Autor Wątek: Poszukuję ludzi do tworzenia gry.  (Przeczytany 2885 razy)

Offline Soccer

• Użytkownik

# Kwiecień 25, 2013, 01:57:34
Witam, poszukuję osoby ewentualnie osób do pomocy w tworzeniu gry przeglądarkowej.
Gra opiera się na tematyce piłkarskiej. Dokładny link to www.soccer-team.pl .

Posiadam Serwer dedykowany, oraz gra jest w trakcie prac. Co prawda jest już w 100% zrobiona, lecz mam kryzys, gdyż robiłem ją z kolegą. A teraz dowiedziałem się że kolega rezygnuje z działania w owym projekcie.
Potrzebuję dokładnie, osoby która ma zapał, chęci do pomocy oraz znajomość w kodowaniu .

Narazie gra, jest wyłączona z użytku, forum natomiast aktywne. www.soccer-team.pl/forum
Oczywiście, narazie zbyt dużo zaoferować nie mogę. Po za zaoferowaniem, domeny / emailu / serwera pod jakiś projekt.

Jak gra ruszy, liczę na jakiś zarobek z bramki premium, oczywiście dla osoby chętnej która pomoże, jakiś % się odpali.

Grafik też mile widziany do zespołu.

Więcej informacji, pod numerem GG: 11906805.

Posiadam dużo zakończonych projektów, lub takich w których brałem udział. Mogę pomóc w jakimś waszym w zamian za pomoc mi. Języki jakimi operuję to html, js, c++, php trochę łapie html5.

Pozdrawiam ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kitsune

• Użytkownik

# Kwiecień 25, 2013, 16:47:20
Kilka uwag.
1. Albo mi "padło na oczy", albo nie napisałeś w CZYM ta gra powstaje (powstała??)
HTML5 + WebGL, a może używasz Unity3D? Ludzie mają zgadywać?
2. Gra piłkarska? Widziałem karty na screenach.. to TCG?:P czy może symulator?
3. Gra...
Cytat: Soccer
...jest już w 100% zrobiona
to poco ci programista?
Jeżeli szukasz poważnej osoby, która była by w stanie ci pomóc, to lepiej dopisz jakieś lepsze info do tego tematu.

Offline Joker

• Użytkownik

# Kwiecień 25, 2013, 16:50:20
Jeżeli szukasz poważnej osoby, która była by w stanie ci pomóc, to lepiej dopisz jakieś lepsze info do tego tematu.

Albo wyskakuj z forsy i płać ludziom za robotę.

Offline Soccer

• Użytkownik

# Kwiecień 25, 2013, 18:15:05
Powstaje gra. Potrzebuje kogoś do pomocy, gdyż jak wiadomo. Gracze oczekują zmian, dodatków. A samemu sporządzić mase dodatków zajmuje sporo czasu. A zależy mi na szybkim tempie rozwoju projektu. To jest gra symulator. Wiem, wiem. Jak się interesujecie projektami, rynkiem gier to jest Footballteam. Ale mam na celu zrobić starą edycję, bez fabryki. Ten dodatek wykończył Ft, wiele graczo ydchodzi. Miałobyć FTC , powstało również jak FT2. Fabryka = kasa = topke. Gra zrobiona w 100% PHP.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Kwiecień 25, 2013, 18:58:46
Gracze oczekują zmian, dodatków.

Dużo już gra? Poka statsy :)

Offline Soccer

• Użytkownik

# Kwiecień 25, 2013, 20:42:56
W grze jeszcze nie zostało włączone logowanie. Jedynie dla Administratorów.
W wersji beta było ponad 1900 użytkowników z czego średnio online dziennie 250

Offline nexor

• Użytkownik
    • deviantArt

# Kwiecień 26, 2013, 21:30:58
To screen i video chociaż, ewentualnie sam screen proszę

Offline adijanko12

• Użytkownik

# Maj 29, 2013, 07:27:23
mogę ci pomóc :)

Offline Deneritch

• Użytkownik

# Lipiec 19, 2013, 22:29:43
Z wielką chęcią najmę się jako grafik, jak coś napisz do mnie na Skype to bardziej się przedstawię.