Autor Wątek: Aktualna sytuacja jeżeli chodzi o szuanie pracy  (Przeczytany 2608 razy)

Offline Yabol

• Użytkownik

# Listopad 08, 2013, 23:16:35
Witam!

Jak aktualnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o zatrudnienie się jako programista junior ? Dalej jest deficyt programistów ? Dalej minimalna stawka wynosi 2.5k, co jeżeli mi wystarczy na początku 2k, wtedy mam się nie martwić o zatrudnienie ? Mam minimalne doświadczenie zawodowe. Aplikowałbym na poważnie w styczniu lub w lutym.

Pozdrawiam.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Avaj

• Użytkownik

# Listopad 08, 2013, 23:18:47
Jak u ciebie z wykształceniem? Jeśli masz inżyniera to ja bym poniżej 3k netto nie schodził.

Offline Yabol

• Użytkownik

# Listopad 08, 2013, 23:31:16
Wykształcenie mam średnie, aktualnie studiuje jestem na pierwszym roku, planuje przenieść się ze studiami do warszawy i głównie o warszawę pytam, aha i nie studiuje informatyki

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Listopad 09, 2013, 00:47:14
Deficyt jest dalej, a płaca to w zależności od doświadczenia. Jeśli masz się czym pochwalić w CV i ewentualnym portfolio to wyciągniesz odpowiednio dużo w przeciwnym wypadku zacznij od minimalnego szczebla (~3.5-4k brutto?).

Zawsze warto chodzić na rozmowy by się zorientować  ile można wyciągnąć :).

Offline RedHot

• Użytkownik

• +1
# Listopad 09, 2013, 01:50:57
Pamiętaj, że GameDev jest jednym z gorzej płatnych sektorów IT.

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Listopad 09, 2013, 12:24:07
RedHot moze i tak, ale jak to mowia - wykonuj swoje hobby, a nigdy nie bedziesz musial pracowac - wiec wazne by mozna bylo zyc wygodnie.

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • http://laggyluk.com

• +8
# Listopad 09, 2013, 13:24:31
mowia tez zrob zawod ze swego hobby a je znienawidzisz ;p

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

• +1
# Listopad 09, 2013, 21:16:48
Mowia tez zebys nigdy nie odwazyl sie sprzedac tego co kochasz ;) idz robic smuty a Jak kochasz robic gry to rob je w domu po godzinach :)

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Listopad 09, 2013, 23:21:59
Liczba wypowiadających się w tym wątku, którzy twierdzą że programowanie czegokolwiek poza grami to nudne zajęcie jest zdecydowanie zbyt wysoka ;P

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

# Listopad 10, 2013, 11:45:28
Yabol, jezeli mozna spytac, to skad jestes?