Autor Wątek: Artykuł "Zaawansowana kamera 3D"  (Przeczytany 1181 razy)

Offline Amun

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2013, 19:48:45
Hej, artykuł Regedita Zaawansowana kamera 3D chyba nie jest w całości na warsztacie? Nawet na końcu artu jest info o ucięciu... jest szansa na pozyskanie artykułu w całości? Będę bardzo wdzięczny ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Wrzesień 05, 2013, 20:35:39
Huh, chciałem ci odpisać że pewnie cały artykuł jest na stronie Rega i podać linka, ale zobaczyłem że strona Rega... odsyła to owego uciętego artykułu na Warsztacie :)

@Reg: Nie dałoby się żebyś zamieścił arta w 2+ częściach?

Offline Amun

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2013, 21:06:49
Pomyśl, że też jego stronę odwiedziłem z taką nadzieją... ;)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

• +3
# Wrzesień 05, 2013, 21:17:24
Dzięki za przypomnienie o tym artykule. Jest bardzo stary i teraz napisałbym go trochę inaczej, ale jeśli może się Wam przydać, to wrzucam tutaj:
http://www.asawicki.info/productions/artykuly/Zaawansowana_kamera_3D.php5

Offline Amun

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2013, 21:21:51
Dzięki za przypomnienie o tym artykule. Jest bardzo stary i teraz napisałbym go trochę inaczej, ale jeśli może się Wam przydać, to wrzucam tutaj:
Typowe podejście programisty - zawsze mu mało, musi coś zmienić(no offence) ;)
Artykuł sam w sobie świetny, także piknie dziękuję za udostępnienie :)

Offline Xender

• Użytkownik

• +10
# Wrzesień 05, 2013, 21:34:26
*Ekhm* Co z Wiki?

Można wywalić ten wadliwy skrypt (cytuję odpowiedź Daba na moje PW o niezatwierdzonych edycjach - "problemem nie jest niechęć do zatwierdzania, tylko bugi w wiki".), który dodatkowo AFAIK ma jakieś dziwne formatowanie (w końcu połowa artykułów po imporcie ze starej wygląda jak choinka)?

Zamiast tego sugeruję zainstalować normalne MediaWiki.

Jeśli nikt nie chce / nie ma czasu się tym zająć, to zgłaszam się na ochotnika. Dodam, że co najmniej 2 razy zgłaszałem się z tą propozycją do Daba i raz dostałem odpowiedź wymijającą, ostatnio nie dostałem jej w ogóle. Rozumiem, że admin może mieć wiele spraw na głowie, ale chcę, żeby z Wiki coś się ruszyło.

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +1
# Wrzesień 05, 2013, 23:00:41
To ja chętnie spytam od razu, co z grupowaniem zdjęć? ;) To znaczy kiedy z planów wejdzie w życie?