Autor Wątek: Bitwa pod tannenbergiem 1410 (Grunwald)  (Przeczytany 2887 razy)

# Lipiec 10, 2013, 14:12:22
Gra wydana w google play

Screenshot /\

Ulepszyłem mechanikę strategii turowej i zmniejszyłem sterowanie w stosunku do poprzednich strategii.
Grafika grafika - nie moja

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline PsichiX (ΨΧΞ)

• Użytkownik
    • PsichiX Website

# Lipiec 10, 2013, 14:36:43
zmien te strzalki na cos ludzkiego, bo szlag trafia D:

Cena 3,68 zł
aha, jesteś stracony.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2013, 14:38:53 wysłana przez ΨΧΞ »

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

• +1
# Lipiec 10, 2013, 14:45:31
Jaką mamy pewność, że ta gra, w przeciwieństwie do poprzednich, działa?

Offline Raptor

• Użytkownik

# Lipiec 10, 2013, 14:52:57
Za kilka dni znowu będzie pytanie dlaczego nie widać wyników sprzedaży? :P Gra jest zgodna z moim urządzeniem, a poprzednie demo jest całkowicie niegrywalne więc zakładam, że ta gra też by u mnie nie działała. Przede wszystkim w ogóle nie dało się tym sterować. Jeśli tak jak twierdzisz robisz gry przeznaczone na minimum Androida 4.0 to (odcinając się od większości rynku) ustaw minimalną wymaganą wersję na te 4.0 .

# Lipiec 10, 2013, 16:06:49
W google play istnieje możliwość anulowania zakupu - jeśli produkt np. nie działa.
Dodaktowo przygotowuję powoli wersję Demo

Offline PsichiX (ΨΧΞ)

• Użytkownik
    • PsichiX Website

• +13
# Lipiec 10, 2013, 16:29:57
albo masz aspergera, albo nie rozumiesz nijak swojej sytuacji w markecie - robisz te gry dla graczy, nie dla nas. na nas ta grafika nie robi wrażenia, na graczach tym bardziej. nam się totalnie nie podoba interfejs, gracze tym bardziej go znienawidzą. my nie chcemy płacić aby zagrać w coś, co po screenach odrzuca, a graczy chcesz do zakupu nakłonić?
pytam raz jeszcze: komu chcesz sprzedać te gre i dlaczego masz ich wymagania ponizej swej godnosci?

Offline txt

• Użytkownik

• +3
# Lipiec 10, 2013, 19:16:41
Po tylu radach dalej pokazujesz to samo. Po pewnym czasie, gdy nie zmienisz podejścia wszyscy zaczną Cię ignorować. Zachowujesz się jak człowiek potrzebujący specjalistycznego leczenia. I bardzo Cię proszę nie nazywaj kogoś, kto wykonuje dla Ciebie oprawę graficzną "Grafikiem".

Offline sbdesign

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 10, 2013, 20:06:13
Pomijam fakt , że gra wygląda słabo. Ważniejsze to jednak niezgodność nazwy bitwy umieszczona w grze. Owszem w historiografii niemieckiej jest to tzw. pierwsza Bitwa pod Tannenbergiem, (druga była podczas IWŚ w 1914 roku). Ale biorąc pod uwagę fakt zwycięstwa wojsk polsko-litewskich nazwą poprawną jest - Bitwa pod Grunwaldem - nie inaczej. Owa poprawność wynika też z tego, że większość dokumentów pisanych na ten temat wywodzi się ze źródeł polskich. Nazwy bitew powstają zawsze po, a nie przed. I to raczej strona wygrana dyktuje tą nazwę. Patrząc na przebieg bitwy, to też główny kierunek działań jest zwrócony w stronę Grunwaldu.
I chyba najważniejsze. Wstyd mi, że są ludzie w Polsce, którzy jeden z największych sukcesów polskiej sztuki wojennej nazywają w taki sposób, jak strona która poniosła sromotną klęskę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2013, 20:07:53 wysłana przez sbdesign »

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Lipiec 11, 2013, 01:41:33
Może załóż sobie swój własny google play/market.
Bo po kontakcie z Twoimi "grami" już w ogóle nikt nie odważy  się zapłacić kilku groszy,
 nawet za uczciwie zrobioną gre.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2013, 01:47:20 wysłana przez zx81 (taxi_driver) »

Offline Xirdus

• Redaktor

• +1
# Lipiec 11, 2013, 02:16:41
Amen.