Autor Wątek: Croko Game (Indiegogo Campaign)  (Przeczytany 6900 razy)

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • twitter

# Czerwiec 15, 2014, 16:57:51
Na crowdfunding robi się moda. "Inwestowanie" staje się "cool". Czasami spotykam ludzi, którzy zebrali milion czy dwa poprzez crowdfunding i w większości nie mają bladego pojęcia jak zrobić produkt na który zebrali pieniądze.
ja widuję takich co potem wystawiają ten projekt z 1/100 budżetu na portalach dla freelancerów

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Czerwiec 15, 2014, 18:08:12
Królik: dlaczego ja mam się wszystkim dzielić? A może Ty wejdź na Indiegogo i za sponsoruj mój projekt. Do tej pory zebrałem 17$ tylko dlatego, że tacy jak Ty wciąż tylko gadają i narzekają.
Mam Ci jeszcze dać to i tamto, ja dałem Ci gre, a co Ty dałeś mnie?
jezus
chrupek zaraża rakiem mózgu ;___;

Offline chrupek3d

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 15, 2014, 22:00:21
Ile będę prosił moderatora żeby zabrał mi to coś z wątku? Nie po to ciężko zapierniczałem, żeby mi twórca takich gier ślinił wątek. Dziękuję.

Oto dzieło przedmówcy, podziwiajmy.

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

• +5
# Czerwiec 15, 2014, 22:26:17
:)

jak jeszcze dodamy, że ci nie wpłaciłem na indiegogo 10 dolców to chyba insta ban się należy

Offline Krolik

• Użytkownik

• +4
# Czerwiec 15, 2014, 22:45:39
Ile będę prosił moderatora żeby zabrał mi to coś z wątku? Nie po to ciężko zapierniczałem, żeby mi twórca takich gier ślinił wątek. Dziękuję.

Oto dzieło przedmówcy, podziwiajmy.

A co to ma do rzeczy? Nie trzeba być piekarzem, żeby wiedzieć czy ci chleb smakuje. Zresztą z tego co pamiętam przynajmniej 3 projekty Antka mi się naprawde podobały przy czym bodaj jedną grę wydał, którą sam zaprogramował i własnoręcznie zrobił cała grafikę.

Poza tym gry z taką grafiką jak podesłałeś screena często oferowały bardzo ciekawe rozwiązania, oryginalny gameplay, świetną fabułę i zbierały całkiem spore sumy pieniędzy, więc sugerowanie się samą grafiką tylko potwierdza jak nie wiele wiesz na temat gamedevu.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 22:50:56 wysłana przez Krolik »

Offline ArekBal

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 15, 2014, 22:54:59
Popracuj chrupek nad swoim PRem. Z takim podejściem daleko nie zajedziesz.

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • FotoGry

# Czerwiec 15, 2014, 22:58:44
więc sugerowanie się samą grafiką tylko potwierdza jak nie wiele wiesz na temat gamedevu.
Nie uogólniajmy, chociaż game design wchodzi w skład pojęcia gamedev, to jednak nie oceniałbym jednym zdaniem wszystkich umiejętności :) - http://en.wikipedia.org/wiki/Video_game_development - rozwinąć można po prawej stronie (Development[show])

BTW. chrupek, czy są jakieś przeciwwskazania, żeby eksportować z Unity demo gry na Linuksa? Bo z tego co się orientuję, to Unity3d potrafi wygenerować builda na Linuksa, mam tak eksportowaną grę pong. Testowałem i działa ;) Więc, skoro możesz to zrobić jednym kliknięciem, to grzech, żeby tego nie było.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 23:10:10 wysłana przez JasonVoorhees »

Offline chrupek3d

• Użytkownik

# Czerwiec 15, 2014, 23:13:52
JasonVoorhees: wiesz, próbowałem, ale w linuxie trzeba być obytym z terminalem. Już mam tyle na głowie, że postanowiłem nie tykać tego tematu ;)
Teraz popracuję sobie troszkę nad innymi poziomami i spróbuję na Steamie. Może zgłosi się jakiś konkretny koder to razem coś ukręcimy. Jeśli masz jakieś namiary to daj znać :-)