Autor Wątek: Pomoc przy lokalizacji gry  (Przeczytany 1650 razy)

Offline Krolik

• Użytkownik

# Marzec 28, 2013, 17:29:57
Witam, poszukujemy osob chetnych do pomocy przy tworzeniu lokalizacji do gry Oddplanet.
Aktualnie w planach mamy jezyki :

-angielski
-polski
-niemiecki
-francuski
-japonski

Jesli ktos zna dobrze inny język i chciałby pomoc przy tworzeniu lokalizacji za ewentualnie niewielka opłata oraz wpisem do creditsów zapraszam na PW.

Ilosc tekstu to ok 2 strony A4

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Marzec 28, 2013, 20:43:31
Tekst czy audio?

Offline Krolik

• Użytkownik

# Marzec 28, 2013, 22:05:27
Audio tylko po angielsku bedzie, a reszta napisy. Tak btw bo juz ktos pytał, te jezyki ktore wypisałem juz bedziemy mieli tłumaczone, szukamy kogos, kto mógłby przetłumaczyc na pozostałe.

Offline koirat

• Użytkownik

# Marzec 28, 2013, 23:50:17
A ja mam pytanie, ma ktoś doświadczenie z nagrywaniem głosów po angielsku do gier, i ile to może kosztować. I nie mówię tu o głosach celebrytów. Oczywiście bez akcentu.

Offline Liosan

• Redaktor

# Marzec 29, 2013, 10:12:13
A ja mam pytanie, ma ktoś doświadczenie z nagrywaniem głosów po angielsku do gier, i ile to może kosztować. I nie mówię tu o głosach celebrytów. Oczywiście bez akcentu.
Poszukaj na tigsource. Nawet za darmo da się znaleźć Amerykanów aspirujących do miana voice actor :) Ale są tam też pro.

Liosan

Offline qad

• Użytkownik

• +1
# Kwiecień 12, 2013, 00:56:57
Poszukaj na tigsource. Nawet za darmo da się znaleźć Amerykanów aspirujących do miana voice actor :) Ale są tam też pro.

Liosan

tlumaczenia jak ktoś chce

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al1cNCkGdEJfdF8xX0dsaHl6ZVpzMDF2OW9JaWVWMVE#gid=0

PS: qad = bladum = bladko = bladus82 to ta sama osoba dla ciekawych
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2013, 03:07:25 wysłana przez qad »