Autor Wątek: Muzyka do gier  (Przeczytany 2783 razy)

Offline quosik

• Użytkownik
    • Epic Music and Sounds

• +3
# Lipiec 30, 2013, 21:43:09
Witam, ostatnio miałem dłuższą przerwę w tworzeniu muzyki, ale postanowiłem wrócić do tegoż zajęcia. Na razie tylko 2 utwory dostępne na soundcloud, ale kolejne w drodze. Jeśli ktoś zdecydowałby się na współpracę ze mną, to jestem otwarty na propozycje. Z góry przepraszam za watermarka w utworze "The Last Hope", ale utwór trafił na Audiojungle więc tak musi być.

Chciałbym również zaznaczyć iż najlepiej tworzy mi się muzykę do gier z kategorii RPG, ewentualnie jakieś spokojniejsze mroczniejsze motywy. Nie potrafię tworzyć muzyki do gier dla małych dzieci oraz ogólnie wesołych motywów, ponieważ nie czuje tego klimatu.  Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

https://soundcloud.com/marcin-k-osik

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Mergul

• Użytkownik

# Lipiec 31, 2013, 19:25:50
w czym tworzysz?? hehe najpierw myślałem, że to jakiś bit :D

Offline quosik

• Użytkownik
    • Epic Music and Sounds

# Lipiec 31, 2013, 19:30:20
FL Studio + Kontakt + Nexus

Offline beermaster

• Użytkownik

• +4
# Sierpień 01, 2013, 01:30:47
A jaka jest cena ?

Offline quosik

• Użytkownik
    • Epic Music and Sounds

• +1
# Sierpień 01, 2013, 11:09:57
30 zł za godzinę pracy. Utwór powstaje średnio ok 3-4 godziny, ale jestem również elastyczny i można się ze mną dogadać, zależy od budżetu klienta i projektu. Pozdrawiam

Offline beermaster

• Użytkownik

# Sierpień 01, 2013, 13:12:42
To daj jakiś namiar na siebie (bo pisałem do Ciebie na maila z profilu ale chyba go nie używasz lub przegapiłeś)

Offline quosik

• Użytkownik
    • Epic Music and Sounds

# Sierpień 01, 2013, 13:27:13
Sorry, faktycznie rzadko zaglądam do tamtego maila, ludzie przeważnie piszą mi tu na warsztacie na priv.

Jak chcesz pogadać to uderzaj śmiało na quosik@gmail.com