Autor Wątek: Feniks team poszukuje osób chętnych do pomocy nad grą RPG  (Przeczytany 2817 razy)

Offline bartis

• Użytkownik

# Czerwiec 05, 2014, 10:30:03
karaluch666
Masz rację temat nie ma prezentować projektu ale jest założony w celu poszukiwania osób chętnych do pracy nad projektem.

Jak sami zauważyliście brak pewnych osób w teamie takich jak grafik 2D który by zrobił tekstury.

maro
Przez 8 lat jak jestem na różnych forach zostałem nauczony że by przy pierwszej rekrutacji często warto dawać skromne tematy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2014, 16:06:52 wysłana przez bartis »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

• +3
# Czerwiec 05, 2014, 14:20:24
przez te 8 lat widziałeś chociaż jeden udany projekt rozpoczęty od takiej "rekrutacji"? :)

Offline Adam7

• Użytkownik
    • warsztat.gd

• +2
# Czerwiec 05, 2014, 14:52:03
Czepiam się, ale:
Cytat: bartis
(...) prezętować (...) zauwarzyliście (...)

Offline kuba

• Użytkownik

# Czerwiec 05, 2014, 15:38:41
To była lekka aluzja, skoro poszukujecie osób chętnych do pracy, powinniście być przede wszystkim szczerzy i na tym etapie skupić się na sfinalizowaniu wizji, która by pozwoliła rekrutować potrzebne Wam osoby. Jeśli nie macie co pokazywać, nie pokazujcie nic i zainteresujcie opisem gry, a nie niedokończonymi modelami.

Offline darthtomi

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 05, 2014, 15:43:26
Chyba nie ma lepszego sposobu na pokazanie, że się nic nie umie i nic nie wie o robieniu gier niż pokazanie tej "animacji" otwierającej sie skrzyneczki. Seriously, to tak jak bym napisał dwa zdania na kartce papieru i powiedział, że piszę książkę.

Offline bartis

• Użytkownik

# Czerwiec 05, 2014, 16:23:08
@Adam7
pisałem na telefonie więc bylem pewny że popełnię jakiś błąd..... poprawione.

@kuba
Krótki opis proszę bardzo:

Surge( nazwa kodowa ) jest to gra RPG która opowiada historię dziejącą się na wyspie Argon, w przededniu wojny Arejys z buntującym się księstwem Westendem. Na Argon tajemnicza siła niszczy wóz z więźniem który ma odegrać ważną role podczas tej wojny i nie tylko.

Więc nie mów że nie mamy fabuły bo mamy napisaną.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Czerwiec 05, 2014, 16:28:48
Afterfall Insanity też miał setki stron design doców ;)

Protip: nie szukajcie ludzi do zespołu dopóki dajecie radę sami (w sensie że możecie zrobić cokolwiek).

Offline bartis

• Użytkownik

# Czerwiec 05, 2014, 16:35:20
@Xirdus
Powiem tak poszukujemy głównie dwóch ludzi :
Grafika 2D
Grafika 3D który umie modelować teren

Bez tych ludzi szybko prace staną w miejscu bo np. bez terenu ciężko zrobić jakieś małe demo.

Jak coś temat może usunąć bo przez ten mały burdel w temacie będzie ciężko znaleźć chętnych

Offline Xirdus

• Redaktor

# Czerwiec 05, 2014, 16:48:16
Web designerzy uzywaja lorem ipsum. Game developerzy uzywaja placeholderow - np. tymczasowych grafik w postaci kwadratow i kolek zrobionych w Paincie. Na takich tymczasowych grafikach mozna zajsc bardzo daleko.

Offline lethern

• Użytkownik

# Czerwiec 05, 2014, 17:06:09
szukanie grafików na forum z dużą ilością programistów - może tutaj coś poszło nie tak?

Offline kuba

• Użytkownik

# Czerwiec 05, 2014, 17:22:33
Afterfall Insanity też miał setki stron design doców ;)

Protip: nie szukajcie ludzi do zespołu dopóki dajecie radę sami (w sensie że możecie zrobić cokolwiek).

Akurat InSanity ujrzał światło dzienne, zapewne masz na myśli zwykłego, RPGowego Afterfalla.

Osobiście na tym forum kilku grafików wartych uwagi spotkałem, więc myślę, że to nie w tym rzecz, ale w poziomie ogłoszenia. Z perspektywy czasu widzę, dlaczego takiego ogłoszenia nie mają większego sensu.
Tak jak mówi Xirdus, róbcie dopóki możecie, jak staniecie w miejscu to wtedy rekrutujcie. Nawet z teamem 30osób+ (oczywiście pracując zdalnie, amatorsko), nie będziecie szli tempem do jakiego dążcie, wiem co mówię.

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Czerwiec 05, 2014, 18:17:19
Jak coś temat może usunąć bo przez ten mały burdel w temacie będzie ciężko znaleźć chętnych
to na pewno jedyny powód :p