Autor Wątek: Warsztat Summer of Code 2013  (Przeczytany 53453 razy)

Offline Liosan

• Moderator

• +3
# Październik 18, 2013, 23:16:04
W tegorocznym WSOCu niekwestionowanym zwycięzcą jest...

I miejsce: Adam27 - Asmaroth - 85 punktów! Po raz drugi z rzędu praca Adama27 zyskała najwięcej głosów wśród uczestników. Asmaroth zdobył również laur publiczności (13 głosów w ankiecie), nagrodę w kategorii "najlepsza grafika" (9 pkt), a także szereg punktów w innych kategoriach.
Oprócz kategorii "najciekawszy pomysł", gdzie dostał 0 ;)
Na marginesie - jeśli chodzi o pozostałe warte wymienienia prace w kategorii "najlepsza grafika", to Stellar system (Chimerian z zespołem) oraz Rectangle Adventure (edi96) zdobyły po 3 punkty. A wracając do rzeczy...

II miejsce: Humman - Game about Vehicles - 44 punkty, a także nagrody "najciekawszy pomysł" (6 pkt) oraz "najlepsze rozwiązania techniczne" (8 pkt)!
Na marginesie drugim - w kategorii "najciekawszy pomysł" trzy gry - Gravitropy (spolsh), Rectangle Adventures (edi96), Survive (Liosan) zdobyły po 4 punkty. Natomiast w "najlepsze rozwiązania techniczne" wymienię Asmaroth (Adam27, 6 pkt) i Dong (cybek, 4 pkt). A wracając do rzeczy...

III miejsce: edi96 - Rectangle Adventures - 39 punktów, a także 6 punktów w kategorii "najlepszy dźwięk i muzyka". Gratulacje!

Na marginesie trzecim i ostatnim wspomnę, że Asmaroth Adam27 zyskała 5 punktów w kategorii "najlepszy dźwięk i muzyka", a pozostałe prace uzyskały po 1-2 punkty.

Pozostaje jeszcze kategoria "najlepsza miodność/grywalność", gdzie Asmaroth i Game about Vehicles zyskały 3 punkty, ale na prowadzenie z 4ema punktami wybija się...

Chimerian+Sawka+Monika - Stellar System - gratulacje!                                                                                                                     

Oprócz tego nie mogę zapomnieć o pozostałych przesłanych pracach. W kolejności punktów:

4. Stellar System  - Chimerian+Sawka+Monika - 35 punktów
5. Sakura Hero - Veldrin - 24 punkty
6. Magician's Apprentice - Shelim - 23
7. Axis Mundi - Frondeus - 19
8. Survive - Liosan - 11
9. Crate collector - goshki - 10
10. Universal Civilisation - skmskm - 10
11. Space Combat - Ezo - 9
12. rpg1 - bies - 8
13. TRex Revenge! - ByerN - 5
14. eXtremeShooter    - SeaMonster131 - 4
15. Dong - cybek - 3
16. InBlanco - Boski - 3
17. Upman - pawlaks1 - 3
18. Dialogi - Cremmy - 3
19. GravityShooter - Kebab_u_Turka - 2
20. Boxer dog goes to heaven -  zx81 (taxi_driver) - 2 punkty
21. Night of the Ninja - ShadowDancer - 0
22. NoNameEconomyGame - magik6000 - 0
23. Samurai Love Story - Muciojad - 0
24. Zombie Onslaught - programista12 - 0
25. Zombies in space - Extant - 0

Gravitropy - spolsh - 33 punkty (niestety dyskwalifikacja z powodu nie przesłania głosów :()
Manii Ya Mbio - ΨΧΞ  - 0 (niestety dyskwalifikacja z powodu nie przesłania głosów :()

Jak widać walka o miejsca 2-5 była dość wyrównana. Wszystkim którym udało się przesłać pracę również należą się gratulacje :)

Liosan
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 23:53:32 wysłana przez Liosan »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

• +1
# Październik 18, 2013, 23:42:58
5. (...)
Chwileczke liosan!
Pomijam fakt ze to jest moj faworyt, bo to nie jest wazne. Dyskwalifikacja- znaczy dyskwalifikacja!!!!
Dlaczego liczysz miejsce gry zdyskwalifikowanej?
To tak na goraco.
Prosze wyedytowac!
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2013, 01:07:54 wysłana przez zx81 (taxi_driver) »

Offline Liosan

• Moderator

# Październik 18, 2013, 23:55:09
Słusznie, poprawiłem.

Liosan

Offline Adam27

• Użytkownik

# Październik 19, 2013, 00:37:25
Gratuluję wszystkim i dzięki za głosy! Cieszę się, że gra się Wam spodobała. Dziękuję jeszcze raz Mergulowi za muzykę oraz Damiannusowi za scenariusz, bez których gry bym pewnie nie ukończył na czas. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł kontynuować projekt.

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok, miejmy nadzieję z jeszcze większym odsetkiem ukończonych projektów :)

PS.
Cytat: Liosan
Jak widać walka o miejsca 2-5 była dość wyrównana
Teraz także to trzeba zmienić :)

Offline goshki

• Użytkownik
    • Vigeo Games

# Październik 19, 2013, 13:40:58
Załapałem się do 1-szej 10-tki, ekstra! :D A można zobaczyć jakieś szczegółowe rozbicie punktów dla każdej gry?

Offline Humman

• Użytkownik

# Październik 19, 2013, 14:02:54
Nie spodziewałem się 2 miejsca a zwłaszcza nagrody za technologię, dzięki ;)
Co do technologii używałem tylko Unity i wbudowanego do niego silnika fizycznego + .Net, całą gra poniżej 10k LoC.
Postaram się teraz dorobić do mojego edytora (nie jest to symulator) właściwą grę.

Offline pawlaks1

• Użytkownik
    • wolf in game

# Październik 19, 2013, 16:22:14
U mnie jak widać porażka po całej linii. Niemniej cieszę się i z 3 punktów od uczestników konkursu. Niemniej poświęcę jeszcze trochę czasu na Upmana, może uda się go troszkę dopracować i dopełnić.

Offline Muciojad

• Użytkownik

# Październik 19, 2013, 19:50:48
Gratuluję wszystkim nagrodzonym, dla wszystkich uczestników słowa uznania za podjęcie próby! :) U mnie wynik dokładnie taki jakiego się spodziewałem, kolejny wpis do dziennika doświadczeń ;) Jeszcze raz graty i miłego wieczoru! :)

Offline SeaMonster131

• Użytkownik

# Październik 19, 2013, 23:58:36
Również wszystkim gratuluję! Do zobaczenia za rok :)

Offline Chimerian

• Użytkownik
    • Profil na Warsztat.GD

# Październik 21, 2013, 00:32:53
Gratulacje dla wszystkich biorących udział w konkursie, w szczególności dla pierwszej trójki :) Wielkie dzięki za wszystkie głosy oddane na nasz projekt. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale miło widzieć że już teraz efekty mogą się podobać. Szkoda tych kilku brakujących punktów by zmieścić się na podium, ale z drugiej strony jest to dodatkowa motywacja aby projekt dalej rozwijać. Czwarte miejsce bardzo cieszy, jednak to przyznany tytuł "Miodność" tak naprawdę jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Offline Frondeus

• Użytkownik

# Październik 21, 2013, 08:32:01
Yay! Coraz bliżej podium ;"D
Gratuluje zwycięzcom, świetna zabawa. Do zobaczenia za rok.

Offline Liosan

• Moderator

# Październik 21, 2013, 09:17:05
A można zobaczyć jakieś szczegółowe rozbicie punktów dla każdej gry?
A co kompletnie byś chciał zobaczyć? Ile razy ktoś dostał 5pkt? Ile było gier które nie było nominowane w żadnej kategorii? Mam jeszcze Excela w którym to liczyłem, mogę jakieś dane pokazać.

Liosan

Offline goshki

• Użytkownik
    • Vigeo Games

# Październik 21, 2013, 10:41:41
A co kompletnie byś chciał zobaczyć?

Jestem ciekaw jakie były cząstkowe oceny.

Offline bies

• Użytkownik

# Październik 21, 2013, 12:37:24
Również gratuluję zwycięzcom.

Offline Veldrin

• Użytkownik

# Październik 21, 2013, 21:31:19
Wszystkim wielkie dzięki za udział w evencie, świetną zabawę i mam nadzieję dużo nauki na przyszłości.

Cieszę się, że mój projekt się spodobał, postaram się wdrożyć wszystkie propozycje, usunąć zgłaszane problemy i wrzucić grę do kilku sklepów (pewnie free z reklamami i bez za grosze). Mam nadzieję, że innym również się spodoba:).

Gratuję wszystkim, którym udało się ukończyć swoje projekty, szczególnie pierwszej trójce!