Autor Wątek: Reklama gry  (Przeczytany 5466 razy)

Offline koirat

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2013, 01:11:44
Nie wiadomo czy tego nie warto robić, na moje oko to najwyraźniej im się to opłacało, przecież mają statystyki.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline aphity

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2013, 01:35:14
Chwilowy zysk to nie wszystko koirat, w dłuższej perspektywie liczy się marka. A po takiej "kampanii" jej wizerunek może znacznie ucierpieć. Nie mówiąc już o tym, że konserwatywne media zrobią z Ciebie kotlety ;)

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 15, 2013, 01:41:51
I w ten sposób te media tylko nagonią ci dodatkowego trafiku. Jeśli chcesz być znany to zasada jest prosta, nie ważne co o tobie mówią ważne że mówią. Wizerunek tu nie ma wielkiego znaczenia, ludzie zobaczą zagrają i może im się spodoba.

Offline aphity

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2013, 02:01:35
Albo zachęceni reklamą wejdą, zobaczą że jednak nie ma cycków, więc... oleją sprawę. Jak się zareklamujesz, takich ludzi przyciągniesz. Zresztą wszystko jest względne - jeżeli chcesz tylko by Twoja gra przynosiła określony zysk wtedy OK, być może osiągniesz to takim podejściem. Jeżeli jednak Twój produkt załapie 'fame' i rola reklamy spadnie na rzecz poczty pantoflowej, wówczas taki bagaż wizerunkowy z przeszłości będzie pewnym balastem.

(chyba że to po prostu tylko mnie irytuje, jak reklamy są debilne :/)

Offline Arcaro

• Użytkownik

# Wrzesień 16, 2013, 16:55:29
Czyli sądzicie że tak zewnętrzny wygląd gry odstrasza?
Ma ktoś jakieś porady?

Offline Arcaro

• Użytkownik

# Wrzesień 25, 2013, 10:56:00
Odświeżam, ma ktoś jakieś porady w reklamowaniu?

Offline Joker

• Użytkownik

# Październik 01, 2013, 19:59:03
Warto by zrobić fan page na Facebooku i profil na Google + < szczególnie że aktualnie wyszukiwarka google bierze też informację co ma być wyżej w oparciu o G+
(http://youtu.be/uOexsAMlmUk)
A co za tym idzie możliwość utworzenia konta za pomocą fejsa i googla < czasem może to zachęcić tych bardziej leniwych. Mógłbyś też zadbać o to by jakiś sławniejszy user Youtuba zaczął grać w tą grę i kręcić z jej filmy,, ofc. musi być pozytywnie nastawiony. To też podbije licznik zainteresowanych.
Można zrobić system reflink, jak ktoś zaprosi znajomego dostanie 500 golda czy tam coś innego w zamian, chodź tym sposobem łatwo o przekręty.

Offline walkinguer

• Użytkownik

• +2
# Październik 02, 2013, 09:46:29
A ja mam wrażenie, że ten temat sam w sobie jest reklamą. Rzuciliśmy już tyle pomysłów, a autor wciąż pyta "ma ktoś pomysł, ma ktoś pomysł"?

Zrealizuj to co już otrzymałeś, a jest tego sporo.

Offline Gabes

• Użytkownik
    • Allegro5kurs

# Październik 27, 2013, 12:44:52
Serwer zdechł.
http://www.world-of-angels.pl/
Przerwa techniczna
Grał może ktoś?
Ja od 26.09.2013 i byłem już tak blisko, żal (żart:).
Aha już ponad 24h, coby nie było że to chwilowe.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 13:03:28 wysłana przez Gabes »