Autor Wątek: Balloon Survival  (Przeczytany 2978 razy)

Offline Bajaczysko

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 03, 2014, 20:12:32
Nazwa: Balloon Survival
Gatunek: Zręcznościowa
Grafika: 2D
Silnik: Unity 4.3.4.31067
Team:
Ja - Programowanie, Pomysł, Mechanika
Brat (nie ma go na forum) - Grafika & Animacje
Platforma: Przede wszystkim Android, chociaż myślimy, że w ramach konkursu zrobimy też wersję na PC dla tych, którzy nie posiadają Androida (każdy głos się liczy ;) )

Balloon Survival to gra wymyślona całkowicie przeze mnie, w celach komercyjnych (gra będzie darmowa) do wypuszczenia na GooglePlay. Jest to nasz pierwszy poważny projekt. Do mniej poważnych - lecz tylko moich - zaliczają się Snake oraz Ice Tower Reverse (obydwie pisane w C++, odpalane w konsoli, tworzone dla zabawy i zdobycia doświadczenia wraz z wiedzą). Jako, że pracuję jeszcze na przykładowych grafikach to Screen'ów na ten czas nie pokażemy ;) Muzyka i dźwięki oczywiście będą lecz jak na razie nie mamy nikogo kto by się podjął (dźwiękami ewentualnie możemy się zająć ale z muzyką już gorzej). Co do samej rozgrywki nie będziemy ujawniać szczegółów lecz w przyszłości na pewno się z wami czymś podzielimy :)

Zrobione:
  • Sterowanie balonem
  • AI przeciwnika
  • Efekty tła

Check List:
  • Grafika
  • Animacje
  • GUI
  • Przeszkody
  • IAP
  • Połączenie z siecią:
    • Tabele wyników
    • Facebook
  • Muzyka
  • Dźwięki
  • Upgrade'y
  • Być może coś jeszcze? Będę edytował posta :)

Gdy będą jakieś znaczące postępy zostaniecie powiadomieni natychmiast!

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Shelim

• Użytkownik
    • Homepage

• +2
# Lipiec 04, 2014, 17:54:42
... ale na czym ta gra ma polegać? :D

Offline Bajaczysko

• Użytkownik

# Lipiec 06, 2014, 14:12:33
W sumie to trochę przesadziłem z tą tajemniczością :D
Polegać ona będzie (jak sama nazwa wskazuje) na przetrwaniu balonem (aby nie pękł). Będzie wiele przeszkód i parę typów rozgrywki (do odblokowania)! Myślę, że nie długo będą jakieś pierwsze screen'y ;)