Autor Wątek: Trailer The Witcher: Battle Arena  (Przeczytany 3235 razy)

Offline Furry

• Użytkownik
    • DevBlog

# Sierpień 21, 2014, 22:30:47
Cześć, widzieliście nowy trailer z TWBA na http://thewitcherbattlearena.com/? Jak wam się podoba filmik, co o nim sądzicie?

Btw. zapisujecie się na bete?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Karol

• Użytkownik

• +1
# Sierpień 21, 2014, 23:43:32
Skok na kasę i zarazem próba wejścia na rynek mobilny. Tyle o tym myślę.

Offline ArekBal

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2014, 23:44:14
Skok na kasę
Jak to rozumiesz?

Offline Xirdus

• Redaktor

# Sierpień 22, 2014, 00:58:01
Może wyjść z tego sensowna gra. Ale i tak bez kasy nie będzie się dało z nikim wygrać.

Offline Furry

• Użytkownik
    • DevBlog

# Sierpień 22, 2014, 07:38:02
Mogę zapewnić Was, że to nie będzie pay2win. Kolejne postacie i ulepszenia będzie można szybko odblokowywać bez potrzeby ich kupowania więc sama rozgrywka będzie bardzo wyrównana niezależnie od poziomu gotówki w kieszeni. Będą się liczyć głównie umiejętności graczy. A z resztą, jak zagracie to sami zobaczycie:)

Offline Xirdus

• Redaktor

# Sierpień 22, 2014, 10:05:08
Mogę zapewnić Was, że to nie będzie pay2win. Kolejne postacie i ulepszenia będzie można szybko odblokowywać bez potrzeby ich kupowania więc sama rozgrywka będzie bardzo wyrównana niezależnie od poziomu gotówki w kieszeni. Będą się liczyć głównie umiejętności graczy. A z resztą, jak zagracie to sami zobaczycie:)
Jeśli rzeczywiście tak jest to będzie to pierwsza taka gra w jaką w życiu grałem.

Offline Risist

• Użytkownik

# Sierpień 22, 2014, 11:40:10
Podejrzewam, że jak większość nowych moba nie będzie warta najmniejszej uwagi. Z tym gatunkiem powoli się zaczyna jak z mmorpg.

Nie wiem, dlaczego żaden z twórców tych gier nie może zrozumieć co najbardziej wpływa na rozgrywkę w tym gatunku. Przecież wszystko opiera się na zdolnościach kontrolowanych postaci. Jak są dobrze zaprojektowane, to gracze będą grali, jak nie to uciekną dość szybko. Jedyna gra która jakoś sobie radzi na tym polu to lol. Jednak chociaż robią jedną postać ponad pół roku to i tak mają często z nimi problemy.

No właśnie, w tych nowo wychodzących grach czas produkcji to coś około roku - dwóch. Jak myślicie ilu ludzi zajmuje się mechaniką postaci? Dodać należy, że w tym czasie należy zrobić min z 8 postaci i vuala mamy typową masówkę.

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

# Sierpień 22, 2014, 12:22:31
O CDP zrobil gre na iOS, pewnie moba jak kazda inna, widac ze grafiki odswiezone z W2 :) ale i tak przetestuje. Pytanie co znaczy to "free gaming done right"

Offline Veldrin

• Użytkownik

# Sierpień 22, 2014, 12:58:01
@up: wykonawca samej gry to Fuero Games. Warto podkreślać bo w przeważającej większość doniesień medialnych jest to pomijane.

Offline Karol

• Użytkownik

# Sierpień 22, 2014, 15:58:49
Jak to rozumiesz?
Tak, że gry na iOS generalnie lepiej się sprzedają (czy płatne, czy mikrotransakcje) niż Androidowe. iOS nie jest platformą szczególnie popularną u nas, a wersji na Androida nie ogłoszono z tego co się orientuję. Celują więc w potencjalnie bardziej dochodową część rynku mobilnego. W brak mikropłatności nie wierzę, ale nie musi być od razu perfidny p2w. Gra może mieć fair f2p (jak np. LoL) i dalej kosić niezłą kasę. Dodać do tego fakt, że teraz MOBA jest jak gumy Mamba (każdy ją ma - mam i ja!) oraz narastający hype na Wiedźmina 3, który pociągnie reklamę i nasuwa się taki wniosek jaki przedstawiłem na początku.

Offline albireo

• Użytkownik

# Sierpień 22, 2014, 16:02:55
a wersji na Androida nie ogłoszono z tego co się orientuję.
Ogłoszono, na stronie z linka jak byk jest napisane, że będzie na iOS, androida i WP.

Offline ArekBal

• Użytkownik

# Sierpień 22, 2014, 16:23:42
Żadnego p2w AFAIK. Model wielorybi, dużo graczy, a tych co na to stać to mogą się wyróżnić.

iOS, android, WP i podobno jeszcze w planach kilka nieogłoszonych platform.

Na ten moment trzeba mocnego sprzętu, docelowo powinno chodzić na większości średnio wydajnych mobilnych.