

# Wrzesień 17, 2014, 17:18:00
polecam wiec kanal forumowy i dzial ogloszenia :) moze byc zabawnie.
Chociaz mam nadzieje jezeli jest prawda co napisal ktos powyzej ze to sie zmienia, w czym tez doszukiwalbym sie swojej malej zaslugi ;)

Napewno jednak najpewniejszy pozostaje kontakt bezposredni z pominieciem forum tak jak ty zrobiles, o czym juz pisales.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Wrzesień 17, 2014, 19:37:57
No to chyba tyle w temacie.