Autor Wątek: Poszukiwani programiści  (Przeczytany 2977 razy)

Offline speedyexe

• Użytkownik

# Wrzesień 08, 2013, 01:32:34
Poszukiwani programiści do współpracy przy nowym pomyśle.
Jesteśmy indie developerami, planujemy w najbliższej przyszłości zrobić kolejną grę, przydali by się conajmniej 3 programiści.

Kontakt pod adresem:
http://code-software.com/contact/

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Amun

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 08, 2013, 01:36:49
A może jakieś więcej info? W ciemno nikt Ci się nie zgłosi.

Offline speedyexe

• Użytkownik

# Wrzesień 08, 2013, 01:52:55
To zapytaj co potrzebujesz wiedzieć.

Offline beermaster

• Użytkownik

• +3
# Wrzesień 08, 2013, 02:31:30
Oj, teraz posypie sie lincz. Zanim rozpoczniesz taki wątek sprawdź wcześniejsze tematy tego typu. Unikniesz przykrych komentarzy. 

Offline ackg

• Użytkownik

• +4
# Wrzesień 08, 2013, 02:52:35
To zapytaj co potrzebujesz wiedzieć.
Fakt, że nic nie wiadomo, mówi bardzo wiele. Już chyba nic więcej wiedzieć nie trzeba :)

Offline Amun

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 08, 2013, 03:02:03
Dla mnie temat w zupełności wyczerpany... wiadomo, czego nie wiadomo ;)

Offline speedyexe

• Użytkownik

# Wrzesień 08, 2013, 12:43:15
Bardzo zabawne. Musze wam przyznać że macie plus za poczucie humoru :) ale teraz poproszę o konkretne pytania, jeśli to stanowi problem to się nie dogadamy z braku komunikacji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2013, 12:50:04 wysłana przez speedyexe »

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +5
# Wrzesień 08, 2013, 13:31:00
No to się nie dogadamy. Jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną, to mówisz " Pytajcie co chcecie wiedzieć?" czy mówisz wiele innych rzeczy o sobie i wgl?

Chcesz być traktowany poważnie to tak samo nas traktuj.

Offline Amun

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 08, 2013, 13:40:56
Generalnie - ile wysiłku od siebie włożysz, na tyle możesz liczyć z czyjejś strony. Także nie łudź się, że ktoś teraz będzie marnował czas i zaprzątał sobie głowę, aby dowiedzieć się o Twoim genialnym pomyśle wartym nie wiadomo ile. Tekstem w stylu "mam pomysł, kto pomoże?" może posłużyć się dziecko w zerówce, dlatego niczym nikogo tu nie zachęcisz ani do pomysłu, ani do siebie(co wg mnie jest najważniejsze).

Humoru na tym forum nie brakuje, ale w tym temacie o humor nam nie chodzi, tylko łagodne przekazanie Ci informacji, w jaki sposób nas traktujesz ;)

Offline Mergul

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 08, 2013, 14:01:24
robisz grę i chcesz kogoś zachęcić do współpracy? opisz twój pomysł, pokaż co już jest zrobione, najlepiej jakbyś już kiedyś coś zrobił, to możesz pochwalić się poprzednią produkcją... jak kogoś nie zachęci post na forum (i to najlepiej taki, którego nie będzie musiał w całości czytać, żeby określić czy warto go czytać :D), to nie będzie tracić czasu, żeby dowiedzieć się czegoś o twoim projekcie :) takich ofert są setki, a więc potencjalny współpracownik nie będzie pisał maila do każdego z osobna, żeby dowiedzieć się czegoś o każdym z nich :D

Offline MoHeR

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 08, 2013, 14:32:34
najlepiej jakbyś już kiedyś coś zrobił, to możesz pochwalić się poprzednią produkcją...
Jesli o to chodzi, to akurat jest link ^^ nie zebym sie czepial :]

Offline Mergul

• Użytkownik

• +2
# Wrzesień 08, 2013, 18:27:00
fakt :) nie zauważyłem :) ale to pewnie dlatego, że jest napisane, że to kontakt do adresu i nawet nie sprawdzałem, że tam jest też o ich grach :)

Offline speedyexe

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2013, 10:38:17
Jeśli chodzi o sam zamysł gry to jeszcze nie ma, jeśli oto się rozchodzi. Planujemy coś ale chcemy by każdy brał udział nawet przy prototypowniu czy koncepcie. A napisałem tutaj bo szukam osób które posiadają skilla w programowaniu gier i dopomogą mojemu koledze by całe programowanie nie było na jego barkach.
Dlatego też wyżej nadmieniłem "planujemy w najbliższej przyszłości zrobić kolejną grę" jeśli nie wyraziłem się dość zrozumiale to przepraszam, nie to miałem w intencji.

Offline Xender

• Użytkownik

• +3
# Wrzesień 09, 2013, 10:58:40
@up - Pomysł, że uda Ci się zebrać zespół wyskillowanych osób bez podawania żadnych konkretów jest utopijny. ;)

Takie myślenie jest naiwne z kilku powodów:
- Nie wiesz nawet, jakich konkretnie skilli w zespolę potrzebujesz, więc szansa dobrania dobrego teamu przypadkiem jest... ujmę to tak - wierzysz, że zdarzy się cud?
- Ludzie ze skillem o tym wiedzą i będą omijać ten temat. Jeśli ktoś się zgłosi, to z takim samym naiwnym przeczuciem, więc prawdopodobnie bez doświadczenia.

Offline Krolik

• Użytkownik

# Wrzesień 10, 2013, 20:28:06
Znaolazłem jakies info o ich poprzedniej grze na spiderweb. Ponoc robili to 9 miesiecy włacznie z weekendami. http://www.spidersweb.pl/2013/08/code-very-little-monsters.html