Autor Wątek: DirectX 11 - Wymagania  (Przeczytany 4702 razy)

Offline Riw

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2014, 19:26:09
Witam,od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem książki o projektowaniu gier pod DirectX 11 ale zastanawiam się,czy robione przez siebie projekty pod DirectX 11 mogę testować u siebie na komputerze,ponieważ takie nowe gry,jak Watch Dogs albo inne robione pod DirectX 11 nie działają mi na komputerze,więc czy tak samo będzie z testowaniem ?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Karol

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2014, 19:55:58
Wpisz model swojej karty graficznej w google i sprawdź co obsługuje. My także nic nie wywróżymy skoro tego modelu nie podałeś.

Offline Riw

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2014, 20:03:49
Moja Karta Graficzna to Nvidia Geforce GT540M

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Sierpień 26, 2014, 20:11:52
Moja Karta Graficzna to Nvidia Geforce GT540M
Warsztat to nie Google.

Offline bartis

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2014, 20:59:34

Offline Chimerian

• Użytkownik
    • Profil na Warsztat.GD

• +1
# Sierpień 26, 2014, 21:05:21

Offline Kitsune

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 11:22:53
mały offtop:
Ta książka ma tytuł: "Programowanie gier 3D. Wprowadzenie do technologii DirectX 11" -  Frank D. Luna. Na helionie dalej ten błąd. Myślałem że już to naprawili, jak widać nie całkiem. Jak kupisz ebooka będziesz miał już prawidłowy tytuł na okładce (nie wiem jak w wersji papierowej). Książka oczywiście nie zawiera żadnych informacji na temat projektowania gier, natomiast skupia się na nauce programowania w DirectX 11.

Offline Riw

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 15:19:58
Wiem,na codzień uczę się C#,ale posłuchałem rady kolegi który mi mówił,że C++ jest najlepszy do Gier i chcę spróbować swoich sił w DirectX 11 i zastanawiam się nad kupnem tej książki,może ktoś z was ją czytał i ma o niej jakąś opinię
?

Offline Xirdus

• Redaktor

# Sierpień 27, 2014, 15:30:56
Wiem,na codzień uczę się C#,ale posłuchałem rady kolegi który mi mówił,że C++ jest najlepszy do Gier i chcę spróbować swoich sił w DirectX 11 i zastanawiam się nad kupnem tej książki,może ktoś z was ją czytał i ma o niej jakąś opinię
?
Pamiętaj, że wcale nie trzeba znać DX żeby robić gry. No i przewaga C++ nad innymi technologiami w tej niszy z roku na rok topnieje. Ale jak cię jara niskopoziomowe programowanie 3D, to się ucz, co ci szkodzi :)

Co do książki, to jak ze wszystkim - w internecie znajdziesz to samo co w książce, ale namęczysz się żeby znaleźć (co jest szczególnie trudne gdy nie wiesz czego właściwie szukasz - a tak zazwyczaj jest z nowo poznanymi technologiami).

Offline Riw

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 19:28:32
Ok,dzięki za rady :)