Autor Wątek: Spam, trolle i inne śmieci  (Przeczytany 6734 razy)

Offline Joker

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 17, 2014, 13:30:02
Mi brakuje jeszcze jednej funkcjonalności. Mianowicie możliwości przeglądania ostatnio dodanych materiałów. Więcej niż tych 12 które aktualnie wyświetlają się na stronie głównej.
http://warsztat.gd/media
http://warsztat.gd/projects
Toć jest.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline matheavyk

• Użytkownik
    • rabagames.com

• +2
# Czerwiec 17, 2014, 13:30:37
Znikanie z głównej przy -200 + można dodać jeden screen dziennie.
To połączenie nie rozwiązuje sprawy?

Przy okazji mamy gratis, że nikt nie zaspamuje głównej dodając swój nowy projekt. Szczególnie, że pokusa dodania kilku screenów naraz dopada najczęściej początkujących, a nie doświadczonych twórców. Moim zdaniem to jest klasyczne "dwie pieczenie na jednym ogniu".

Offline glaz

• Użytkownik

# Czerwiec 17, 2014, 13:41:19
http://warsztat.gd/media
http://warsztat.gd/projects
Toć jest.
Ooo! Dzięki, faktycznie. Po projektach niekoniecznie widać gdzie są nowości, ale w zakładkę media nie wchodziłem.

Offline Kitsune

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 17, 2014, 13:59:36
Może można by łączyć screeny z jednego projektu w slider. Nie było by zaśmiecania strony głównej.

Offline wozix

• Użytkownik

# Czerwiec 17, 2014, 14:11:29
Według mnie projekt powinien zostać zatwierdzony przez moderację zanim pojawi się publicznie. Wtedy uniknęlibyśmy trolli i pustych projektów. Gdy już projekt zostaje zatwierdzony, to dowolnie użytkownik mógłby go modyfikować, dodawać media, etc.

Offline Lobsang Rampa

• Użytkownik
    • Global Epidemic

# Czerwiec 17, 2014, 15:01:34
można dodać jeden screen dziennie.
Na dzień dobry, to chyba najprostsze i najlepsze rozwiązanie :)

W innych uzasadnionych przypadkach dodatkowe działania może zawsze podjąć moderator.

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Czerwiec 17, 2014, 15:26:48
można wrzucać rysunki nie związane z projektami, czy nie można?

Offline wozix

• Użytkownik

# Czerwiec 17, 2014, 17:03:42
Myślę, że dopóki nie należy do kategorii "gówno", to tak.

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Czerwiec 17, 2014, 17:34:16
bo wczoraj wrzuciłem, dostałem punktów troszku i usunęli admini :(

Offline Xirdus

• Redaktor

• +2
# Czerwiec 17, 2014, 18:23:06
bo wczoraj wrzuciłem, dostałem punktów troszku i usunęli admini :(
No bo trochę ci tak jakby nieco zbyt realistycznie wyszło, sam rozumiesz. Za mało blooma ;)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +4
# Czerwiec 17, 2014, 20:45:21
Od teraz na stronie głównej nie będą pokazywane screeny/wideo z oceną poniżej -100 punktów. Powinno pomóc na oczywiste trollowanie (które warto też zgłaszać do moderacji - ikonka z flagą na górnej belce).

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Czerwiec 17, 2014, 22:48:20
Co do systemu punktów to mam trochę inną wizję. Jest ładnie pięknie, ale czy nie można do tego podejść trochę inaczej?  Moja wizja przewiduje:
- wywalenie dotychczasowego gromadzenia punktów
- każdy screen mógłby być oceniany w skali od -128 do 127 or 0 - 255
- screen, który uzyskuje określony minus ptk ( lub ilość zer ) wypada z głównej
- oceniać można każdy screen ( w przypadku oceny tego samego różnica +/- 20 ptk )
- !FEATURE! screen, który ma średnią ilość ptk powyżej 190 ( 63 ptk w przypadku -/+ ) otrzymuje znaczek na screen w stylu Lauru Konsumenta ;)

Taki jest mój pomysł ;)

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

• +3
# Czerwiec 17, 2014, 23:01:54
Od teraz na stronie głównej nie będą pokazywane screeny/wideo z oceną poniżej -100
Przeciez to jest bez sensu.
Ciekawe kto jeszcze nie zauwazyl ze potworzyly sie grupki wzajemnej adoracji dajace punkty za sympatie osobiste, a nie ocene pracy?
Jest ktos kto tego nie widzi?
Albo moze jest tu ktos kto nie widzi najazdu hunow z gieemklanu traktujacych powazny warsztat jak plac  zabaw. Punktujacych sie na maxa.
Ciekawe czy jest ktos kto tego nie widzi?
Naprawde punkty od nich maja wyrokowac o byc/nie byc projektu na glownej?
Jezeli tak to warsztat robi sie po prostu nie powazny, zreszta coraz mniej obecnosc na warsztacie daje.
Obecnosc na glownej czy projekt na forum powinien skrzyc sie od feedbacku i testow -a czy tak jest? Wystarczy spojrzec na moja gre Free Lily cz Boxera. Co mi z jakis dziecinnych punktow? Ciekawe ze ja znaidywalem czas zeby innym przetestowac gre i dac feedback. Widac na warsztacie dziala to w jedna strone. 
Moim zdaniem rozmowa o punktach nic nie zmieni, bo punkty obecnie w wiekszosci przypadkow oznaczaja sympatie osobiste i tyle!
Glowna powinien zajmowac sie po prostu moderator. I to moderator z glowa. To by wystarczylo w zupelnosci + zglaszanie do niego ze ktos na przyklad zawalil strone 5 screenami do 1 projektu...
Taki moderator 2 razy zastanowilby sie nad usunieciem calkiem ladnej grafiki golej babki, bo niby czemu ja usunal? Chyba nie dla ochrony nieletnich?  Bo musialby spalic kilka muzeow przy okazji i pozamykac wiekszosc serwisow internetowych.
Taki moderator od glownej 2 razy zastanowilby sie czy dac do wybranych projektow screen z gry ktory sam autor twierdzi ze zostal mu jakis tam screen promocyjny... halo! Tu jest warsztat i tworzenie a nie szol-rum. Projekt zakonczony, gawiedz poinformowana i nagle moderator wybiera kolejny screen jako najlepszy... no wlasnie co? Projekt? - no chyba juz nie, predzej reklama kumpla.
Okej reasumunac moje glebokie wynurzenia uwazam ze nie punkty ale moderator powinien pilnowac glownej.

Offline Joker

• Użytkownik

# Czerwiec 17, 2014, 23:14:52
uwazam ze nie punkty ale moderator powinien pilnowac glownej.

Spoko, zgłaszam się. Ile płacicie na godzinę ?
Moderator nic nie da, bo zwyczajnie się w końcu mu odechcę takiej nudnej roboty za frajer. Już pomijając fakt że gdyby wybrać kogoś z obecnej gwardii to tym bardziej zaczęło by się kumplostwo ( choć nie wiem co w tym niby złego, to tylko Warsztat, a nie konkurs na grę roku. )
A taki system ocen jest ok, bo rzadko kiedy teraz ktokolwiek zalicza duże ilości naraz minusów. W porównaniu do tego co było kiedyś to praktycznie minusów nikt nie dostaje.
Twoich żali nawet nie skomentuje.

Offline Chester2000

• Użytkownik

# Czerwiec 17, 2014, 23:18:32
Przeciez to jest bez sensu.
Ciekawe kto jeszcze nie zauwazyl ze potworzyly sie grupki wzajemnej adoracji dajace punkty za sympatie osobiste, a nie ocene pracy?
Jest ktos kto tego nie widzi?
Albo moze jest tu ktos kto nie widzi najazdu hunow z gieemklanu traktujacych powazny warsztat jak plac  zabaw. Punktujacych sie na maxa.
Ciekawe czy jest ktos kto tego nie widzi?
Naprawde punkty od nich maja wyrokowac o byc/nie byc projektu na glownej?
Jezeli tak to warsztat robi sie po prostu nie powazny, zreszta coraz mniej obecnosc na warsztacie daje.
Obecnosc na glownej czy projekt na forum powinien skrzyc sie od feedbacku i testow -a czy tak jest? Wystarczy spojrzec na moja gre Free Lily cz Boxera. Co mi z jakis dziecinnych punktow? Ciekawe ze ja znaidywalem czas zeby innym przetestowac gre i dac feedback. Widac na warsztacie dziala to w jedna strone. 
Moim zdaniem rozmowa o punktach nic nie zmieni, bo punkty obecnie w wiekszosci przypadkow oznaczaja sympatie osobiste i tyle!
Glowna powinien zajmowac sie po prostu moderator. I to moderator z glowa. To by wystarczylo w zupelnosci + zglaszanie do niego ze ktos na przyklad zawalil strone 5 screenami do 1 projektu...
Taki moderator 2 razy zastanowilby sie nad usunieciem calkiem ladnej grafiki golej babki, bo niby czemu ja usunal? Chyba nie dla ochrony nieletnich?  Bo musialby spalic kilka muzeow przy okazji i pozamykac wiekszosc serwisow internetowych.
Taki moderator od glownej 2 razy zastanowilby sie czy dac do wybranych projektow screen z gry ktory sam autor twierdzi ze zostal mu jakis tam screen promocyjny... halo! Tu jest warsztat i tworzenie a nie szol-rum. Projekt zakonczony, gawiedz poinformowana i nagle moderator wybiera kolejny screen jako najlepszy... no wlasnie co? Projekt? - no chyba juz nie, predzej reklama kumpla.
Okej reasumunac moje glebokie wynurzenia uwazam ze nie punkty ale moderator powinien pilnowac glownej.

Masz plusa.