Autor Wątek: Digital Dragons 2014, 08-09.05  (Przeczytany 2326 razy)

Offline Konon

• Użytkownik

# Marzec 25, 2014, 15:55:56
http://www.digitaldragons.pl/pl/
Early bird price do 15.04
Wygląda nieźle.
Ktoś był w zeszłym roku? Jak wrażenia? Warto?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Marzec 25, 2014, 16:23:33
Ja byłem.
Wykłady ciekawe. Ale za 30 euro raczej bym nie poszedł (tyle pisze na formularzu zgłoszeniowym).
Osobiście nie widzę większego sensu w takich konferencjach, i nie mówię jedynie o digitaldragons.
No chyba że chodzi o zdobycie znajomości.

Najgorsze było to że tak wcześnie się zaczynało, przez cały dzień byłem zmęczony i pod koniec się nawet skupić nie mogłem nad tym co mówili.

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Kwiecień 01, 2014, 23:42:30
Kto się wybiera?

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Kwiecień 02, 2014, 02:54:21
ja :)

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Kwiecień 11, 2014, 12:23:44
Ja się zdecydowałem wziąć udział. Okazało się że aby wystawić się na indie showcase wystarczy podstawowy bilet Expo. Do tego jest przewidzianych sporo nagród dla indyków. No i jeszcze mając imprezę tak blisko domu (może kilometr?) głupio byłoby ją przegapić, tym bardziej że byłem na dwóch poprzednich, i było warto.

Koirat: znajomości - zgadza się, po to są takie konferencje. Można spotkać devów, wydawców, producentów, inwestorów (VC), ludzi z mediów - naprawdę sporo możliwości się w tym kryje, chyba że jesteś etatowcem (to co najwyżej można szukać nowej pracy). Można też posłuchać mądrzejszych od siebie na wykładach/panelach (szczególnie te są dobre, dyskusja kilku osób jest zawsze lepsza niż monolog jednej osoby), zdarza się usłyszeć jakąś perełkę która zainspiruje.

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Kwiecień 12, 2014, 16:29:00
tylko afterek się liczy ;d

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

• +1
# Maj 12, 2014, 15:37:18
Moja relacja + zdjęcia: www.koshmaar.pl/blog/digital-dragons-2014/

W skrócie: najlepsze DD ever, i może nawet najważniejsza impreza dla branży w Polsce.