Autor Wątek: Croko Game (Indiegogo Campaign)  (Przeczytany 10085 razy)

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • twitter

# Czerwiec 15, 2014, 16:57:51
Na crowdfunding robi się moda. "Inwestowanie" staje się "cool". Czasami spotykam ludzi, którzy zebrali milion czy dwa poprzez crowdfunding i w większości nie mają bladego pojęcia jak zrobić produkt na który zebrali pieniądze.
ja widuję takich co potem wystawiają ten projekt z 1/100 budżetu na portalach dla freelancerów

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Czerwiec 15, 2014, 18:08:12
Królik: dlaczego ja mam się wszystkim dzielić? A może Ty wejdź na Indiegogo i za sponsoruj mój projekt. Do tej pory zebrałem 17$ tylko dlatego, że tacy jak Ty wciąż tylko gadają i narzekają.
Mam Ci jeszcze dać to i tamto, ja dałem Ci gre, a co Ty dałeś mnie?
jezus
chrupek zaraża rakiem mózgu ;___;

Offline chrupek3d

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 15, 2014, 22:00:21
Ile będę prosił moderatora żeby zabrał mi to coś z wątku? Nie po to ciężko zapierniczałem, żeby mi twórca takich gier ślinił wątek. Dziękuję.

Oto dzieło przedmówcy, podziwiajmy.

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

• +5
# Czerwiec 15, 2014, 22:26:17
:)

jak jeszcze dodamy, że ci nie wpłaciłem na indiegogo 10 dolców to chyba insta ban się należy

Offline Krolik

• Użytkownik

• +4
# Czerwiec 15, 2014, 22:45:39
Ile będę prosił moderatora żeby zabrał mi to coś z wątku? Nie po to ciężko zapierniczałem, żeby mi twórca takich gier ślinił wątek. Dziękuję.

Oto dzieło przedmówcy, podziwiajmy.

A co to ma do rzeczy? Nie trzeba być piekarzem, żeby wiedzieć czy ci chleb smakuje. Zresztą z tego co pamiętam przynajmniej 3 projekty Antka mi się naprawde podobały przy czym bodaj jedną grę wydał, którą sam zaprogramował i własnoręcznie zrobił cała grafikę.

Poza tym gry z taką grafiką jak podesłałeś screena często oferowały bardzo ciekawe rozwiązania, oryginalny gameplay, świetną fabułę i zbierały całkiem spore sumy pieniędzy, więc sugerowanie się samą grafiką tylko potwierdza jak nie wiele wiesz na temat gamedevu.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 22:50:56 wysłana przez Krolik »

Offline ArekBal

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 15, 2014, 22:54:59
Popracuj chrupek nad swoim PRem. Z takim podejściem daleko nie zajedziesz.

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • FotoGry

# Czerwiec 15, 2014, 22:58:44
więc sugerowanie się samą grafiką tylko potwierdza jak nie wiele wiesz na temat gamedevu.
Nie uogólniajmy, chociaż game design wchodzi w skład pojęcia gamedev, to jednak nie oceniałbym jednym zdaniem wszystkich umiejętności :) - http://en.wikipedia.org/wiki/Video_game_development - rozwinąć można po prawej stronie (Development[show])

BTW. chrupek, czy są jakieś przeciwwskazania, żeby eksportować z Unity demo gry na Linuksa? Bo z tego co się orientuję, to Unity3d potrafi wygenerować builda na Linuksa, mam tak eksportowaną grę pong. Testowałem i działa ;) Więc, skoro możesz to zrobić jednym kliknięciem, to grzech, żeby tego nie było.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 23:10:10 wysłana przez JasonVoorhees »

Offline chrupek3d

• Użytkownik

# Czerwiec 15, 2014, 23:13:52
JasonVoorhees: wiesz, próbowałem, ale w linuxie trzeba być obytym z terminalem. Już mam tyle na głowie, że postanowiłem nie tykać tego tematu ;)
Teraz popracuję sobie troszkę nad innymi poziomami i spróbuję na Steamie. Może zgłosi się jakiś konkretny koder to razem coś ukręcimy. Jeśli masz jakieś namiary to daj znać :-)

Offline olivian1

• Użytkownik

# Grudzień 14, 2019, 07:05:21
You have arrived on the correct stage https://headsoccerplayonline.com/head-soccer-unblocked/. Here, you can get all directions about this game yet for this reason, it is important to peruse the total article https://headsoccerplayonline.com/head-soccer-mod-apk/. Keep my words! It is an intriguing game. On the off chance that you need to make the most of your leisure time, at that point you should play this game. The explanation is that it is an ideal game for your spare time. Also, the players of this game are expanding step by step. https://headsoccerplayonline.com/