Autor Wątek: My Conquest  (Przeczytany 2689 razy)

# Czerwiec 23, 2013, 21:29:04
Gra "My Conquest" jest świetną i wciągającą strategię turową osadzoną w kosmosie.
Gracz dowodzi statkami i ma za zadanie podbijanie planet. Kiedyś grałem w podobną na linuxa :)
Gra została wydana na androida w google play

...

...

gameSoft3000

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

• +6
# Czerwiec 23, 2013, 21:33:58
Gra "My Conquest" jest świetną i wciągającą strategię turową osadzoną w kosmosie.

Zawsze wydawało mi się, że określenia świetna i wciągająca należą do słownika recenzentów a nie autorów...

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

# Czerwiec 23, 2013, 21:38:04
Te strzałki u góry (które są w każdej grze) służą do sterowania? Jak w starych grach do telefonów z ekranem oporowym i javą?

# Czerwiec 23, 2013, 21:42:02
Te strzałki u góry (które są w każdej grze) służą do sterowania? Jak w starych grach do telefonów z ekranem oporowym i javą?
Te strzałki na górze służą do przewijania mapy

Offline Xirdus

• Redaktor

# Czerwiec 23, 2013, 22:19:25
Kiedyś grałem w podobną na linuxa :)
A ja kiedyś grałem w podobną na J2ME. I wyglądała o niebo lepiej.

Zawsze wydawało mi się, że określenia świetna i wciągająca należą do słownika recenzentów a nie autorów...
Mało chyba pudełek od gier w życiu widziałeś...

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

# Czerwiec 23, 2013, 22:30:59
Te strzałki na górze służą do przewijania mapy
Nie lepiej do obsługi mapy użyć dwóch palców, tak jak to ma każda tego typu gra?

# Czerwiec 23, 2013, 22:34:40
Nie lepiej do obsługi mapy użyć dwóch palców, tak jak to ma każda tego typu gra?
API nie pozwala.

Mam proźbę - jeśli ktoś to kupi, to niech napisze o tym na tym forum.

Offline Xirdus

• Redaktor

• +8
# Czerwiec 23, 2013, 22:49:02
API nie pozwala.
To zmień API!

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Czerwiec 23, 2013, 23:03:57
Mało chyba pudełek od gier w życiu widziałeś...

Widziałem, ale jestem w stanie uwierzyć, że dystrybutor i wytwórca są różnymi osobami więc traktuję dystrybutora jako recenzenta. Tak, wiem, że to utopia :)

Offline Veldrin

• Użytkownik

# Czerwiec 24, 2013, 01:49:59
Z ciekawości: jakie API na to nie pozwala? Przecież wystarczy jak masz możliwości przechwytywania dotknięcia ekranu. Czy jest jakiś telefon z dotykowym ekranem na rynku, który nie posiada API do tej czynności? Cegła?

Offline Avaj

• Użytkownik

• +9
# Czerwiec 24, 2013, 08:37:22
Z ciekawości: jakie API na to nie pozwala? Przecież wystarczy jak masz możliwości przechwytywania dotknięcia ekranu. Czy jest jakiś telefon z dotykowym ekranem na rynku, który nie posiada API do tej czynności? Cegła?
WładekAPI na to nie pozwala :D

Offline Xender

• Użytkownik

# Czerwiec 24, 2013, 11:09:16
Mam proźbę
To takie coś pomiędzy "prośbą" a "groźbą"? Chyba nawet dodam do swojego słownika...
jeśli ktoś to kupi, to niech napisze o tym na tym forum.
Na szczęście implikacja działa w jedną stronę, więc nie musimy się Twojej 'proźby' obawiać...

A na serio - to temat i screeny mają zachęcić do kupna, nie odwrotnie (kupno do wypowiedzi w temacie). Więc proszę, bez tekstów w stylu "nie kupiłeś nie oceniaj" (tzn. pewnie to miałeś na myśli, bo napisałeś dokładną negację tego) - to zwykłe logic fallacy...

Offline Xirdus

• Redaktor

# Czerwiec 24, 2013, 11:37:49
Więc proszę, bez tekstów w stylu "nie kupiłeś nie oceniaj" (tzn. pewnie to miałeś na myśli, bo napisałeś dokładną negację tego) - to zwykłe logic fallacy...
Kompletnie źle go zrozumiałeś. Wcale Władkowi nie chodziło o to, żeby nie pisać zanim się nie kupi. Raczej jestem przekonany, że chodziło o to, że jak już ktoś wybuli te pięć czy dziesięć zyla, to podzielił się z nami czy warto.

Offline dynax

• Użytkownik

# Czerwiec 24, 2013, 12:52:00
Pytanie do autora - po czym poznać, że gra ma miejsce w kosmosie?

Offline Estivo

• Użytkownik
    • Blog

• +2
# Czerwiec 24, 2013, 12:57:45
Kończ waść wstydu oszczędź