Autor Wątek: Praca zdalna - gdzie ?  (Przeczytany 2253 razy)

Offline kewin134

• Użytkownik

# Luty 07, 2014, 00:38:39
Witam!

Są takie serwisy jak "zlecenia przez net" oDesk itp, ale może są jakieś firmy które oferują "stałą" pracę zdalną, nie chodzi mi tutaj o jakieś duże pieniądze wystarczy 200zł miesięcznie na robieniu czegokolwiek a z mojego własnego rozpoznania wynika że to są strasznie małe pieniądze... ale pieniądze pieniędzmi tych pieniędzy nie będzie jeżeli nie będzie pracy. Sam oDesk czy tego typu strony mnie odstraszają głównie z powodu że ludzie nie określają w zleceniu czego dokładnie chcą a później wychodzi nie wiadomo co... oraz pozostaje jeszcze "walka" o zlecenie, a dla kogoś kto jest nowy w serwisie jest to strasznie trudne. Pewne doświadczenie zawodowe mam, nie mam możliwości teraz podjęcia się jakiejkolwiek pracy stacjonarnej z tej branży ponieważ na chwilę obecną nie mogę się przeprowadzić do innego miasta, ale chciałbym coś robić w kierunku tej branży a wieczne klepanie własnych czasami i bezcelowych projektów się trochę nie jest w tej chwili na miejscu. Gdzie szukać takich firm które mogą coś zlecić ? Na PW mogę wysłać CV.

Pozdrawiam

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

# Luty 07, 2014, 01:11:24
ale... praca zdalna w jakim zakresie? Żeby ktoś cię do czegoś przyjął to musisz posiadać jakąś umiejętność na jakiej mu może zależeć. Na programowanie raczej tak średnio się programistów zdalnie bierze z mojego doświadczenia.

Offline Zielony

• Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Luty 07, 2014, 14:38:49
Jeśli szukasz niezobowiązującej pracy zdalnej za jakiekolwiek wynagrodzenie, to ja bym się zdecydował na korepetycje i pisanie projektów. Etyka etyką, różnie ludzie myślą o takich praktykach, ale fakt jest taki, że to całkiem niezłe pieniądze, chętnych jest sporo, a zadania nietrudne. Poza tym nie ma żadnych wymagań na początek.

Offline Jog

• Użytkownik