Autor Wątek: Ograniczenie ilości screenów na dzień lub "galerie"  (Przeczytany 9588 razy)

Offline Harsay

• Użytkownik

• +13
# Luty 13, 2014, 00:36:09
Często się zdarza, że ktoś spamuje całą stronę główną screenami ze swojej gry a w efekcie część projektów traci uwagę oraz marnują się punkty na zminusowanie delikwenta.

Przydałby się ogranicznik ilości wrzucanych screenów pod rząd lub (co myślę że będzie lepsze) tworzenie galerii składającej się z kilku obrazów (+ automatyczne scalanie kiedy zostaną wrzucone screeny pod rząd).

Co myślicie o tym?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline beermaster

• Użytkownik

# Luty 13, 2014, 01:08:09
Pomysł dobry .... ale skąd tu wziąć fachowca który by te zmiany wprowadził ?

Offline steckel

• Użytkownik

# Luty 13, 2014, 10:48:23
Albo ograniczenie 1 screena na dzień, a jeśli ktoś wrzuci więcej to kolejne automatycznie pojawią się w następne dni.

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • twitter

• +2
# Luty 13, 2014, 10:58:34
dobra inicjatywa, myślę że przy okazji można wyłączyć minusowanie bo nie przydaje się do niczego poza hejtem

Offline Liosan

• Redaktor

• +4
# Luty 13, 2014, 11:08:18
O, to dyskusja sprzed roku ;) http://forum.warsztat.gd/index.php?topic=27112.0

Liosan

Offline beermaster

• Użytkownik

# Luty 13, 2014, 14:25:55
Aha, czyli "Mamy to gdzieś ,możecie sobie chcieć a i tak nic nie zmienimy. Liosan"

Offline Liosan

• Redaktor

# Luty 13, 2014, 14:32:10
E, nie no czekaj. Ja nigdy kodu warsztatu nie dotykałem, nawet nie wiem jak go znaleźć ani czy mam uprawnienia. Dab pisał że ma to w planie. A ja tylko podesłałem linka, bo tam jest ładny mockup od Jokera.

Liosan

Offline strateg

• Użytkownik

# Luty 13, 2014, 14:44:51
Cześć. Z racji tego, że ja niejako wywołałem całą dyskusję, mogę się podjąć przebudowy skryptu. Może nie zrobię fajerwerków, bo mam inne rzeczy na głowie w tym momencie, ale jeśli administracja się zgodzi - bardzo chętnie się tego podejmę ;)

Pozdrawiam,
deshan

Offline Xender

• Użytkownik

• +5
# Luty 13, 2014, 15:31:04
Pomysł dobry .... ale skąd tu wziąć fachowca który by te zmiany wprowadził ?
Wrzucić źródła Warsztatu na GitHuba i czekać na pull request?

Mówię najzupełniej poważnie.

Offline PsichiX (ΨΧΞ)

• Użytkownik
    • PsichiX Website

• +1
# Luty 13, 2014, 16:59:53
i mase "hackerow" :D

Offline Xender

• Użytkownik

# Luty 13, 2014, 18:02:02
@up - Chodzi Ci o pull requesty z jawnym backdoorem? To trolling, nie żaden atak. Nie ma co się przejmować problemem, którego wystąpienie jest wątpliwe - tylko raz słyszałem o takiej akcji, AFAIK wszystkie lewe PR-y zostały odrzucone.

Offline PsichiX (ΨΧΞ)

• Użytkownik
    • PsichiX Website

• +1
# Luty 13, 2014, 18:06:47
chodzi o to, ze skoro na githuba wrzuca zrodla serwisu, znajda sie ludzie ktorzy znajda i wykorzystaja dziury aktualnie istniejace.

Offline Xender

• Użytkownik

# Luty 13, 2014, 23:00:36
A może znalazłby się też ktoś, kto te dziury załata?

Na razie trochę stoimy, bo niektórzy chcą pomóc, ale nie mają jak. Nie wiem, jak innym, ale mi kontakt z Dabem (w sprawie Wiki) nie wyszedł - wymiana wiadomości szybko się urwała i nic z niej nie wynikło.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +1
# Marzec 10, 2014, 19:44:54
Fajnie, że są chętni do rozwijania serwisu. Tyle tylko że z mojego doświadczenia wynika, że na chęciach się często kończy. Gdy powstawała aktualna wersja Warsztatu zgłosiło się do mnie kilka osób które chciały pomóc, dostały dostęp do repozytorium i na tym się ich pomoc skończyła. Mało tego, równocześnie zaczęły powstawać dwie alternatywne wersje Warsztatu, z czego rozwój jednej widziałem na bieżąco a druga skończyła się na zapowiedzi na forum. No ale ostatecznie z obu nic nie wyszło. W międzyczasie zgłosiła się do mnie osoba która chciała dodać moduł związany z WSoC z fajnymi pomysłami, ale efekt okazał się standardowy czyli żaden.

Dlatego też jestem powściągliwy jeżeli chodzi o osoby zgłaszające się do pomocy. Więc z tej okazji propozycja: jeżeli ktoś chce zająć się tym tematem na poważnie to niech przygotuje jakiś ciekawy dodatek/moduł do serwisu (z zamockowanym podpięciem pod faktyczne dane). Wtedy nawet jak na tym temat się skończy to przynajmniej Warsztat wzbogaci się o jakiś praktyczny dodatek. Deal? :)

Ale prawda jest też taka, że Warsztat nie potrzebuje tłumu programistów. Tak, jest trochę różnego rodzaju bugów i regresji w serwisie, ale to są rzeczy do przeskoczenia. Tak naprawdę Warsztatowi jest potrzebny ktoś kto potrafiłby się zająć serwisem od strony contentu i społeczności. Ktoś kto potrafiłby zagaić dyskusje na forum, znaleźć ciekawe materiały o tworzeniu gier, nawiązać kontakt z orgranizatorami eventów GD w Polsce czy odpisać na zgłoszenie (czy często oburzenie) użytkownika. Taką osobę powitałbym w składzie serwisu koszykiem pełnym kotów. ;)

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +3
# Marzec 10, 2014, 23:34:19
News man na warsztacie? Chetnie bym sie podjal, a najchetniej bym chcial wprowadzic cos ala wywiad, proste zwmianki dla nowych-sredniozaawansowanych, ogolnie pojete newsy.Tak zwanych napinaczy tez moge ogarnac, taki jestem odwazny. Na powanie to wywiady i ogolne newsy, czy warsztatowy przeglad tygodnia-miesiaca w formie mniej waznej podstrony o tym co na warsztacie sie przez ten czas wydarzylo. Tyle "obietnic" z mojej strony.

Co do odpisywania na komentarze itp. To tutaj przydalby sie system powiadomien ktorego brak jest mocno odczuwalny. Powiedomienia czy to mailowe czy warsztatowe nie ma znaczenia, ale fajnie by byly.