Autor Wątek: Ograniczenie ilości screenów na dzień lub "galerie"  (Przeczytany 8305 razy)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +1
# Marzec 11, 2014, 01:01:32
No i to mi się podoba. Na początek można wszystkie materiały dodawać po prostu jako news (http://warsztat.gd/add/news/global), a martwić się o ich skatalogowanie w miarę potrzeb.

Powiadamianie o komentarzach da się zrobić, gdzieś nawet był kawałek kodu do tego…

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ArekBal

• Użytkownik

# Marzec 11, 2014, 15:03:07
Jeżeli chodzi o pomysły na content to jeżeli się komuś chce (mnie nie):
Zagregujecie wybrane artykuły z sieci z kilku wybranych siteów raz w tygodniu, np.:
Sieć gamasutry,
gamedev.net,
cgsociety.org,
gametrailers.com,
inny portal okołogrowy, gameartowy,

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Marzec 23, 2014, 18:24:24
Nie będę zakładał nowego wątku bo to nie ma sensu, ale Dab co z prośbami? :)

Offline glaz

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2014, 11:19:20
Ze względu na wczoraj podbijam temat galerii w serwisie. Użytkownik @wiesiu napisał bardzo sensowny komentarz (link: http://warsztat.gd/screen/15583/rogan_the_swordmaster ).

Fakt, wystarczyłyby 2-3 screeny, fakt, można je było połączyć w jeden i bla bla bla. Ale jednak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdzie ktoś wrzuca zaawansowany (bądź skończony!) projekt i nie może wszystkiego co chce pokazać, bo zostanie nazwany spamerem.

Odpaliłem wczoraj to Rogan the Swordmaster i grało się przyjemnie. Widać, że porządnie wykonana gra. Ale jedynym sposobem sprzątnięcia głównej było minusowanie screenów i w ten sposób projekt który powinien dostać kilkaset punktów dodatnich, dostał kilkaset punktów ujemnych.

Offline Frondeus

• Użytkownik

• +5
# Sierpień 27, 2014, 13:38:23
A ja jestem za pomysłem otworzenia źródeł. Serio.

Plusy:
1. Ktoś zacznie łatać błędy i bugi.
2. Pull-requesty załatwią sprawę nowych feature. Wystarczy że ktoś przeanalizuje czy dany pull-request nie jest szkodliwy.
3. Przedłuży to żywotność strony - W środowisku Open Source często ktoś przejmuje nieaktywny projekt i dalej go rozwija.
4. Przejrzystość algorytmów. Każdy wie dokładnie jak serwis działa więc nie ma spisków ;)
5. Odciąży to Daba.
6. Ktoś kto robi plugin dla strony będzie mógł np. zrobić fork aby przetestować lokalnie czy wszystko działa.
7. [koirat]. Uproszczony dostęp = więcej chętnych.

Potencjalne minusy:
1. Ktoś zauważy buga w kodzie i wykorzysta to.
2. Część rzeczy należałoby wrzucić w np .gitignore dla bezpieczeństwa.
3. Ktoś zrobi fork i powstanie konkurencja (ale czy to źle? rywalizacja i tak się przyda ;) )

Plusów trochę więcej niż minusów ;)
Coś pominąłem, przeoczyłem lub przeinaczyłem?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2014, 14:25:10 wysłana przez Frondeus »

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Sierpień 27, 2014, 14:10:10
Dodatkowy plus że jak zostanie uproszczony dostęp to więcej będzie chętnych na przyłączenie się do inicjatywy.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +4
# Sierpień 27, 2014, 18:53:16
Ile razy wróci ta dyskusja? ;)

Przetestujcie lepiej grupowanie screenów na stronie głównej.

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Sierpień 27, 2014, 20:44:33
Dlaczego i kto? usunal mi bezczelnie jeden screen z projektu  Trojan cargo z glownej. To jest gowniarskie zachowanie. Dalem kolaz screenow i jeden screen strony tytulowej na nowy projekt. Komu to przeszkadzalo? Jakis nowy regulamin czy szczeniacki dowcip?

Offline albireo

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 20:49:40
@zx81: nie zauważyłeś, że obok tego jednego screena co został jest przypis, że dodałeś 2 nowe screeny?

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 20:55:01
@albireo zauwazylem. Ale wsrod doroslych ludzi takie rzeczy mozna inaczej rozwiazac. Najpierw zmiana regulaminu i info do uzytkownikow. Staram sie przestrzegac zasad. Ale zeby jakis moderator decydowal wg swojego widzimisie co "ja" chce zostawic a co nie? To tego tu jeszcze nie bylo.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +7
# Sierpień 27, 2014, 21:08:56
Chylę czoła, bo - jak Internet długi i szeroki - hiszpańskiej inkwizycji bym się spodziewał, a takiej reakcji na nowego ficzera nigdy... :)

Offline walkinguer

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 23:40:21
Nie wiem o co wam chodzi, pewnie kolejna dyskusja o niczym, albo zx81 po prostu bawi się w to wasze "Trollowanie", co ja nie dam radę pojąć. W projekcie widzę 2 screeny, na stronie głównej wyświetla się tylko jeden.

Bombidło - taka większa bomba, czyli na plus.

Jednak jest więcej funkcji które powinny się pojawić i mam nadzieję, że za kilka lat zostaną wprowadzone. :)

Offline timus

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 23:54:45
Trochę lipa, bo pisze, ze jest kilka a jak się kliknie to wyświetla się jeden i trzeba innych szukac na stronie projekt, zdjęcia powinny być stackowane według kolejności jedno pod drugim na jednej stronie.

Offline glaz

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2014, 23:59:56
Dwa kliknięcia (licząc to wykonane na stronie głównej) i masz dostęp do screenów dodanych do projektu... Nie bardzo rozumiem w czym problem. Owszem, można było lepiej to zrobić, ale na pewno teraz jest lepiej niż było.   

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik

# Sierpień 28, 2014, 10:38:19
Chylę czoła, bo - jak Internet długi i szeroki - hiszpańskiej inkwizycji bym się spodziewał, a takiej reakcji na nowego ficzera nigdy... :)
bo ja nerwowy jestem :) a ficzer dziala jak marzenie ^^