Autor Wątek: Stellar System  (Przeczytany 7254 razy)

Offline Chimerian

• Użytkownik
    • Profil na Warsztat.GD

# Październik 12, 2013, 13:51:12
Dajcie tryb nieśmiertelnego. Masę wrogów i przede wszystkim ciągły ogień, bo to klikanie jest męczące.

Nad ciągłym ogniem się zastanowimy. Masa przeciwników... myślę że znajdą się momenty w grze, kiedy będzie zdecydowanie więcej jednostek na ekranie :) Obecnie to tylko wycinek docelowego projektu - pamiętaj że docelowo gra będzie z gatunku space-sim. Tryb nieśmiertelnego ? Raczej nie przejdzie - jaka byłaby frajda z takiej gry ? ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Shelim

• Użytkownik
    • Homepage

# Październik 13, 2013, 21:00:40
Hmm... dziwna sprawa. Jak wszedłem z linka na warsztacie, to faktycznie dostałem od Avasta komunikat o wirusie. Wszedłem drugi raz na stronę i komunikatu już nie ma. Przeskanowałem stronę skanerami URL i nic nie wykryły. Skaner w cpanelu również nic nie wykrył. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale na 99,99% wirusa na stronie nie ma. Dla pewności usunę zawartość serwera i wgram pliki jeszcze raz.
Przez parę dni działało dobrze, ale dziś Avast znowu oflagował na czerwono. Nie masz ty przypadkiem jakiegoś buga w skrypcie strony przez który  ci włażą (sprawdź access logi)? Albo może hasło do FTPa gdzieś wyciekło?

Offline Karol

• Użytkownik

# Październik 13, 2013, 21:30:32
Hmm... dziwna sprawa. Jak wszedłem z linka na warsztacie, to faktycznie dostałem od Avasta komunikat o wirusie. Wszedłem drugi raz na stronę i komunikatu już nie ma. Przeskanowałem stronę skanerami URL i nic nie wykryły. Skaner w cpanelu również nic nie wykrył. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale na 99,99% wirusa na stronie nie ma. Dla pewności usunę zawartość serwera i wgram pliki jeszcze raz.
Kilka dni temu, tak samo jak i dziś, pierwsze kliknięcie linku przekierowuje pod następujący URL:

http://yq5tzmxvd1tgtvik04b9eif21624e17066e451ae530bb66da9bbc09c.aluminyummasa.com/index2.php

Kolejne wejścia redirecta już nie mają.

Offline Chimerian

• Użytkownik
    • Profil na Warsztat.GD

# Październik 13, 2013, 23:34:56
Wielkie dzięki za informacje. Będę kombinował i mam nadzieję że do czegoś sensownego dojdę.

Offline Chimerian

• Użytkownik
    • Profil na Warsztat.GD

# Grudzień 07, 2013, 11:26:41
Strona została przeniesiona na inny serwer - mam nadzieję, że teraz nie będzie problemu z wirusami ;)