Autor Wątek: IGK 2014  (Przeczytany 7497 razy)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Marzec 15, 2014, 17:00:56
Organizatorzy poszukują chętnych, którzy pomogą w zredagowaniu nowych pytań na tegoroczną edycję "Konkursu Wiedzy nt. IT", który odbędzie się podczas IGK 2014. Link do aplikacji i pytań z poprzedniej edycji:
http://asawicki.info/productions/programy/IGK_Quiz.php5

Chętni do pomocy mogą zgłaszać się do mnie albo wprost do organizatorów konferencji. Osoba pomagająca w organizacji konkursu nie może oczywiście brać w nim udziału w roli uczestnika.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +2
# Marzec 19, 2014, 16:35:46
Pro tip dla organizatorów: jeżeli wysyłacie książki 4 lata po konferencji to upewnijcie się może wpierw czy adres uczestnika jest nadal aktualny. Ja o książce dowiedziałem się pocztą pantoflową od znajomych ex-współlokatorów, którzy szczęśliwie nie byli zainteresowani pogłębianiem wiedzy o inżynierii gier komputerowych. :)

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Marzec 19, 2014, 20:17:14
To Twoj obowiazek poinformowac o zmianie adresu.

Offline mk321

• Użytkownik

# Marzec 23, 2014, 03:25:48
Zgodnie z Waszymi sugestiami: udało się, prelegenci w tym roku mają wstęp na konferencję za darmo :)

Teraz już oficjalnie mogę powiedzieć: książki z 8-9 i 10 już są. Rozdamy je na konferencji tym osobom co przybędą i się im należą. Pozostałe roześlemy po konferencji. Tak jak pisałem, książki z przyszłej konferencji IGK 11'2014 postaramy się wydać bez zbędnych opóźnień.

Nagrody też już zaczynają do nas dochodzić. Niedługo podamy więcej informacji.

@Dab: dziękujemy za sugestię i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Ufaliśmy danym, które mieliśmy i nie chcieliśmy już powodować zbędnych opóźnień.
Dobrze, że nie byli zainteresowani tą tematyką - bo zanim by oddali, to najpierw by przeczytali i znowu by były opóźnienia ;)

Tak, szukamy osoby do pomocy przy "Konkursie Wiedzy nt. IT" tak jak @Reg: napisał. Żebyście za łatwych pytań nie mieli ;)

Nadal szukamy także prelegentów. Kilka odpowiedzi już mamy, ale fajnie by było jakby ktoś z Was coś wygłosił lub kogoś zaprosił (zwłaszcza, że teraz nie każemy tej osobie płacić).
Chętnych zapraszam do kontaktu: igk@uph.edu.pl (do 31 marca proszę wysłać konspekt lub chociaż temat).

Zachęcam również do rejestracji na stronie.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 23, 2014, 03:50:59
Tak, szukamy osoby do pomocy przy "Konkursie Wiedzy nt. IT" tak jak @Reg: napisał. Żebyście za łatwych pytań nie mieli ;)
Jak już Regowi mówiłem, ja osobiście jestem chętny. Tyle że sam tego nie jestem w stanie pociągnąć i potrzebna by była chociaż jedna dodatkowa osoba przynajmniej do pomocy w układaniu pytań. Pytania typu wybór 1 z 4, na wszystkie tematy okołogrowe (programowanie, design, grafika, dźwięk, co się dzieje w branży, itp). W pytaniu może być dodatkowo obrazek.

Nie ma się czego bać, tak więc proszę się zgłaszać na PM najlepiej do mnie, to ustalimy szczegóły.

Offline Zielony

• Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Marzec 23, 2014, 04:22:47
Nie wiem, kim jest tegoroczny organizator i co z tego będzie, ale muszę przyznać, że podoba mi się to, co się dzieje. Mi tam płacenie paru dych za konferencję nie szkodzi, ale fajnie, że prelegenci mają za darmo. Fotki publikacji i nagród, oraz aktywny udział na forum i fejsbuniu też na plus. W sumie IGK nigdy nie aspirowało do growego wydarzenia roku (tak jak WGK), ale zawsze było pozytywnie i dobrze widzieć zmiany w kierunku przywrócenia świetności konferencji.

My z dziewczęciem zamierzamy się wybrać chociażby ze względu na klimat :)

PS. Z tego miejsca chciałbym przeprosić za brak tekstu do mojej prezentacji sprzed roku, ale kolega z którym wygłaszałem prezentację kazał się wszystkim wypchać i powiedział, że nic nie napisze :(

Offline Agnieszka

• Użytkownik

# Kwiecień 02, 2014, 15:17:31
Rejestracja została przedłużona, do wyczerpania wolnych miejsc.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +2
# Kwiecień 04, 2014, 17:48:56
Publikacja agendy chyba też... ;)

Offline Agnieszka

• Użytkownik

# Kwiecień 05, 2014, 02:10:47
Wstępna agenda już się pojawiła na Naszej stronie :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2014, 02:13:11 wysłana przez Agnieszka »

# Kwiecień 06, 2014, 14:59:27
http://www.igk.uph.edu.pl/index.php?id=agenda

11 kwietnia 2014 (piątek)
10:00 - 10:30   Rejestracja użytkowników
10:30 - 11:00   uroczyste otwarcie
...

Uh huh, hehe agenda troszeczkę nie spełnia zasady POLA (http://en.wikipedia.org/wiki/Principle_of_least_astonishment), przynajmniej w moim wypadku. Ups, plan podróży już ułożyłem wg standardowego "IGK zaczyna się koło 16". No nic, see you then ;)

Offline mk321

• Użytkownik

# Kwiecień 10, 2014, 23:33:35
@Zielony: organizatorem jest KNI Genbit ;) Dzięki za dobre słowo, to bardzo motywuje. Czasem jest naprawdę sporo pracy, a organizatorów stosunkowo mało. Ale staramy się jak możemy.

@Gynvael Coldwind: przepraszamy za zaskoczenie. Staraliśmy się, żeby agenda była podobna jak w poprzednich latach. Jedynie to przesunięcie z 14 na 10 wynikło z tego, że jeden z prelegentów nie mógł później. Mieliśmy wybór: albo przesunąć wcześniej, albo zrezygnować z jednego prelegenta. Wybraliśmy to pierwsze: ci co będą mogli przyjechać wcześniej, to go posłuchają, ci co nie, to i tak by nie posłuchali.
Ale będzie nagrane i w publikacji pokonferencyjnej, to zachęcam do późniejszego zapoznania się.

Zapraszamy już jutro :)
Standardowo ul. 3 Maja 54, Aula 3 tam gdzie i w tamtym roku. Obok najpierw rejestracja.
Jak będą jakieś nowości postaramy się wrzucać na:
https://www.facebook.com/InzynieriaGierKomputerowych