Autor Wątek: Kupimy logo dla świeżo założonej firmy gamedev  (Przeczytany 3898 razy)

Offline Malkavian Ass...

• Użytkownik

# Wrzesień 30, 2013, 23:14:41
Jak w temacie. Oferujemy 100zł wynagrodzenia za plik z wektorowym logiem spełniającym pewne wymagania, które przedstawimy indywidualnie, gdy ktoś chętny zgłosi się.

Ewentualne zapytania prosimy słać na adres: jobs@malkavian-assembly.com

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Pogromca Prog...

• Użytkownik

• +1
# Październik 01, 2013, 21:56:27
Oni zrobią to za darmo, przynajmniej tak piszą.

Offline Pastan

• Użytkownik
    • BaseWeb.pl

# Październik 02, 2013, 15:52:23
http://www.designcrowd.com/

Polecam tą stronkę. Nie które loga są naprawdę świetne i wcale nie muszą kosztować dużo.

Offline jeruka9

• Użytkownik

# Listopad 29, 2013, 16:12:51
a ja mogę zrobi sam luedzie  przestańcie sobe żartować  -_-

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 29, 2013, 16:30:46
a ja mogę zrobi sam luedzie  przestańcie sobe żartować  -_-
Przesadzasz. W porządne logo może być akurat warto zainwestować, bo w końcu to znak rozpoznawczy firmy.

Polecam popatrzeć na loga znanych marek - zrobienie porządnego, czytelnego, rozpoznawalnego i zapamiętywalnego loga wcale nie jest takie łatwe.

Offline jeruka9

• Użytkownik

# Listopad 29, 2013, 16:36:29
dla chcącego nic trudnego konczę przedostatnie lekcje inkscape potem biorę się za gimpa jakiś problem :D?

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +1
# Listopad 29, 2013, 16:55:16
dla chcącego nic trudnego konczę przedostatnie lekcje inkscape potem biorę się za gimpa jakiś problem :D?
Dla chcącego nic trudnego, zwłaszcza jeżeli chcący jest ignorantem w temacie. ;)

Pozostaje życzyć powodzenia na http://logos.designcrowd.com/ skoro to takie banalne. ;)

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

• +1
# Listopad 29, 2013, 19:27:17
http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect

Offline dynax

• Użytkownik

• +4
# Listopad 29, 2013, 19:43:51
http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect

Czemu wklejasz link do angielskiej wikipedii skoro artykuł jest dostępny również po polsku? Rozumiem jakby takie fragmenty jak "Historical references" czy "Awards" (których u nas nie ma) były istotne dla tematu, ale z tego co rozumiem chodziło Ci tylko o przedstawienie istoty zjawiska.

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

• +6
# Listopad 30, 2013, 17:53:12
Czemu wklejasz link do angielskiej wikipedii skoro artykuł jest dostępny również po polsku?
Bo nawet nie przyszło mi do głowy, że komukolwiek może to robić różnicę.

Offline jorul

• Użytkownik

• +1
# Listopad 30, 2013, 19:47:55
Bo nawet nie przyszło mi do głowy, że komukolwiek może to robić różnicę.
Powinieneś się chyba wczytać w to co podlinkowałeś. Bo wydaje się, że nie doceniasz swojej bardzo dobrej znajomości angielskiego i nie zdajesz sobie sprawy, że znacznie ona przewyższa poziom przeciętnego warsztatowicza;)

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

• +6
# Grudzień 01, 2013, 15:18:33
Jeśli to prawda, to nie za dobrze świadczy to o Warsztacie, niestety ;p

Offline bies

• Użytkownik

• +1
# Grudzień 01, 2013, 15:49:36
Jeśli to prawda, to nie za dobrze świadczy to o Warsztacie, niestety ;p
Eeee tam. To co podlinkowałeś zawiera 76% z K1-K2 (2000 najczęstszych słów EN), 10% Academic Word List i >10% pozostałych z czego większość to terminy z psychologii i odrobinę statystyki. To nie jest tekst który przeciętny Anglik przeczyta z pełnym zrozumieniem.

Wydaję się, że sam też podlegasz temu efektowi. ;)

Offline Antek

• Użytkownik
    • blog

• +1
# Grudzień 01, 2013, 18:05:49
Eeee tam. To co podlinkowałeś zawiera 76% z K1-K2 (2000 najczęstszych słów EN), 10% Academic Word List i >10% pozostałych z czego większość to terminy z psychologii i odrobinę statystyki. To nie jest tekst który przeciętny Anglik przeczyta z pełnym zrozumieniem.

Wydaję się, że sam też podlegasz temu efektowi. ;)
pojedyncze nieznane słowa można zrozumieć z kontekstu, do tego nie trzeba chyba całego artykułu czytać, żeby wiedzieć o co chodzi, right?