Autor Wątek: [freeware] Rune Masters release za free  (Przeczytany 1620 razy)

Offline waxx

• Użytkownik

• +10
# Luty 05, 2014, 14:53:11
Hej
Postanowiliśmy z ANtYm re-releasnąć nasz pierwszy większy projekt jako freeware, mechanika gry jest całkiem przyjemna i wciągająca jeśli jakoś przecierpi się amatorskie interfejsy ;)

No i warto ściągnąć chociażby dla posłuchania zajebistego soundtracku od Chrisa Sinnotta :D

Linkas
http://www.indiedb.com/games/rune-masters/news/rune-masters-released-for-free

Gifory

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline koirat

• Użytkownik

# Luty 05, 2014, 22:32:12
Zagrałem, podoba mi się znacznie bardziej niż na screenach.

Ale muszę przyznać że gra jest trudna. Pierwszy (człowiek) przeciwnik mnie rozniósł.
Dwa razy! I nie widzę szansy na zwycięstwo bez uprzedniego grindu mojej postaci.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Luty 05, 2014, 22:40:57
OpenAL dołączyć nie łaska?

Edit: ups, nie zauważyłem pliku oalinst.exe... W każdym razie, moglibyście powiedzieć że to jest to. Raz chyba w życiu ten plik widziałem, a jak pogooglałem za OpenALem to znalazłem pięć zawirusowanych instalek...

Edit 2: gierka fajna, tylko strasznie szybka - nie ma kiedy się zastanowić Powinna być albo 5-10 razy wolniejsza, albo gra powinna pauzować jak się załaduje pasek gracza. No i miasto mogłoby być bardziej widoczne na mapie - pokonałem tego drugiego człowieczka, patrzę i myślę "co? To już koniec?"

Ale muszę przyznać że gra jest trudna. Pierwszy (człowiek) przeciwnik mnie rozniósł.
Dwa razy! I nie widzę szansy na zwycięstwo bez uprzedniego grindu mojej postaci.
E tam, gadasz. Ja grając złodziejem i pakując full str rozniosłem każdego w pył :) (aż do thuga, który jest OP).
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2014, 23:00:48 wysłana przez Xirdus »

Offline Kitsune

• Użytkownik

# Luty 06, 2014, 12:28:14
Gierka naprawdę wciągająca, walki szybkie, ale tak jest dobrze.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2014, 14:08:26 wysłana przez Kitsune »

Offline Xirdus

• Redaktor

# Luty 06, 2014, 21:02:07
A, i zapomniałem o najważniejszym - sterowanie jest dość mylące. We wszystki bądźdiamentach w jakie grałem zamienia się miejscami kamienie, nie przesuwa cały wiersz. Kilkanaście razy w ciągu tych piętnastu minut się naciąłem. No i jeszcze ruch wiersza mógłby być płynny, tzn. jednoczesny i równy z ruchem myszy - o wiele przyjemniej by się wtedy grało.

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Luty 07, 2014, 02:00:49
Mechanika może jest i fajna, ale balans zostawia wiele do życzenia ;) Thuga (ten, co rzuca bombami) nie da się praktycznie przejść nie inwestując w czerwone runy, a ostatniego bossa to nie udało mi się zabić inaczej jak rozwalając go jakimś ogromnym critem.