Autor Wątek: Turowa platformówka z grappling hookiem:D  (Przeczytany 22626 razy)

Offline darthtomi

• Użytkownik

• +10
# Marzec 13, 2014, 21:23:06
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2014, 04:12:38 wysłana przez darthtomi »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +5
# Marzec 13, 2014, 21:52:29
Obviously the art is a placeholder
Are you kidding? :)

Offline jelcynek

• Użytkownik

• +7
# Marzec 13, 2014, 21:54:11
uch.... epenis mi maleje oraz poczucie własnej wartości jak widzę takie produkcje na compo. Szacun, wygląda cudownie.

Offline koirat

• Użytkownik

# Marzec 13, 2014, 22:03:00
Jak już twórca wspomniał zamierza wydać tą grę. Zakładam że udział w kompo i zajęcie sensownego miejsca jest zamierzoną formą marketingu.

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Marzec 13, 2014, 22:21:21
100% gry powstało w czasie jamu (10 dni), łącznie z muzyką (nie przeze mnie zrobioną). A propos grafiki, to teraz szukam jakiegoś zdolnego grafika do ogarnięcia całości projektu. Jęśli macie jakieś propozycje to uderzajcie z konkretnymi propozycjami arty stylu.

Offline jelcynek

• Użytkownik

• +4
# Marzec 13, 2014, 22:22:35
Człowieku! Robotę tutaj robi grafika. Jest świetna, cudowna, lepszabyćniemożę. A gra wygląda jak współczesna indie-reinkarnacja saboteur z 8bitowców.

Offline koirat

• Użytkownik

# Marzec 14, 2014, 01:20:04
100% gry powstało w czasie jamu (10 dni), łącznie z muzyką (nie przeze mnie zrobioną). A propos grafiki, to teraz szukam jakiegoś zdolnego grafika do ogarnięcia całości projektu. Jęśli macie jakieś propozycje to uderzajcie z konkretnymi propozycjami arty stylu.
To twoja gra ?
Bo pisze " Submitted by teedoubleu" dlatego pytam ?

Offline beermaster

• Użytkownik

• +3
# Marzec 15, 2014, 12:51:53
Jak tkniesz grafike to Ci zrobimy wjazd na chate. Także zastanów się dobrze.

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Marzec 16, 2014, 05:24:55
Jest nowa wersja z kilkoma nowymi ficzerami. Poproszę jakiś feedback w tematach user experience i gameplay:D

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Marzec 16, 2014, 08:55:46
Fajnie to wyglada ale na 20-25 sekund gry mialem 3 razy zawieszona gre, ten 3 raz zawiesil ja dokumentnie :(

Offline koirat

• Użytkownik

# Marzec 16, 2014, 12:58:34
Zagrałem, pomysł ciekawy.
Powstrzymam się jeszcze przed konkretniejszą opinią gdyż całą przyjemność z gry psuje nieustanne się jej zacinanie.

Offline Raptor

• Użytkownik

# Marzec 16, 2014, 13:17:21
Mam wrażenie, że to nie "zacinanie się" tylko element gameplayu - na tym właśnie polega turowość tej gry ;p Gdy zauważy nas przeciwnik, to gra się zatrzymuje i należy wykonać następny ruch myszą.
No chyba że wam "tnie się" poza tym, ale przynajmniej u mnie gra działa bez zacinania się :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2014, 13:19:07 wysłana przez Krzysztof5 »

Offline darthtomi

• Użytkownik

# Marzec 16, 2014, 14:48:36
To jest turowa gra. Ona się nie zacina. Jak lepiej to zakomunikować by to było oczywiste? Wielki napis na środku: "Combat started. Plan your move"? Sugestie?

Offline Xirdus

• Redaktor

# Marzec 16, 2014, 14:51:39
Świetna gierka, ale naprawdę denerwujące sterowanie.
  • Niesamowicie trudno jest wystrzelić linę w odpowiednim momencie (sekunda laga i nie zawsze załapie)
  • Nie da się bujać na linie
  • Lina nie łapie wszystkich punktów które powinna (chciałem np. zeskoczyć na linie zaczepiając ją o dach - wyszło za piątym razem)
  • Atak trwa tak długo, że niemożliwa staje się walka z dwoma i więcej przeciwnikami naraz
  • Brak funkcji "nic nie rób podczas tej kolejki (pozwól linie się bujnąć)"

To jest turowa gra. Ona się nie zacina. Jak lepiej to zakomunikować by to było oczywiste? Wielki napis na środku: "Combat started. Plan your move"? Sugestie?
MAKE YOUR MOVE

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Marzec 16, 2014, 15:35:30
To jest turowa gra. Ona się nie zacina.
To ta czerwona linia na wskros ekranu zasugerowala mi ze gra padla definitywnie. No, a co ta linia oznacza bo nie moge skumac?