Autor Wątek: Red Green Blue [Android][Free]  (Przeczytany 2233 razy)

Offline .Dexter.

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 01, 2014, 14:34:46
Red Green Blue jest piękną, relaksującą, minimalistyczną grą z wymagającą rozgrywką i uspokajającą muzyką.

Prosty, elegancki styl i zasady sprawiają, że gra jest bardzo wciągająca i grywalna. Dzięki spokojnej, przyjemnej muzyce gra w Red Green Blue jest bardzo klimatycznym i przyjemnym doznaniem. Styl graficzny bazowany jest na trzech kolorach.

Twoim celem jest zrobienie jak największej liczby okrążeń, ale bądź ostrożny – nie wpadnij na swój ślad! Rozbijasz się tylko o kwadraty, które są takiego samego koloru jak Ty. Możesz niszczyć swój ślad poprzez wchodzenie na bomby. Co każde trzy okrążenia kolor się zmienia. Zdobądź najwyższy wynik, pochwal się nim swoim znajomym oraz w globalnym rankingu!

Funkcjonalności:
  • Elegancka grafika i wymagająca rozgrywka
  • Minimalistyczny, spokojny styl bazujący na kolorach RGB
  • Piękna, uspokajająca muzyka

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.michalz.redgreenblue
Warsztat: http://warsztat.gd/projects/redgreenblue

Uprzedzając pytanie: Tak, zamierzamy dodać tutorial w grze :)
Jak gra się w miarę przyjmie i zarobi chociaż na konto deva na AppStore to wypuścimy wersję na iOS. Chcemy też dodać trochę urozmaiceń typu odkrywanie czegoś lub inne tryby rozgrywki, ale póki co zajmujemy się reklamą :)

Screeny:

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

# Wrzesień 01, 2014, 15:17:54
W czym zrobione ? :) wyglada bardzo przyjemnie.

Offline DMX

• Użytkownik

# Wrzesień 01, 2014, 16:40:22
Ciekawa gierka. Oczywiście chyba nie bedę cię winił za to że w tak prostej i minimalistycznej grze czasami zdarzają się małe lagi na mojej Xperii Neo V bo to pewnie wina bibliotek i lekkiego zaśmiecenia mojego tel. I jeszcze przyczepię się do tego, że jak się przegra to przyciski pojawiają się na dole czyli tam gdzie klikam gdy gram i jak chcę dotknąć aby zagrać ponownie to muszę palec wyciągać w górę w wolne miejsce. Lepiej by było gdyby przyciski były na górze a napis 'Dotknij by zagrać ponownie' na dole.

Offline .Dexter.

• Użytkownik

# Wrzesień 01, 2014, 20:14:04
Zrobione w libGDX.

Jak na razie, z takich naprawdę low-endów to testowałem na Galaxy Mini 2, to tam przy pierwszym uruchomieniu mały lag był a potem już płynnie, ale ogólnie w telefonie było 10MB wolnego ramu, bardzo zaśmiecony i strasznie wolno działał.
Co do tych guzików to jest w tym sens, zobaczę jak to będzie wyglądać, dzięki :)

Offline Charibo

• Moderator

# Wrzesień 14, 2014, 18:08:26
Gra jest bardzo wciągająca, bardzo dobrze zrobiona i w ogóle dopracowana. Tylko że jest bardzo trudna. Co mnie denerwuje, to losowe zmienianie kolorów - znaczy gram R, potem B, potem znów R i rozbijam się na którymś ze starych, czerwonych klocków. Mogłoby w jakiś sposób mówić jaki kolor będzie następny. Nie wiem, czy nie byłoby fajnie umożliwić przechodzenie pomiędzy starymi klockami, ale to luźna sugestia, może bardzo nietrafiona. Gdyby zaś bomby wybuchały po zetknięciu z jakimkolwiek klockiem pewnie byłoby bardziej arcade, pewnie za łatwo, ale to też taka zmiana którą mógłbym sobie wyobrazić jako udaną.

W każdym razie, propsy za naprawdę fajną grę, która zajmuje mi tony czasu (i ciągle nie mogę przejść tej magicznej granicy 500pkt :| )

Offline albireo

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2014, 20:25:28
Co mnie denerwuje, to losowe zmienianie kolorów - znaczy gram R, potem B, potem znów R i rozbijam się na którymś ze starych, czerwonych klocków. Mogłoby w jakiś sposób mówić jaki kolor będzie następny.
Przecież mówi, w środku jest kółeczko w którym jest cyfra który określa ile zostało obiegów w aktualnym kolorze, jeśli jest ostatni obieg, to cyfra znika i pojawia się mniejsze kółeczko z kolorem który będzie w następnym.