Autor Wątek: Zombie Onslaught  (Przeczytany 4739 razy)

Offline walkinguer

• Użytkownik

# Wrzesień 27, 2013, 21:18:29
Hej!

Przecież można się bardziej postarać!

Jest tu strasznie nieintuicyjne zbieranie amunicji. Wchodzę w ikonkę i zaczynam się zastanawiać co tak naprawdę zebrałem, tracąc czas na wybieranie broni.

Nie mówię już o paintowej grafice której poprawienie to 2 godziny roboty :P Do roboty!!

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline programista12

• Użytkownik

# Październik 01, 2013, 20:54:23
Dostępna jest nowa wersja gry. Dodałem w niej walkę z bossem (gdzie występuje też nowy typ zombie), zmniejszyłem liczbę wypadających magazynków, dodałem kolor tła w menu i ekranie śmierci. Niestety, zabrakło mi czasu, aby bardziej dopieścić grę, aczkolwiek jest grywalna. Link ten sam, co w pierwszym poście, czyli: https://dl.dropboxusercontent.com/u/18801631/Zombie%20Onslaught.zip

Hej!

Przecież można się bardziej postarać!

Jest tu strasznie nieintuicyjne zbieranie amunicji. Wchodzę w ikonkę i zaczynam się zastanawiać co tak naprawdę zebrałem, tracąc czas na wybieranie broni.

Nie mówię już o paintowej grafice której poprawienie to 2 godziny roboty :P Do roboty!!

Dzięki za krytykę. W następnej wersji poprawię te rzeczy. Staram się jak mogę, ale grafik ze mnie beznadziejny (grafikę robiłem w programie GraphicsGale FreeEdition, nie w Paincie). Co do zbierania amunicji, to faktycznie może niezbyt intuicyjne, ale po paru razach można się w tym zorientować.