Autor Wątek: gra4  (Przeczytany 5093 razy)

# Czerwiec 23, 2013, 21:13:10
Polecam grę "Strategy West Front tactic" jako dobrą strategię turową osadzoną w realiach 2 wojny światowej.
Gracz dowodzi amerykańskimi oddziałami od normandii do berlina.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2013, 15:52:31 wysłana przez Władek »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

• +1
# Czerwiec 23, 2013, 21:20:56
Polecam zatrudnić grafika :). Nie dałbym 10zł za coś co tak wygląda.

# Czerwiec 23, 2013, 21:37:06
Polecam zatrudnić grafika :). Nie dałbym 10zł za coś co tak wygląda.
Gra kosztuje 8.61zł - czyli kupujesz tak ?

Co do grafika to mam jednego, jak będę mieć więcej kasy zatrudnie pewnie dodatkowego.

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

• +4
# Czerwiec 23, 2013, 21:39:56
Nikt Ci nie kupi gry w ciemno za 8.61zł. Dużo więcej byś zyskał na mikro płatnościach i reklamach, ale do Ciebie to chyba nie dotrze. Daj potem znać jak idzie sprzedaż i ile zarobiłeś :).

Offline Karol

• Użytkownik

• +9
# Czerwiec 23, 2013, 23:30:25
Gry tego typu to jak spam na markecie, utrudniają znalezienie czegoś ciekawego. Na kilkaset gier przypada może jedna dobra gra, która ma jakiś głębszy gameplay i estetyczną grafikę. W grach bezpłatnych są tysiące (jak nie więcej) podobnych gier, a ty jeszcze liczysz sobie za nią aż 8zł? O ile nie przepadam za Applem to ich polityka odnośnie umieszczania aplikacji na AppStore jest w tym względzie świetna.

Offline Veldrin

• Użytkownik

# Czerwiec 24, 2013, 01:47:45
@up: dokładnie. Przez taki spam - nie boje się używać tego słowa strasznie trudno przebić się z czymś niezależnym. Moje projekty nie mają na celu powtarzać sukces finansowy Ptaków itp. tylko dać kilku ludziom, parę minut uśmiechu. Znacznie łatwiej już jest dotrzeć(patrząc po ściągnięciach moich projektów) na np. SlideMe gdzie downloady mogę liczyć w tysiącach i licznik AdMoba powoli(bardzo powoli) ale rośnie,

# Czerwiec 24, 2013, 15:39:11
Napiszcie co wam się nie podoba.

np. "Nie podoba mi się tło,bo..."

Offline txt

• Użytkownik

• +2
# Czerwiec 24, 2013, 15:47:58
1.Brzydkie i źle umiejscowione przyciski na górze i dole
2.Brzydkie grafiki jednostek.
3.Zlewające się elementy otocznia.
4.Brzydkie paski życia.
5.Po "żołnierzach wnioskuję, że takie same jednostki są dla wszystkich nacji, tylko kolory zmienione.

To tak wstępnie. Lepiej jakbyś umieścił demo.
A ten twój grafik to powinien Ci zapłacić teraz odszkodowanie za takie "coś". Sry, ale taka prawda.

Offline Karol

• Użytkownik

• +2
# Czerwiec 24, 2013, 15:57:54
Poprawiłbym:
  • Przyciski, strasznie kłują w oczy - nie pasują po prostu.
  • Grafika terenu za bardzo stara się być "realna", jest zbyt ziarnista, poszczególne rodzaje terenu wyglądają jak inaczej zabarwiona tekstura tła, a nie jak inny teren. Brak zróżnicowania.
  • Jednostki zlewają się z terenem, nie widać na nich szczegółów żadnych. Teren przykuwa wzrok bardziej niż jednostki, a tak być nie powinno.
  • Budynki mają inną perspektywę niż jednostki, jakby ktoś je na sztorc wbił w ziemię
  • Zamiast czterech przycisków nie da się umieścić jakiejś gałki w rogu do przewijania widoku?
  • Przyciski od zaznaczania, ruchu i ataku też można chyba zlikwidować, niech "sprytnie" to działa - tap w jednostkę zaznacza ją i pokazuje siatkę ruchu i ataku, tap na siatce ruchu - przemieszcza tam jednostkę, tap na wrogiej jednostce w obrębie zasięgu - wykonuje atak.
  • Siatkę ruchu zamieniłbym z ukośnych pasków na szachownicę o rozmiarze 1 lub 2 pikseli

Offline flexi

• Użytkownik

• +3
# Czerwiec 24, 2013, 16:02:41
Warto dac wersje okrojona za darmo, zeby ocenic czy oplaca sie wydac kase na to :-)

Offtop: Google Play to masakra, ile tam zegarkow, widgetow najelpsze ze wiekoszosc oparta na tym samym kodzie tylko grafike zmieniaja ^.^.

# Czerwiec 24, 2013, 16:06:11
Dobrze że się zlewają - po to mają stroje maskujące - wygląda realistycznie.

Jeden przycisk do ataku i ruchów jest już zapatentowany. A co jeśli człowiek się pomyli i zamiast ataku wybierze przemieszczenie.

Przyciski - nie mam pomysła na inne przyciski

Offline flexi

• Użytkownik

# Czerwiec 24, 2013, 16:13:38
Polecam grę "Strategy West Front tactic"

Zawsze myslalem ze poleca sie dzielo kogos a nie swoje.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Czerwiec 24, 2013, 16:23:04
A gracz patrzący na wszystko z perspektywy nieba i sterujący marionetkami za pomocą gestów palcami jest realistyczny?

Offline txt

• Użytkownik

• +2
# Czerwiec 24, 2013, 16:27:13
Chyba mnie nie zrozumiałeś.

Przyciski - nie mam pomysła na inne przyciski
Człowiek tworzący gry, który nie ma pomysłów? Co się dzieje na tym świecie.

Offline Thrillkiller

• Użytkownik

# Czerwiec 24, 2013, 16:37:13
Od kiedy Amerykanie walczyli w Berlinie ? Nie zatrzymali się czasem wcześniej np w Torgau nad Łabą ?