Autor Wątek: [UPDATE 1.0.3] Saving Alley Cats [Android]  (Przeczytany 1685 razy)

Offline goshki

• Użytkownik
    • Vigeo Games

• +2
# Kwiecień 17, 2014, 13:54:38
Hej, w miniony weekend popełniłem grę na Androida. Prosta gra o łapaniu spadających kotów. Jest już dostępna w Google Play.

Idea jest banalna, ale planuję rozwijać ją dalej, a także uzupełnić o brakujące obecnie elementy, takie jak leaderboardy, (być może) achievementy, social, itd.

Grafikę zrobiłem we własnym zakresie, natomiast za muzykę odpowiada mój znajomy.

Jeśli chodzi o technikalia, to gra została napisana w Haxe na bazie biblioteki HaxeFlixel i korzysta z OpenFL do kompilacji na platformę Android. Tandem Haxe/OpenFL umożliwia targetowanie także innych platform, jak np. Flash, Windows, Linux, Mac, iOS, HTML5, ale na razie skupiam się na Androidzie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2014, 14:08:28 wysłana przez goshki »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline goshki

• Użytkownik
    • Vigeo Games

# Kwiecień 30, 2014, 14:07:25
Właśnie wypuściłem aktualizację gry. Nowa wersja jest już dostępna na Google Play.

Gra została zintegrowana z Google Play Game Services i teraz najlepszy wynik można opublikować w leaderboardzie Google Play.

Poza tym zmianie uległo UI gry. Dodałem guziki na ekranie menu oraz w podsumowaniu gry. Dzięki użyciu cache'owania dźwięków poprawiona została też wydajność gry na słabszych urządzeniach.

A do tego porwałem się na zanimowanie postaci gracza. Efekt jest... no... w miarę zadowalający jak dla mnie. ;-)

Offline Krzycho

• Użytkownik

# Kwiecień 30, 2014, 14:34:41
Bardzo ładna grafika, ściągnę dziś i zeedytuję, co sądzę o grze (jeżeli na mojego szajsunga ona zadziała).

//edit: Nie udało mi się odpalić, szkoda. ;/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2014, 15:24:55 wysłana przez Krzycho »

Offline goshki

• Użytkownik
    • Vigeo Games

# Kwiecień 30, 2014, 15:04:50
Super, dzięki! :-)

Offline goshki

• Użytkownik
    • Vigeo Games

# Maj 05, 2014, 11:22:39
//edit: Nie udało mi się odpalić, szkoda. ;/

Kiepska sprawa. :/ A jaki posiadasz telefon i wersję Androida?

Offline Malkavian Ass...

• Użytkownik

• +1
# Maj 05, 2014, 13:07:23
Gra działa sprawnie i bez zarzutu na tablecie 8" z Andkiem 4.1!