Autor Wątek: Ultimate Zombie Ripper [Android] [Free]  (Przeczytany 1646 razy)

Offline vilogy

• Użytkownik

• +2
# Lipiec 14, 2014, 20:00:03
Moja pierwsza gra na google play - zapraszam do grania, komentowania i oceniania (ewentualnie ocena za ocene)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.overload.Zombie_Ripper

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ByerN

• Użytkownik

# Lipiec 19, 2014, 11:38:22
Test na Samsung Galaxy tab II:
  • ucina ekran po bokach (mniej więcej 1/6 ekranu z lewej i prawej jest czarna)
  • program namiętnie prosi mnie o identyfikacje mimo, że tego nie chce (za każdym razem gdy znajdę się w menu). To strasznie irytuje.
  • reklama po przegranej wyświetla się dość dziwnie (w miejscu kursora?)
  • na dłuższą metę jest trochę monotonnie. Miałem nadzieję, że zobaczę innych wrogów, ale na 16 lvlu ich nie było więc przypuszczam, że dalej też ich nie znajdę :P

brakuje mi:
  • power-upów- choćby prostych
  • animacji menu- aż się prosi
  • Innych przeciwników wraz z levelem (można im grafike choćby zmienić i sposób poruszania się, nie trzeba wymyślać nie wiadomo czego)
  • celu, ale rozumiem, że to gra arcade'owa. :P Mimo wszystko, zostawiłbym ten tryb jako jakiś taki survival albo coś i dodał główny z fabułą(xD?), bossami itd.
  • większej różnorodności animacji.

Ogólnie, gra się przyjemnie. Jeżeli udałoby Ci się zrobić/poprawić to o czym wspomniałem powyżej, to grę będę mógł śmiało polecić każdemu jako bardzo dobry zabijacz czasu. Już teraz mi się podoba, a po zmianach mogłaby śmiało rywalizować z produktami z wyższej półki. :)

Jakiej technologii używasz?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2014, 11:40:21 wysłana przez ByerN »