Autor Wątek: Pixel Perfekt  (Przeczytany 9039 razy)

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Lipiec 08, 2015, 19:25:48
Czy można uzyskać również przedpremierowy dostęp na Androida? :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline jelcynek

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 09, 2015, 09:28:58
Jak będzie wersja na androida to pewnie, że tak. Ale to myślę, że koło października. Na pewno będe informować bo też będe szukać betatesterów na andka.

Offline michrz

• Użytkownik

# Lipiec 13, 2015, 15:14:23
Znalazłem buga. Na WP8 jak grasz sobie radośnie i wciśniesz przypadkiem guzik windows podczas gdy gra nie jest zapauzowana, to po powrocie do niej znika całe tło planszy. Reszta grafik jest. Za to jeśli jest zapauzowana (np. właśnie zginąłeś) to tło przez moment jest czarne i potem wraca do normy.
Sprzęt testowy: Nokia Lumia 620.
Pozdrawiam

Offline jelcynek

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 14, 2015, 11:16:16
Tak. Bug ten jest od dawna. A właściwie to go nie ma, bo już go poprawiłem, ale jeszcze parę poprawek bym wrzucił nowa wersję bety.

Offline jelcynek

• Użytkownik

• +6
# Lipiec 16, 2015, 18:20:38
Tyle jeśli chodzi o fabułę:

Offline jelcynek

• Użytkownik

# Sierpień 01, 2015, 12:34:36
Gra została ukończona i jest dostępna na Windows Phone store. Zapraszam do pobierania.
http://windowsphone.com/s?appid=04b4454d-6d3d-4182-9690-c6fbe2b58a3e

Prośba do moderatorów o wykopanie projektu na główną stronę. Dałoby się?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2015, 12:42:01 wysłana przez jelcynek »

Offline jelcynek

• Użytkownik

# Listopad 18, 2015, 14:15:37
Z głębokiej otchłani niepamięci powraca Pixel Perfekt, tym razem na Androida. W sobotę zamierzam wypuścić oficjalnie. Niestety nie mam czasu i zasobów na porządne testy, ale być może przez te parę dni coś paskudnego wyjdzie. Poniższy link jest linkem do otwartych testów, zapraszam do zabawy.

Aktualna wersja jest praktycznie tym co zamierzam wypuścić w sobotę, tyle że bez reklam.

Bugi o których wiem:
- skalowanie jest strasznie leniwe, na niektórych rozdziałkach prowadzi to do małych artefaktów, najczęściej w okolicach środka ekranu. No i właśnie tutaj do końca nie wiem do czego to może prowadzić na naprawdę egzotycznych rozdziałkach, testowane póki co na 2 telefonach :).
- przycisk noads nie działa (bedzie na początku wyłączony)

To chyba tyle. Reszta testowana na moim telefonie zachowuje się identycznie jak wersja na Windows Phone.
Minimalna wersja androida 4.2. Wiem, że wysoko, ale monogame tak ma, a mnie się gry nie chcę przepisywać od początku dla kilkunastu procent rynku.

Link do testów:
https://play.google.com/apps/testing/com.gorsky.pixelperfekt

« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2015, 14:17:12 wysłana przez jelcynek »

Offline albireo

• Użytkownik

# Listopad 18, 2015, 14:41:44
Wysypuje się na starcie, android 5.0.2

Offline jelcynek

• Użytkownik

# Listopad 18, 2015, 14:54:18
Niezły start :/

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 20, 2015, 16:40:26
"Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem" - co za bajerów to to wymaga? :)

Offline jelcynek

• Użytkownik

# Listopad 21, 2015, 17:01:44
jest niezgodna z Twoim urządzeniem" - co za bajerów to to wymaga? :)
Co za urządzenie?

Hmm.. przyznam, że nawet nie wiem. Z Capabilities mam tam tylko połączenie z internetem (reklamy w przyszłości) oraz zapis (savey). Wymagany android >= 4.2, wynika to z frameworka (Monogame).

Przyznam, że w temacie androida jestem laikiem i ciężko mi stwierdzić skąd te ograniczenia mogą wynikać. W marketcie nie ma dodanych żadnych nieobsługiwanych urządzeń. Od poniedziałku zacznę grzebać i optymalizować, z pewnością wyjdzie, skąd te problemy.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Listopad 21, 2015, 18:14:10

Offline albireo

• Użytkownik

# Listopad 21, 2015, 18:22:54
Do save nie potrzebujesz uprawnień do zapisu (każda apka w androidzie ma swój prywatny katalog na dane do którego nie trzeba uprawnień).
Na starszym telefonie z androidem 4.2.1 uruchomił się bez problemów. Błędów nie przyuważyłem, ale grałem dość krótko.
Co do wywałki na 5.0.2, to wygląda to tak, że ekran zmienia orientację, pojawia się (nie za każdym razem) fioletowy ekran z napisem pixel perfect i następuje wywałka.

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Listopad 21, 2015, 18:56:28

Offline jelcynek

• Użytkownik

# Listopad 28, 2015, 20:40:39
Gra już oficjalnie dostępna w Google Play. Bierzcie i bawcie się:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gorsky.pixelperfekt