Autor Wątek: Ninja Cat and Zombie Dinosaurs - PowerPack  (Przeczytany 1262 razy)

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

• +4
# Październik 23, 2013, 19:56:22
Hej

Dosłownie kilka dni temu zacząłem projekt finansowania społecznościowego (crowdfunding) na Wspieram.to, na dodatek do Ninja Cat and Zombie Dinosaurs. Jeśli go zrealizuję, gra dostanie potężnego kopa do miodności i długości rozgrywki. Nazwałem go "Ninja Cat and Zombie Dinosaurs PowerPack" i można go znaleźć tutaj: https://wspieram.to/498-ninjacat-dodatek.html

Bedę dźwięczny za wsparcie mnie poprzez wybranie któregoś progu i podanie info dalej.

Co będzie w PowerPacku: 1 nowy level, 1 nowy dinozaur, 1 nowy powerup, możliwość zmiany poziomu dojrzałości językowej, graficzne statystyki rysowane w czasie + liczenie WPM, wizualizacja ścieżki po której porusza się kot (przydatne szczególnie na rozgałęzieniach), urozmaicenia w zachowaniu dinozaurów (kamikadze z bombą, "rycerz" z tarczą która wymaga 100% dokładności), ekwipunek ninjy jak pajączki, rzucanie nożami i świeca dymna, oraz wersja dostępna do lokalnej instalacji (bez reklam). PS opis na stronie będzie zaktualizowany lada moment

Jako bonus jeśli projekt przekroczy odpowiednie progi, dojdzie nowy boss oraz edytor leveli. Oprócz tego osoby które wesprą projekt otrzymają fajne koszulki, kubki, naklejki, plakaty... nawet zakładki do książek! :D

Jest też aktualna dodatkowa akcja promocyjna WT i Artifex Mundi - każdy kto wesprze projekt, otrzyma dodatkowo do wyboru jedną z gier AM.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2013, 19:58:00 wysłana przez Koshmaar »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Listopad 25, 2013, 19:31:15
Hej! mały update:

Zebrałem do tej pory 25% środków potrzebnych do domknięcia projektu, od 16 osób (i to wcale nie jest moja rodzina ;). Pozostało 11 dni do końca. Jestem przekonany że projekt da się skończyć - będzie jeszcze sporo promocji w prasie branżowej, słyszałem też że ludzie którzy do tej pory czekają, niedługo wezmą się w garść i dorzucą coś od siebie. Im szybciej do końca tym bardziej powinno przyspieszać.

Aby skłonić ludzi do wspierania, z pomocą dziewczyny i kotów nagrałem film - tydzień kręcenia i montowania, rezultat można obejrzeć w video na górze strony:

https://wspieram.to/498-ninja-cat-and-zombie-dinosaurs-powerpack.html

Zaktualizowałem też opis projektu oraz zmieniłem jedną ważną sprawę jeśli chodzi o kwestię własności.

Także jeśli chcesz szybciej i dokładniej pisać na klawiaturze (a dla game developera to sprawa podstawowa), jeśli chcesz mieć fajną grę w której będziesz mógł ćwiczyć pisanie bezwzrokowe (dla mnie to była Typing of the Dead, teraz to Ninja Cat), jeśli chcesz wesprzeć polską scenę gier niezależnych - proszę o wsparcie :)

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

• +2
# Grudzień 06, 2013, 18:21:58
Jakieś 40 min temu projekt przełamał barierę 100%, teraz jest 107, a ponieważ zostało jeszcze 6 godzin, więc jest szansa na dużo więcej :))) Grę wsparły do tej pory 43 osoby i dalej można się dorzucać, choć wszystkie najdroższe limitowane pakiety zostały zaklepane.

Ponieważ teraz już PowerPack nie będzie dostępny f2p online, wspieram.to jest póki co jedynym sposobem aby wejść w jego posiadanie. W przyszłości być może będzie on dostępny w dystrybucji cyfrowej, ale nie wiadomo po jakiej cenie, a na pewno bez tych wszystkich bonusów.

Parę dni temu PowerPack został wsparty przez redakcję CD-Action, które to pismo zostało jednocześnie mecenatem gry. O dodatku i crowdfundingu pisała większość polskich growych portali newsowych... i nie tylko growych, np. http://antyweb.pl/kot-ninja-z-krakowa-ratuje-paryz-musicie-w-to-zagrac/

Tyle ode mnie. Trochę nie mogę uwierzyć co tu się dzieje :D