Autor Wątek: Reklama gry  (Przeczytany 5285 razy)

Offline Arcaro

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 09:40:52
Witam.
Jestem właścicielem gry www.World-Of-Angels.pl

Chciałbym się was poradzić czy macie jakieś propozycje jak reklamować itp.
Na forach reklama prawie nic nie daje.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Damiannus

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 10:13:37
Można by spróbować reklamować na społecznościówkach typu facebook. Ale czemu na stronie gry nie ma żadnego opisu jak wygląda i o czym jest ta gra. Znalazłem temat na jakimś forum i był tam tylko ogólny opis fabuły nic poza tym.

Offline Cocomide

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 14, 2013, 11:46:29
Jak reklamować produkt, który nie ma żadnego wizerunku? Strona wizytowa gry prosi się o zmianę :) Może zanim zaczniesz kampanię reklamową to spędź ze 2 dni na dopieszczaniu swojej wizytówki. Mi osobiście nawet nie chciało się rejestrować jak odpaliłem linka, nie wiem czy to jakaś gra czy może fanclub miłośników książek fantasy...

Offline Arcaro

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 13:20:28
A jak myślicie, taki wstęp może być?:
Poznaj świat aniołów.
Czeka Cię tu wiele przygód, walk.
Wciel się w jednego z nich.
World Of Angels czeka na ciebie

Offline Rokuzo

• Użytkownik
    • Masz na sprzedaż klucze do cs go?

# Wrzesień 14, 2013, 13:38:59
Chodzi o to, że nie wiadomo dobitnie o czym mowa na stronie.
Zrób podstronę galeria i wstaw chociaż kilka screenów z samej gry.
Rejestracja wygląda paskudnie (oddzieliłbym rejestracje od tworzenia samej postaci),
osobna podstrona na nowości też by się przydała.
Pod logowaniem można zrobić coś w stylu "World of Angels to nie zwykła gra przeglądarkowa, to uczestniczenie w walce dobra ze złem, oferuje zróżnicowane.." itd. jak to zwykle się czyta.
Ogólnie strona do przebudowy.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Wrzesień 14, 2013, 13:41:23
Generalnie strona nie pokazuje kompletnie niczego z samej gry. Po prostu nie wiadomo kompletnie o co tutaj chodzi. Nawet nie wiadomo co to za gatunek - poza oczywistym podejrzeniem gatunku "zaloguj się codziennie i kliknij bo Cię zabiją". ;)

Polecał bym dodać na stronę główną trochę info o grze, a już cud miód by było postawić jakieś wiki z kompendium gry, co by można było przestudiować mechanikę, karty/upgrady, strategie, itp.

Offline koirat

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 14, 2013, 14:11:54
Nie jest dobrze.
Posiadasz przynajmniej prawa autorskie do tych obrazków na głównej stronie ?

Offline James

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 14:56:07
Dla mnie to wygląda jak spam, który wyskakuje w okienkach i który jak najszybciej zamykam ;)

Offline Arcaro

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 17:50:55
Dodałem informację jaką mi polecił Rokuzo pod logowaniem oraz
galerię:
http://world-of-angels.pl/galeria.php
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2013, 18:13:59 wysłana przez Arcaro »

Offline Damiannus

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 18:38:48
Teraz jest dużo lepiej tylko może popracuj nieco nad designem strony.

Offline Raptor

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 19:02:14
Rozumiem, że strona jest przeznaczona dla rozdzielczości ekranu 640x480? :P
Przydałby się jakiś zdecydowanie dłuższy opis co to w ogóle jest, więcej informacji.
I mała podpowiedź: czarny tekst na ciemnym tle to nie najlepszy pomysł (jest tak w rejestracji).

Offline Arcaro

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 19:21:39
ja mma rozdzielczość 1080x1024 i jakoś normalnie mam, a tobie coś się rozjeżdża czy jak?

Offline Raptor

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 19:29:06
Wręcz przeciwnie. Na środku jest wąziutki pasek o szerokości 450 pikseli, a pozostałe ~1400 się marnuje. Już od wielu lat wszyscy mają "ciut" większe monitory i można dać choćby 960 pikseli szerokości :P Wtedy miałbyś miejsce na jakiś porządny opis gry i z 2 screeny na stronie głównej.

Offline walkinguer

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2013, 22:48:06
Strona główna do wymiany: Cały wygląd, brakuje opisu gry, jakichś 2-3 screenów zachęcających do zajrzenia w galerię.

Zrezygnuj z Top list. Nikt ich nie przegląda. PR też ci zbytnio nie podbiją.

Wygląd wewnątrz gry również nie powala. Poprawka!

KIEDY: Już to poprawisz wykorzystaj facebooka. W dzisiejszych czasach co raz więcej ludzi nie potrafi znaleźć nic dobrego bez facebooka.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2013, 10:41:53 wysłana przez walkinguer »

Offline aphity

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2013, 00:51:46
Nie mam wielkiego pojęcia o grach online ani ich reklamie, ale poradzę jedno: podejrzyj konkurecję. Na pewno znasz kilka dużych gier do których się "mierzysz" - sprawdź jak oni się reklamują. Obejrzyj ich strony główne, banery, prezentacje itp. Zastanów się które elementy przyciągają a które odpychają pontencjalnych graczy - do siebie importuj oczywiście te pierwsze ;)

Aha, warto też sprawdzić czego absolutnie NIE robić ;)