Autor Wątek: Tworzenie aplikacji na Windows Phone 8 bez konta deweloperskiego  (Przeczytany 3317 razy)

Offline Xirdus

• Redaktor

# Wrzesień 14, 2014, 23:06:54
Czy da się tworzyć aplikacje na WP8 bez płatnego konta? Tak, żebym mógł potem korzystać z tej apki na swoim własnym telefonie - udostępnianie w sklepie nie jest mi potrzebne. Oczywiście bez żadnych jailbreaków, rootowania czy jak to się nazywa.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Wrzesień 15, 2014, 00:01:22
Żetony na google się skończyły? :D

AFAIR możesz 2 appki zdeployować na zwykłym koncie, kolejne tylko przez store (żeby publikować w store trzeba zupgradeować konto na płatne).

Offline Xirdus

• Redaktor

# Wrzesień 15, 2014, 00:29:59
Żetony na google się skończyły? :D
No moje google-fu jest dzisiaj słabe, przyznaję.

AFAIR możesz 2 appki zdeployować na zwykłym koncie, kolejne tylko przez store (żeby publikować w store trzeba zupgradeować konto na płatne).
O, spoko. No to jeszcze jedno pytanie - czy koniecznie do kompilacji trzeba mieć Windows 8 czy na siódemce też pójdzie?

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Wrzesień 15, 2014, 01:06:09
Niestety, trzeba mieć 8. Co gorsza, trzeba mieć procka ze wsparciem wirtualizacji, bo inaczej to emulator nie odpali. Sam emulator wygląda w miarę fajnie (nie wiem jak jest ze zgodnością z urządzeniem).

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • http://laggyluk.com

# Wrzesień 15, 2014, 09:26:16
do tego jeszcze win 8 musi być pro żeby emulator odpalił

Offline Xirdus

• Redaktor

# Wrzesień 15, 2014, 11:01:33
No to chyba będę musiał poczekać na rozpoczęcie studiów i dostęp do Dreamsparka... Dzięki za pomoc.

Offline beermaster

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2014, 13:07:56
A Bizspark może spróbuj ? Ja dostałem od nich mnóstwo rzeczy.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Wrzesień 15, 2014, 14:10:25
Ale ja nie jestem startupem. Po prostu chcę sobie klepnąć jedną appkę na swój telefon ;)

Offline beermaster

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 15, 2014, 14:30:29
To bardzo dziwne i podejrzane. My tez chcemy tą apke mieć. Nie mozesz mieć jej tylko dla siebie.

Offline laggyluk

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2014, 17:10:19
Ale ja nie jestem startupem. Po prostu chcę sobie klepnąć jedną appkę na swój telefon ;)
jak masz tel to nie potrzebujesz emulatora. z vs da się debugować na urządzeniu

Offline Santor

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2014, 17:17:48
Nie wiem jak z WP8 ale na WP7 trzeba bylo przypisac telefon do konta deweloperskiego żeby wgrywać własne aplikacje.

Offline laggyluk

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2014, 21:05:54
faktycznie, w sumie nie wiem czy się da bez bo mam i konto i telefon :P

Offline Joker

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2014, 23:31:00
Ja na Windows phone 7.5 muszę jedynie podłączyć telefon kablem, włączyć Zune, potem już tylko VS  i na wyświetlaczu telefonu mam aplikacje + jej skrót na telefonie, choć nie wiem czy mogę ją uruchomić już po odłączeniu telefonu.

Offline wozix

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2014, 23:32:04
Ja bez żadnego płacenia mogę deployować na swój telefon. (WP 8.1)