Autor Wątek: Poszukuje grafikow 3D, 2D, CA  (Przeczytany 2962 razy)

Offline coldzik

• Użytkownik

# Luty 02, 2007, 14:31:30
Wiec tak poszukuje do teamu grafikow 3d, 2d, BSP modelerow oraz rysownikow (concept artist)... Nie wymagam od grafikow mistrzostwa w fachu, jednak chcialbym, aby cos juz potrafili... Chce aby w teamie byla luzna atmosfera (narazie ;) ) i kazdy przy projekcie, moglby sie uczyc i doskonalic we wlasnej dziedzinie...

Czym sie roznie od ludzi typu "zrobcie mi gre"? Patrze przyszlosciowo i po pierwszym projekcie chcialbym zalozyc profesjonalne studio... No tak, ale pewnie kazde dziecko chce tego, wiec ja powiem tyle, ze nie kazde dziecko jest wstanie wylozyc na ten cel pieniadze... Ostatnio zostal zakupiony profesjonalny/komercyjny/kompletny engine, ktory aktualnie jest poznawany... Szacuje iz zajmie mi to okolo 2 miesiecy, jednak chcialbym, aby graficy mogli dzialac i tworzyc juz wizerunek swiata... gwarantuje, ze nie spale sie szybko, gdyz szkoda mi sumy, ktora juz wlozylem... W teamie jest profesjonalny dzwiekowiec, ktorego rowniez juz wyposazylem w potrzebne mu programy... niestety nie bede mogl kazdego z osobna wyposazyc w sprzer oraz programy, gdyz budzet jest ograniczony i wlasciwie juz na wyczerpaniu... jednak gdy dojdziemy gdzies dalej gwarantuje wylozenie pieniedzy na pomoce dla reszty (istnieja pozyczki ;) )

Oczywiscie istnieje ryzyko upadku, jednak rowniez jest szansa wzbicia sie na wyzyny... To wszystko bedzie zalezalo od nas...

Najlepiej gdyby graficy byli z Katowic lub okolic, wtedy wchodzilaby w gre lepsza komunikacja, jednak przyjmiemy kazdego grafika w nasze szeregi...

To co napisalem, moze sie wydac zbytnio komercyjne... Nie ma tak zabrzmiec, nie chce trzymac nad kazdym przyslowiowej lapy... ma byc luzno... Licze, ze kazdy wlozy serce w projekt i pomysli o tym, ze jest to szansa wybicia sie dla niego, jednak musi sie liczyc z tym, ze moze tez byc straconym czasem, gdy sie na czyms wylozymy (ja sie nie wyloze napewno, bo interesuje sie gamedevelopingiem od okolo 10 lat oraz wylozenie = strata pieniedzy zainwestowanych)... Dla mnie to co robie jest spelnieniem marzen... moze dla was rowniez?

Wiecej informacji oraz ewentualne zgloszenia: GG 4332223 - najczesciej niewidoczny
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2007, 20:25:05 wysłana przez coldzik »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Elminster

• Użytkownik

# Luty 02, 2007, 18:54:38
Może zapytaj na forum dla grafików www.max3d.pl
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2007, 21:16:09 wysłana przez Elmister »

Offline coldzik

• Użytkownik

# Luty 02, 2007, 19:05:07
Tam rowniez jest zamieszczone ogloszenie :)

Offline Kwazar

• Użytkownik

# Luty 02, 2007, 20:24:55
Tzn. chodzi Ci o pracę na miejscu w jakimś budynku, czy przez net?
Nie podałeś w jakich programach mają pracować graficy co się zgłoszą.
Jeżeli chcesz to mogę ci wymodelować trochę modeli np. przedmiotów lub lokacji w blenderze i wysłać ci plik .x. Co ty na to?

Offline coldzik

• Użytkownik

# Luty 03, 2007, 09:53:22
Narazie nie chodzi mi o prace w jednym miejscu... po prostu latwiejszy kontakt bedzie gdy ludzie beda z Katowic lub okolic...

Jestem jak najbardziej za i bylbym bardzo wdzieczny gdybys zechcial pomoc...

Nie ma roznicy w jakich programach beda pracowali... jedynym warunkiem jest mozliwosc exportu do formatow obslugiwanych przez 3ds maxa, gdyz to na nim opiera sie silnik i np. kolizje robi sie w 3dsm...
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2007, 09:54:55 wysłana przez coldzik »

Offline kubagert

• Użytkownik

# Luty 03, 2007, 13:00:45
Witam
... przez 3ds maxa, gdyz to na nim opiera sie silnik i np. kolizje robi sie w 3dsm...
Mi sie wydaje ze to tylko kwestia funkcji importujacych pliki do silnikia. Kolizje raczej to zagadnienie matematyczne, i nie zalezy od formatu ladowanego pliku.

Ja takze potrafie modelowac, pracuje w LightWave, ale z eksportem nie ma problemow. I jestem z okolic Katowic (dokladniej Mikolow), tylko napisz co konkretnie potrzebujesz (modele postaci, budynki, przedmioty).

Pozdrawiam
kubagert

Offline Rozen

• Użytkownik
    • Rozen Software

# Luty 04, 2007, 00:05:41
WitamMi sie wydaje ze to tylko kwestia funkcji importujacych pliki do silnikia. Kolizje raczej to zagadnienie matematyczne, i nie zalezy od formatu ladowanego pliku.

Ja takze potrafie modelowac, pracuje w LightWave, ale z eksportem nie ma problemow. I jestem z okolic Katowic (dokladniej Mikolow), tylko napisz co konkretnie potrzebujesz (modele postaci, budynki, przedmioty).

Pozdrawiam
kubagert

Matko jedyna ! Dwóch grafików chętnych do współpracy i nawet nie wiadomo do końca czy będą z tego pieniądze (pewnie nie) !
A ja szukam od wieków grafika (słownie jednego) do pomocy (za free, nie ukrywam) i cisza ! Ba! Nawet projekt jest gotowy, nawet sam zrobiłem modele - jest wszystko - trzeba tylko zdolniacha, aby na cacko to dalej wyciosał. Eh, niektórzy to mają farta ...

Offline Kwazar

• Użytkownik

# Luty 04, 2007, 01:02:18
Matko jedyna ! Dwóch grafików chętnych do współpracy i nawet nie wiadomo do końca czy będą z tego pieniądze (pewnie nie) !
A ja szukam od wieków grafika (słownie jednego) do pomocy (za free, nie ukrywam) i cisza ! Ba! Nawet projekt jest gotowy, nawet sam zrobiłem modele - jest wszystko - trzeba tylko zdolniacha, aby na cacko to dalej wyciosał. Eh, niektórzy to mają farta ...

Life is brutal... :P
Nie ma roznicy w jakich programach beda pracowali... jedynym warunkiem jest mozliwosc exportu do formatow obslugiwanych przez 3ds maxa, gdyz to na nim opiera sie silnik i np. kolizje robi sie w 3dsm...
Nie ma sprawy, blender ma exporter do formatu 3ds. Ale niestety o ile mi wiadomo nie zapisuje informacji o teksturach, tak więc będą bez nich.

Duras

• Gość
# Luty 04, 2007, 17:21:27
Mam parę pytań:

1. Z jakiego silnika chcecie korzystać?
2. Jakie macie plany developerskie na przyszłość (jakie gry itp)

i trochę na offtopic

3. Pracowałeś kiedyś z Morbiesem (w b3team)?

Pozdro

Offline coldzik

• Użytkownik

# Luty 04, 2007, 19:47:31
1. TGE + TSE
2. Daleko pojetych planow developerskich nie ma... Narazie na tapecie jest jeden projekt, po ktorym zobaczymy na co nas stac i co jestesmy w stanie osiagnac... Chociaz marzenia jakies tam sa ;)
3. Hmm nie do konca wspolpracowalem gdyz byl to okres mojej matury i nie bylem wstanie mu pomoc w niczym... Ale fakt plany byly takie... Potem stracilem kontakt z Morbiesem totalnie(strata konta mailowego oraz numeru gg)... Wiem, ze mial ambitny projekt  w planie i ciekawy jestem jak sobie z tym poradzil... Moze Ty wiesz cos wiecej? bo jak mnie pamiec nie myli to brales udzial w jego projekcie :)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2007, 22:17:16 wysłana przez coldzik »