Autor Wątek: Projekt Survival Sandbox  (Przeczytany 2782 razy)

Offline dozoqq

• Użytkownik

# Wrzesień 08, 2014, 20:30:57
Siema poszukuje ekipy do tworzenia gry typu sandbox z elementami survival i rpg. Gra będzie polegać na próbie przeżycia jak najdłużej w post-apokaliptycznym świecie. Gra będzie oparta o losowe zdarzenie typu wpadnięcie na hordę potworów, znalezienie czego w czasie podróży, itp. Gra będzie w 2D(choć grafik 3d też może być potrzebny).
To w zasadzi tyle z opisu reszta może wyjść w trakcie tworzenia.
Szukam:
2x Grafika 2D
1x Programista C#(Najlepiej ze znajomością unity 3d)
1x Grafik 3D

Gra będzie tworzona w unity 3D, sam też zajmę się programowaniem i level desing'iem. Jeśli jakieś pytania pisać na pw lub pod tematem.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Frondeus

• Użytkownik

• +3
# Wrzesień 09, 2014, 00:37:14
Nie postarałeś się… Podaj więcej info, przykłady tego co już zrobiłeś :)

Offline PsichiX (ΨΧΞ)

• Użytkownik
    • PsichiX Website

• +1
# Wrzesień 09, 2014, 08:32:09
hell, nope - co oferujesz od siebie? (bo wartościowi ludzie przychodzą tylko wtedy, gdy mogą otrzymać coś wzamian za włożoną swoją pracę)

Offline dozoqq

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2014, 15:57:26
Chwilowo nic nie oferuje pod względem materialnym, ale jeśli projekt się uda to każda osoba otrzyma część zarobku z projektu.
Co ja zrobiłem? - no w tym projekcie nic (Jeszcze), gdyż nie jestem grafikiem mimo iż próbowałem to grafiki mi zwyczajnie nie wychodzą.
Programowałem już trochę jakieś drobne 2D shootery. Ze strony unity3d zrobiłem kurs survival shooter. Jeśli będzie potrzeba będę chodził po tutorialach żeby osiągnąć coś w tym projekcie, ale na pewno nie będę siedział z założonymi rękami na zbawienie!
jeśli jeszcze macie jakieś pytania to się nie krępujcie.

Offline Xirdus

• Redaktor

• +1
# Wrzesień 09, 2014, 16:18:05
To inaczej: kim chciałbyś być w tym projekcie? Na jakim stanowisku siebie widzisz, i czemu ty a nie ktoś inny?

Offline dozoqq

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2014, 16:38:29
Ja chciałbym się zająć programowaniem, do grafiki się po prostu nie nadaje moje rysunki wyglądają jak u 6-latka a modele nie mają żadnej estetyki. Programowania się uczę trochę i staram się to rozwijać jak najlepiej m.in.: oglądam rożne tutoriale po polsku i angielsku, robię darmowe kursy unity, czytam ciekawe tematy odnośnie programowania itp. Osobiście programuje w języku C#. Czemu ja a nie ktoś inny? Każdy musi od czegoś zacząć żeby w końcu nie stanąć w miejscu, nie szukam profesjonalistów, chce dać komuś szanse się rozwinąć jako np. grafik i sam przy okazji też coś zrobić.
Życie jest krótkie i nie zamierzam marnować czasu nad zastanawianiem się czy to odpowiednia chwila żeby coś zacząć, po prostu wiem że chce być programistą i chce ruszyć z tym projektem.

Offline Xirdus

• Redaktor

• +1
# Wrzesień 09, 2014, 16:45:48
Jeśli to ma być projekt do nauki, to lepiej go zrób sam - oszczędzisz sobie i innym nerwów. Słabą grafiką się nie przejmuj - wszak gameplay najważniejszy ;) A jeśli to ma być projekt "na poważnie", to fajnie jakbyś coś potrafił, tzn. żebyś mógł bez większych problemów ten projekt uciągnąć. Potencjalni współtwórcy muszą wiedzieć, że projekt ma szanse powodzenia, więc jeśli nie udowodnisz, że rzeczywiście to uciągniesz, to nikt się twoim ogłoszeniem nie zainteresuje. A udowodnić to możesz pokazując swoje wcześniejsze ukończone produkcje - jeśli ich nie masz, to je zrób.

Offline glaz

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2014, 16:51:01
Programowałem już trochę jakieś drobne 2D shootery.
A stoi coś na przeszkodzie byś je zaprezentował? Albo jakiekolwiek swoje prace? 

Offline dozoqq

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2014, 18:14:35

Proszę jeden z moich projektów wykonany z darmowych materiałów, nie jest zbyt popisowy, ale jest dobrze zrobiony w stylu starych shooterów. Wybaczcie że nie jestem w stanie pokazać czegoś lepszego, lecz mało jest materiałów do gier 2D darmowych (a przynajmniej ja mało znalazłem).

Offline Meic

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2014, 18:27:19
Wybaczcie że nie jestem w stanie pokazać czegoś lepszego, lecz mało jest materiałów do gier 2D darmowych (a przynajmniej ja mało znalazłem).
Słabo szukałeś. http://opengameart.org/users/kenney albo http://opengameart.org/users/1001com <- pełno darmowych grafik 2D do użytku (nawet) komercyjnego... Btw. przepraszam za off-top ale nie mogłem się powstrzymać :P.

Offline dozoqq

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2014, 18:44:52
Słabo szukałeś. http://opengameart.org/users/kenney albo http://opengameart.org/users/1001com <- pełno darmowych grafik 2D do użytku (nawet) komercyjnego... Btw. przepraszam za off-top ale nie mogłem się powstrzymać :P.
Dzięki za link, tam nie szukałem :P
Postaram się zrobić coś lepszego do prezentacji moich umiejętności.

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Wrzesień 09, 2014, 19:11:45
Postaram się zrobić coś lepszego do prezentacji moich umiejętności.
Ale co Ty zaprezentowales bo ja widze jakis obrazek.

Offline dozoqq

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2014, 20:19:12
Ale co Ty zaprezentowales bo ja widze jakis obrazek.
No obrazek prezentujący grę, nie jest ona bardzo rozbudowana, ale to nie ważne i tak zrobię coś lepszego. Jak będzie gotowe to wkleję screen'a i grę na jakimś hostingu darmowym.