Autor Wątek: Polski Gamedev  (Przeczytany 14043 razy)

Offline jan12jan12jan

  • Użytkownik

  • +11
# Maj 28, 2013, 11:46:41
11bit Studios  http://www.11bitstudios.com

2DEV http://2dev.pl

4toonStudio http://www.4toonstudio.com

Acid Wizard Studio http://www.acidwizardstudio.com

Aidem Media http://www.aidemmedia.pl

Alrauna Studio http://alraunastudio.pl

ANAWIKI GAMES  http://www.anawiki.com

AndCreations http://www.and-creations.com

Anshar Studios http://www.anshar.eu

Appendix Games http://appendixgames.com

Ars Thanea Games http://www.atgames.eu

Artifex Mundi http://www.artifexmundi.com

Asylum Creatures http://www.asylumcreatures.com

Awesome Games Studio http://www.awesomegamesstudio.com

Awesome Ind http://www.awesome-ind.com

Bad Alien Games http://badaliengames.com

Baltoro Games http://www.baltorogames.com

Best Toilet Games http://besttoiletgames.com

Big Daddys Creations http://www.bigdaddyscreations.com

Black Eye Games http://blackeyegames.com

Black Mantis Games http://blackmantisgames.com

BlackMoon Design http://blackmoondev.com

blamedrop https://blamedrop.wordpress.com

Blerdo http://blerdo.com

Bloober Team http://www.blooberteam.com

Blossom Games http://blossom-games.com

BW Team http://www.bwteam.pl

Calaris http://calaris.com

Cameleon Labs http://cameleon-labs.com

Can Explode http://www.canexplode.com

CD Projekt RED  http://www.cdprojektred.com

ChaosForge http://www.chaosforge.org

CherryPick Games http://cherrypickgames.com

CHV’OK STUDIO http://chvokstudio.weebly.com

CI Games http://www.cigames.com/pl/

CKPL Studios http://ckplstudios.pl

Corpix Games http://corpixgames.com

Coverain http://coverain.com

Cow In The Yard http://cowintheyard.com

Crazy Goat Games http://crazygoatgames.pl

Creative Forge Games http://www.creativeforge.pl

Crownplay http://www.crownplay.net

Crunching Koalas https://crunchingkoalas.com

D6 Team http://d6team.com

Dark Workshop http://www.darkworkshop.com

Demonual Studios http://www.demonual.com

Destructive Creations http://www.destructivecreations.pl

Devbricks http://devbricks.com

DFour Games http://dfourgames.com

Digital Melody http://www.digitalmelody.pl

Drago Entertainment http://www.drago-entertainment.com

Dream World Engineers http://dreamworldengineers.com

Eccentricity Games http://eccgames.com

EDesigns http://edesigns.pl

Emilus http://www.emilus.pl

EnanoGames http://enanogames.com

Enclave Games http://enclavegames.com

Encore Games http://encore.ppa.pl

Enidust http://www.enidust.com

Enitvare http://enitvare.com

Epic Hamster http://www.epichamster.com

Estelion http://www.estelion.com

EVERYDAYiPLAY http://www.everydayiplay.com

Evil Indie Games http://evilindiegames.com

Exor Studios http://www.exorstudios.com

Fir&Flams http://firflams.com

FizzPow Games http://www.fizzpow.com

Flissoft http://flissoft.com

Flying Wild Hog http://flyingwildhog.com

Forever Entertainment http://forever-entertainment.com

fragOut Studio http://fragoutstudio.com

Fuero Games http://fuerogames.com

Galante Games http://galantegames.com

game DNA studio http://www.gamednastudio.com

Gameish Games http://www.gameishgames.com

GameLab http://www.gamelab.eu

Gamelion http://www.game-lion.com

Games Factory http://games-factory.com

Gamory http://www.garmory.pl

Ganymede http://www.ganymede.eu

GEAR-STUDIO http://gear-studio.com

Gecko Lab http://www.gecko-lab.com

Gemotial http://www.gemotial.com

Ghost Orchid Studios http://www.ghostorchidstudios.com

Halved-Circles Mine http://www.halvedcirclesmine.com

Heptomino http://www.heptomino.com

Huckleberry Studio http://edengrad.net

Hussar Entertainment http://hussargames.co

Huuuge Games http://www.huuugegames.com

Hydra Softworks http://hydrasoftworks.com

Hyper Mobile http://hypemobile.pl

Idea-L-Center http://www.idea-l-center.com

IFun4all http://www.ifun4all.com

IMGN.PRO http://www.IMGN.PRO

In Images http://www.inimages.pl

Incuvo http://incuvo.com/

Indago Paweł Homenko http://indago.homenko.pl

Infinite Dreams http://www.idreams.pl

Infunity http://infunity.pl

Insane Code http://insane-code.com

INTERMARUM http://intermarum.com

IonForce Studio http://ionforcestudio.com

IQ Publishing http://www.iqp.pl

Jujubee http://jujubee.pl

Jump App http://jumpapp.eu

Jutsu Games http://www.jutsugames.com

Kalafior Games http://kalafiorgames.com

Katila http://www.katila.com.pl

Kivano http://www.kivano.net

Koobazaur http://koobazaur.com

Koshmaar Games http://www.koshmaar.pl

Koto Games http://kotogames.com

Kubold http://www.kubold.com

Laufer Games http://www.laufergames.com

LivinThing http://www.coderedgame.com

Looney Bin Studios http://looneybinstudios.com

Macaque Games http://macaquegames.com

Raving Bots http://ravingbots.com

Mass Creation http://mass-creation.com

Mateusz Skutnik http://www.mateuszskutnik.com

MH Games Studios http://www.mario13174111.wix.com/mh-games-studios

MiMec Games http://mimecgames.com

Mind Crew http://www.mindcrew.com

Moa Cube http://moacube.com

Mofables http://mofables.com

Moonlit Games Studio http://moonlit.pl

MuHa Games http://muhagames.com

N94 Games http://n94games.tumblr.com

Nano Games http://www.nano-games.com

Nano Titans http://nanotitans.com

NAWIA GAMES http://nawiagames.com

Nitreal Games http://nitrealgames.com/

Noble Fox Games http://www.noblefoxgames.com/

Noble Muffins http://noblemuffins.com

OhNoo http://www.ohnoo.com

Ojtam Games http://www.ojtamgames.com

Okami Games http://www.okami-games.com

One2tribe http://www.one2tribe.pl

Orchid Games http://www.orchidgames.com

OurGames Team http://www.ourgames.eu

Oyvind http://oyvind.eu

Paweł Mogiła’s Game Development http://www.mogilagames.com

Peaceful Games http://peacefulgames.net

Peturns http://papetura.com

Picadilla http://www.picadilla.com

Pixel Crow http://pixelcrow.com

Pixel Elephant http://www.pixelelephant.com

Pixel Frog http://pixelfrog.pl

Pixel Perfect Dude http://www.pixelperfectdude.com

Plata Games http://www.platagames.com

PLAY SP zoo http://www.playshop.pl

Playsoft Group http://playsoftgames.com

PlayWay http://www.playway.com/

Polyslash http://polyslash.com

Private Asteroid http://privateasteroid.com

Quantized bit http://www.quantizedbit.com

QubicGames http://www.qubicgames.com

Rainbow Train http://rainbowtrain.eu

Reality Pump http://www.realitypump.com

Rebel Twins http://www.rebeltwins.com

Red Dead Head http://www.reddeadhead.blogspot.com

Red Dot Games http://reddotgames.pl

Red Zero Games http://redzerogames.com

Rejected Games http://www.rejectedgames.pl

RemiVison http://www.remivision.com

Ahoy Games http://www.ahoygames.com

Rezoner http://rezoner.tumblr.com

Rhema Press www.rhemapress.pl

Robot Gentleman Studios http://robotgentleman.com

Rockhard Games http://rockhardgames.com

Shining Rock Software http://www.shiningrocksoftware.com

Shortbreak Studios http://shortbreakstudios.com

Silden http://www.silden.eu

Silesia Games http://silesiagames.com

Sodigital http://www.sodigital.com

Space Boat Studios http://oorgame.com

Spectral Games http://spectralgames.com

Spokko http://spokko.com

Squatting Penguins Team http://squattingblog.tumblr.com

Star Drifters http://stardrifters.com

Star Socks Team http://scamper.pl

Static Dreams http://www.staticdreams.net

Steam Dragon Games http://www.steamdragongames.com

Tabasco Interactive http://tabascointeractive.com

Tap It Games http://tapitgames.com

Taploft http://taploft.com

Tate Interactive http://www.tate.pl, http://tatemultimedia.com/en/

Techland http://www.techland.pl

Telehorse http://www.telehorse.pl

Ten Square Games http://tensquaregames.com

Tequilla Games http://www.tequilamobile.com

Teyon http://www.teyon.com

The Andronauts http://www.theandronauts.com

The Astronauts http://www.theastronauts.com

The Farm 51 http://www.thefarm51.com

The Four Forces Studio http://www.4fs.pl/pl/index.html

The House of Fables http://thehouseoffables.com

The Moonwalls http://www.themoonwalls.com

The Secret Pie http://www.thesecretpie.com

Thing Trunk http://thingtrunk.com/

Thinking Rabbit http://whererabbitsthink.com

Thunderbull Entertainment http://t-bull.com

Transhuman Design http://thd.vg

Tutu Lab http://www.tutulab.com

TwoMammoths http://www.twomammoths.com

Unbound Creations http://unboundcreations.com

Unusualsoft http://unusualsoft.com

Vavel Game Studio http://vavel.biz

Very Nice Studio http://www.verynicestudio.com

Vinyl Pixels http://www.vinylpixels.com

Vivid Games http://vividgames.pl

Wastelands Interactive http://wastelands-interactive.com

We are vigilantes http://wearevigilantes.com

Whiskey Jack Games http://crudelisgame.com

White Moon http://www.whitemoon.eu

Witchcraft Games http://www.witchcraftgames.com

World-LooM http://www.world-loom.com

ZigZag Studio http://www.zigzag-studio.com

Fun To Create http://funtocreate.eu

Too Angry to Space http://www.tooangrytospace.com

Kutsoft  http://kutsoft.pl

Under the Dragon's Diamond http://dragons-diamond.com

Gamespol http://gamespol.eu

My Next Games http://www.mynextgames.com

MGP Studios http://mgp-studios.com

Mutated Byte http://mutated-byte.com

Red Prawn Games http://redprawngames.com

Cyberhippie Collective http://www.cyberhippie.co/

Rapid Games Studio http://rapidgamesstudio.com

Reikon Games http://ruinergame.com

Kosek http://games.kosek.com

ZigZag Soft http://zigzag.net.pl

Frozen District http://frozendistrict.com

Bisonia Games http://shadowofnebula.com/

DaftMobile http://www.daftmobile.com/

Bithome Games http://bithomegames.com/

Mageeks http://mageeks.com/

Silver Lemur http://silverlemur.com/

Vogelfänger http://www.vogelfanger.com/

SoftKiwi http://softkiwi.com/

UndeadScout http://www.undeadscout.com/

Dreamweavers http://dreamweaversworks.blogspot.com/

Laudo Games http://www.laudo-games.com/

M37aplan http://www.m37aplan.com/

Despair Games http://despairgames.com

Magory http://magory.net

Fool's Theory http://www.foolstheory.com

Deadbit http://deadbitgames.com

NETIGEN http://www.netigen.pl

Fireline Games http://blog.firelinegames.com

The Peg http://przemwo.zz.mu/

LabLike http://www.lablike.net

Viking Potatoes http://8suns-thegame.com/

MindHelix http://www.mindhelix.pl/

Bulbware http://www.bulbware.com/

Telepaths' Tree http://www.telepathstree.com

Absinthe Pie http://www.absinthepie.com

Cmoar Studio http://cmoarstudio.com

Partyzanci: Podziemie 39-44 http://partyzanci.com

Sleepless Clinic http://sleeplessclinic.com
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2015, 13:15:04 wysłana przez jan12jan12jan »

Offline Mr. Spam

  • Miłośnik przetworów mięsnych

Offline dynax

  • Użytkownik

  • +1
# Maj 28, 2013, 12:16:19
Dobre, dobre. A na co to?

Offline moonshield

  • Użytkownik
    • ::devBlog

  • +4
# Maj 28, 2013, 12:21:32
Piszesz skrypt i wysyłasz z automatu CV do wszystkich w Polsce ;)

Offline Chimerian

  • Użytkownik
    • Profil na Warsztat.GD

# Maj 28, 2013, 13:25:04
Dobre, dobre. A na co to?

Myślę że spokojnie znajdzie się kilka sensownych zastosowań dla tej listy. Rzecz przydatna i moim zdaniem powinna zostać zamieszczona w jakimś widocznym miejscu forum i na bieżąco aktualizowana.

Dobra robota.

Offline MrKaktus

  • Użytkownik

  • +2
# Maj 28, 2013, 13:32:29
Jak chcecie słać CV to wypadałoby najpierw podzielić sobie te liste na prawdziwe studia i wannabie teamy.

Offline antini

  • Użytkownik

# Maj 28, 2013, 13:48:40
JEST jESZCZE kilka zespołów... co już parę gier mają na koncie, ,  bo tu trochę groch z kapustą, ...

Budimex oraz Murarz miecio  w jednym szeregu, , , , ,

Offline MrKaktus

  • Użytkownik

  • +3
# Maj 28, 2013, 13:54:51
"mały WIP z wersji 0.1 pierwszego modelu motocykla."
SRS Team https://www.facebook.com/SpeedwayRacingSimulator
. . .
SKN Shader http://www.shader.agh.edu.pl/
. . .
Psi Games http://psigames.net/
. . .
Red Corsair's Studio https://www.facebook.com/RedCorsairsStudio
etc.

SRSLY? ??

Offline RedHot

  • Użytkownik

  • +1
# Maj 29, 2013, 00:25:02
No to jak czru teamy to poniżej PCF się nie schodzi? :D

Offline Reg

  • Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Maj 30, 2013, 16:42:31
Dobra robota z taką listą. Mam nadzieję, że będziesz ją aktualizował na bieżąco.

Przydałyby się przy tych firmach miasta, w których znajduje się siedziba. Ewentualnie także dodatkowe informacje, np. jakie gry produkują (mobilne, webowe, casual itp.).

Offline raver

  • Użytkownik
    • Moja strona domowa.

  • +2
# Maj 30, 2013, 19:38:45
. . .
SKN Shader http://www.shader.agh.edu.pl/
. . .

Cytuj
Lista Polskich Developerów

SKN Shader ma na swoim skończoną i "wydaną" grę, nie rozumiem czemu Cię dziwi jego obecność na tej liście.

Offline koirat

  • Użytkownik

# Maj 30, 2013, 19:57:45
Swoją drogą to "lista polskich developerów", rozumiem że developer to jest szeroko rozumiane pojęcie, nie koniecznie chodzi o działalność komercyjną ze stabilną pozycją na rynku.

Offline Kos

  • Użytkownik
    • kos.gd

# Czerwiec 03, 2013, 21:48:34
Z aktywnych kół gamedevowych jest jeszcze Polygon (MiNI EiTI PW) i coś z wydziału FTiMS na PŁ.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2013, 12:56:38 wysłana przez Kos »

Offline jan12jan12jan

  • Użytkownik

# Czerwiec 05, 2013, 15:40:43
Brakuje kogoś?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 17:32:01 wysłana przez jan12jan12jan »

Offline Zielony

  • Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Czerwiec 06, 2013, 16:08:48
Z aktywnych kół gamedevowych jest jeszcze Polygon (MiNI PW) i coś z wydziału FTiMS na PŁ.

Polygon jest z EiTI. Poza tym Polygon jako koło naukowe PW nie może prowadzić działalności komercyjnej, co obejmuje również wydawanie gier.

Offline tdc

  • Użytkownik
    • Tdc

# Czerwiec 11, 2013, 04:55:38
Jest jeszcze niszowy wydawca, ale obecny na rynku 19 (!) lat:

Sikor Soft, znalazłem kilka stronek:
http://www.sikorsoft.internetdsl.pl/
http://www.atari.sikorsoft.com/
http://sikorsoft.com/3101.html.