Autor Wątek: Warsztat Summer of Code 2014  (Przeczytany 48186 razy)

Offline goshki

• Użytkownik
    • Vigeo Games

• +1
# Lipiec 06, 2014, 23:29:20
Może właśnie to kwestia braku pasjonującego meta-tematu do dyskusji... W związku z tym proponuję, aby każdą zgłoszoną grę testować i oceniać po wprowadzeniu czteropaku Żywca. Oczywiście jedna gra = jeden czteropak. ;P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2014, 23:32:05 wysłana przez goshki »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline pawlaks1

• Użytkownik
    • wolf in game

• +1
# Lipiec 06, 2014, 23:43:44
Wprowadzenie jakichś składek i nagród to też by była fajna incjatywa. Niemniej wtedy wolałbym, żeby o wygranej decydowało jakieś niezależne jury, a nie "głos ludu". Proponuję zamiast czteropaka dać tą 10 na poczet nagród. W tym roku osobiście daruję sobie udział w konkursie, (jednak nie wykluczam, że może coś tam  mimochodem wrzucę). Pozdrawiam i wszystkim życzę wspaniałej fali w kreacji nowych wirtualnych światów.

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Lipiec 07, 2014, 01:00:58
Pawlak jest jedno pytanie. Kiedy wplacac pieniadze? Na poczatku jak nie wiadomo kto skonczy gre, a nie zgloszenia sa z automatu wykluczeni, czy na koncu gdy wszyscy wrzuca gry i wyniki przedluza sie bo jury musialo by grac+wybar i zakupic nagrody.

Dobrze by bylo znalezc sponsorow do nagrod, ale wtedy trzeba by bylo sie tez chyba bardziej sprecyzowac do zasad. Mozna cos pomyslec. Ja sam nie wiem czy cos napisze. Chcialbym, ale nie wiem czy bedzie na tyle czasu. (wakacji nie ma, a urlop nie przysluguje :( )

Offline polkom21

• Użytkownik
    • BLOG

• +2
# Lipiec 07, 2014, 02:24:50
A co tam, że wakacji nie ma i urlop nie przysługuje.

Też się zgłaszam. Na razie za dużo nie mówię co to będzie ale na chwilę obecną jestem pewny, że będzie platformówka 2D.

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +2
# Lipiec 07, 2014, 11:25:16
Dobra polkom zmotywowałeś mnie i zrobię Ci konkurencję. Platformówkę 2d. Target -> Play Station :D

Offline ΨΧΞ

• Użytkownik
    • PsichiX Website

• +1
# Lipiec 07, 2014, 11:54:18
A to musi byc gra?

Offline Liosan

• Moderator

• +2
# Lipiec 07, 2014, 13:19:53
Dobiliśmy do 21 :)

Wprowadzenie jakichś składek i nagród to też by była fajna incjatywa.
Dobrze by bylo znalezc sponsorow do nagrod, ale wtedy trzeba by bylo sie tez chyba bardziej sprecyzowac do zasad.
Jeśli chodzi o nagrody, sponsorów itp, to tutaj są dwie istotne kwestie:
- po pierwsze, ja bym nie chciał zmieniać charakteru konkursu. Teraz to jest luźna zabawa; jeśli pojawią się nagrody, to zrobi się mniej luźna. Z tego co wiem to jest to konsensus moderatorów/redaktorów serwisu.
- po drugie, nawet gdybyśmy chcieli to nie wiem czy możemy z przyczyn prawnych. Organizowanie konkursu z nagrodami to wymaga jakiejś osobowości prawnej, regulaminów, procedur? Nie wiem, nie znam się na tym. Ale warsztat.gd raczej tych wymogów nie spełnia.

A to musi byc gra?
Nie wiem, musi? :) Pewnie wypadałoby żeby była. A co, rozważasz startowanie z Ptakopyskiem? :D

Weisz co - z reguły ludzie oceniając grę doceniają wysiłek włożony w technologię. A tworząc Ptakopyska (:D) pewnie będziesz chciał zrobić grę przykładową - taki tutorial dla przyszłych odwiedzających Gniazdo Dziobaka :) Więc może chcesz tę grę przykładową zgłosić, i załączyć ptakopyskoprojekt tej gry, żeby ludzie sami mogli sobie potestować Twoją technologię?

Liosan

Offline ΨΧΞ

• Użytkownik
    • PsichiX Website

• +1
# Lipiec 07, 2014, 13:40:42
nie glupi pomysl. wlasciwie to moglbym w takim razie wrzucic projekt gry robionej specjalnie na publiczny pokaz na PGA, tylko sie upewnie, czy moge publikowac info :)

Offline Humman

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 07, 2014, 18:27:37
Zgłaszam się z grą voxel/sandbox o nie wymyślonym jeszcze tytule.

Offline Michal

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 07, 2014, 23:35:21
Też się zgłaszam.

Offline karaluch666

• Użytkownik
    • Moje folio

• +3
# Lipiec 08, 2014, 10:35:38
Dobra ja jednak rezygnuje. Programowanie nie jest dla mnie :P Mogę się do kogoś podłączyć, jeśli ktoś szuka grafika 3D. Najchętniej do jakiegoś FPS'a, ale nie wykluczam też innych gatunków. Jak coś to priv na forum.

Offline Super Vegeta

• Użytkownik
    • SV Games

• +2
# Lipiec 08, 2014, 14:38:26
W dwóch poprzednich latach zgłosiłem się i ostatecznie nic nie przesłałem... może tym razem pójdzie lepiej. :P

Offline Degnir

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 08, 2014, 22:16:55
To i ja się zgłaszam wraz z dwoma kolegami.
Zespół: Rocket Jockeys
Gra: Wingsuit Madness

Szczegóły: projekt na warsztacie (z czasem będziemy wrzucali więcej szczegółów)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 14:09:27 wysłana przez Degnir »

Offline Rughailon

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 09, 2014, 13:11:23
A co tam, zgłoszę się. ;)
Na razie nie wiem czy będę dalej kleił moją strategię izometryczną multiplayer pisaną od niedawna czy jednak wymyślę coś innego, lepszego. :>

>>Temat gierki:
http://forum.warsztat.gd/index.php?topic=29044.0
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 14:03:41 wysłana przez Rughailon »

Offline Liosan

• Moderator

# Lipiec 09, 2014, 13:41:14
Z radością witamy nowe zgłoszenia, ze smutkiem żegnamy rezygnujących, i wychodzi 26 zgłoszeń :) Keep it up!

Liosan